אוזניות חדשות - SS2- מאיפה הכי כדאי לקנות ? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות - SS2- מאיפה הכי כדאי לקנות ?

Eyal-Style

Recommended Posts

סגור העסק .

שאלה קטנטנה, זה מקור לבעיות, מה היתרון שלו על פני הממשק - 3.5 ?

****מעבר לזה שהאוזניות מחוברות לUSB וכך גם יש עדכון והתקנה אוטומטית של הדריבר לאוזניות (אם ויש ).****

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה פתאום מקור לבעיות? ממש לא נכון. כל דבר היום מתחבר באמצעות , זה ממשק מצוין ואמין.

אצלי ה- בסיביריה עובד מעולה ואני מרוצה מאוד. היתרונות:

1. יש כרטיס קול מובנה וטוב יחסית באוזניות עצמן, אתה לא תלוי בכרטיס הקול של לוח האם ובאיכותו.

2. אפשר להגדיר הדמייה של סראונד באמצעות כרטיס הקול המובנה, במקום סטריאו רגיל בחיבור 3.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב שוב !

אני יכול להשיג את האוזניות הנ"לח ב 240 ש"ח מבאג חבר שלי עובד שם ויעשה לי על המוצר הנחת עובד .

יש עוד למה להמתין או פשוט לקנות ולהנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי בהודעה השנייה או השלישית שלי כאן בפוסט שאני כבר לא באילת כי אני לא גר שם הייתי בחופשה .

לגב יהדגם אני מעדיף 3.5 ולא USB.

לפי מה שאני מבין האוזניות עולות בארץ (לא כולל אילת) 330 ש"ח ל"דגם הרגיל" לא ה - ELITE ולא אף דגם אחר.

באתרים מחו"ל לא שווה להזמין בגלל חשש לזיופים .

אני שוב חוזר, אני טס ב- 16 לאמסטרדם-ברלין, אין שם חנויות ש ל חומרה\ציוד היקפי שאוכל לקנות בהן את האוזניות ?

אני יחסוך לך את כל החיפוש המתיש באתרים גרמניים, חזרתי לפני כמה ימים מברלין, הצעה שלי .. כנס ל SATURN בAlexander Platz חנות ענקית של 3 קומות רק של אלקטרוניקה יש שם מחלקה ענקית של כל סוגי האוזניות וניתן להאזין לכולם וזה יתרון ענק שלא תמצא בחיים בארץ .. המחירים יותר זולים מהארץ אבל לא ברמה של ארה"ב אז אל תצפה ליותר מידי, רכשתי שם HD650 וחסכתי קרוב ל800 ש"ח מהמחיר הכי נמוך בארץ..

בכל מקרה יש גם Media Markt (בדומה לסטורן 3 קומות של אלקטרוניקה) שנמצא בתוך קניון Alexa, (קצת פחות אהבתי את השרות שם) קשה לי להאמין שלא תמצא מה שאתה מחפש שם.

אל תשכח לבקש טופס TAX FREE ולהזדכות על זה בשדה תעופה כשאתה יוצא מגרמניה זיכוי של בערך 10%

כנס לאתרים ותבדוק מחירים ONLINE וכמובן אם יש במלאי או לא..

http://www.saturn.de/?langId=-3

http://www.mediamarkt.de/?langId=-3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום שלוםוסליחה על ההקפצה. אני ממש עכשיו בברלין. הייתי בסטארב אכן מקום ענק של 3 קומות.

ראיתי שהמחיר שם הוא 66 אירו שבחישוב זריז זה 320 שקל.

בארץ ה ss2 עולות 260 איך יתכן שהדגם כאן יקר יותר מהארץ ?

המבחר של האוזניות עצום, גרם לי לצבביך חח ונדיר!

המלצות הכוונות ועזרה לגבי זה תודה מראש;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחיר המלצתי לך לבדוק באתר שלהם על מנת לחסוך לך את ההפתעה, יש דברים זולים יותר ויש באותו מחיר של הארץ וזה תקף לגבי הכל בברלין ..

מה שמוזר הוא שגם באמזון האמריקאי המחיר של האוזניות הוא 76 דולר שזה 266 שקל שזה גם יותר יקר מהארץ, יכול להיות שאתה מתבלבל בדגמים ?

בכל מקרה אל תשכח 10% +- זיכוי על המע"מ שתקבל זאת אומרת שהם יעלו 280 אבל שוב אם בארץ זה עולה 260 וזה באמת בדיוק אותו דגם אז תקנה בארץ.

אני דיי בטוח שרוב האלקטרוניקה שם יותר זולה מהארץ, לפעמים ההפרש יכול להיות זניח ( זה עדיין לא ארה"ב) אבל הוא קיים, תנצל את העובדה שיש שם מבחר גדול של אוזניות ופשוט תשמע ותבחר את הכי טובות לך ..

ועוד משהו, התרשמתי מאוד מהמוכר שם במחלקת האוזניות זה בהחלט לא הידע של המוכרים בארץ (וכן אני מזלזל בהם), הוא היה ידען לא קטן שלא טרח לחסוך ממני פרטים על כל אוזניה ואוזניה אז שווה לנסות ולהתייעץ גם איתו.

פשפשתי קצת לראות את המבחר באתר שם נראה לי שווה לשמוע

Turtle Beach X12 נכנסות לתקציב ונחשבות אוזניות טובות למחיר שלהם

Razer Kraken Pro קצת יותר יקרות

לא יודע עד כמה אתה גמיש לגבי התקציב אבל אתה יכול נסות גם את אלו -

Tiamat ב88 יורו

הלוגיטק g35 ב98 יורו או g930 ב129 יורו

המחירים יותר זולים מהמחירים בארץ במיוחד לאחר זיכוי המע"מ ההפרש נהיה רציני יותר.

חכה להמלצות נוספות ותקרא קצת ביקורות באינטרנט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה.

אני לא מחפש להשתגע למרות שיש לי את הכסף אני לא מוצא סיבה טובה.

היום אני משתמש עם שעלו לי גם בערך 280 שקל אבל הן כואבות לי באזניים אחרי 20 דקות שלא נדבר על זה שאני ממש מזיע איתם וזה כבר הופך להיות לא נעים.

ב באופן עקרוני אני מחפש שיהיו יפות ובלי קשקושים מיותרים שיתנו עבודה שיהיו עמידות והכי חשוב שיהיו נוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תנסה את הturtle קראתי עליהם דברים טובים, תבדוק אותם על הראש ותחליט אם הם נוחות לך ..

http://www.saturn.de/mcs/product/TURTLE-BEACH-EAR-FORCE-X12,48352,419209,707312.html?langId=-3

ואם אתה לא רואה סיבה להוסיף כסף, תבדוק בכל מקרה יקרות יותר ותגיע להחלטה אחרי שתשמע אותם.. שוב יש לך יתרון מטורף שאין אותו בארץ יש שם יותר מ50 דגמים בתצוגה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל אני מאוד מאוד מודה לך על העזרה! היא מבורכת מבחינתי ומקדמת אותי לקראת הקנייה שלי.

נגיד ואני זונח את הרעיון של גיימינג. אילו מבחינת איכות בנייה, שמע, אם יש 5.1 אמיתי זה יכול להיות מבחינת התנסות מיוחדת ונפלאה!

מבחינת מראה ה zx600 של סוני מתאים לי, הוא לא צעקני ונראה טוב לטעמי ולא מוגזם כמו האוזניות גיימינג למיניהם.

אני מאוד נדלקתי על ה אוקט קייב, אבל שוב, נניח ואני לא הולך על גיימינג מה יכולה להיות אופציה טובה עבורה, משתלמת ושנותנת תמורה טובה עד 320 .

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף, בתקציב הנ"ל אני לא יכול כל כך לעזור לך

אם אתה מוכן לטפס קצת יש את הATH-m50 ואפשר להשיג אותם אם קצת מתאמצים ב100$ דולר בארה"ב ולפי דעתי הם שוות את זה אבל אם ממש אתה רוצה בברלין יש אותם בחנות הזאת http://www.justmusic.de/de-de/sale-/sale/studio/9118953/ath-m-50-studiokopfhoerer.html והם יעלו בסביבות ה500 שקל אחרי זיכוי מע"מ

בנתיים תענה על השאלות הבאות, אולי מישהו אחר יוכל להכנס פה ולעזור לך:

איזה סגנונות של מוזיקה אתה שומע?

אתה רוצה ON EAR או OVER EAR? חשוב לך אטימה מרעשים חיצונים?

אתה מתכנן להסתובב איתם בחוץ או רק בבית?

מה המקורות שאתה הולך להשתמש בהם? (מחשב,אייפון,נגן )

ושוב במקומך הייתי מפנה כמה שעות מהיום והולך לסטורן ופשוט מנסה בתקציב שלך עד שהייתי מוצא מה שאני אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב..

אתחיל בזה שהייתי בסטארב האזנתי למוזיקה שניגנו שם במקום אך לא התפקסתי על אף אוזניה אחרת מעבר ל ss2 מהסיבה היחיד ה שהss2 היו האוזניות היחידות שהמליצו לי כאן עליהם .

לגבי טופס השאלות:

אהיה איתן רק בבית ואאזין להם אך ורק דרך ה שלי, יש לי כרטיס קול מובנה בלבד בלוח אם z87x-d3h, לא אשקיע כסף על כרטיס קול חיצוני.לגבי המוזיקה אני בדרך כלל לא אשמע דרך אבל במידה וכן אז זאת תהיה של הכל מהכל. האוזניות שאני רוצה יהיו רק על הראש ולא בתוך האוזן, כדוגמת ה אירוטכניקה שאתה כתבת לי בהודעה שלך היום.

לגבי אטימות- ממש לא חשוב לי אבל אם כן תיהיה אטימות זה יהיה נהדר, הכוונה שאם אטימות = עוד כסף אז אין לי בעיה לוותר על זה.

יש סיכוי גדול גם שאלך על האוזניות שאתה הצעת לי בסוף..

אני ממשיך לבדוק עוד על בטווח המחירים הזה ברחבי הרשת והיום ומחר אהיה באלכסנדר פלאץ׳ לקצת קניות, אגיע גם לפוסדאמר ולזו(התחנה של הגן חיות) אם יהיה צורך בכך.

אשמח לעוד המלצות אלא אם כן הבסט מהחינתי כרגע זה להשקיע על האירוטכניקה שאתה הצעת:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב ערב טוב, קניתי !

איזה ?

אז ככה: א-י-ן בכלל את המותג של אודיו-טכניקה, לא קיים באלקסיה ולא בסאטרם.

ככה שהאופציה הזו ירדה.

לגבי ה ss2 אני והיא פשוט לא חברים, לא אהבתי את העיצוב והאמת שהקלילות של האוזניות גורמת לי לתחושה של ריקנות כאילו אני בלי ולמרות שזה אמור להיות פלוס, אצלי זה מינוס.

בסוף קניתי את הרוקט קייב המשכתי לקרוא המלצות ואלה פצצה של ובטוח לא אתאכזב!

הדבר היחידי שאני מתאכזב זה שלא היה את ה ath m50 שאגב יצאו כאלה עם תוספת של x אבל פשוט לא היה קיים המוצג .

האזנתי היום להמון אוזניות ובאמת ובלב שלם התחברתי לקייב, אהבתי מאוד את המגבר זה ענק !!!!!!

תתחדש !!!!!!

שאלה אחונה וכאן תם הטקס ;)

ביקשתי את ה tax free וכמובן הביאו לי, יש לי בבקשה 2 שאלות לגבי הנושא:

א) למה שאלו אותי מאיזה מדינה אני ומה היה קורה אם הייתי אומרת ארה״ב ולא ישראל?

ב) אני ביצעתם את הרכישה בברלין אך אני לוקח טיסה חזרה הבייתה דרך אמסטרדם(אני שם עוד 4 ימים), יש לזה משמעות מבחינת ההחזר מע״מ/מיסים ווטאבר ? לפי ההגיון הבריא שלי ייתכן ואני לא אקבל את ההחזר של 10% או 7% אך האם יש לך תשובה ודאית לנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...