הוכרז OnePlus One - יעלה $350 (גרסת ה-64GB) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז OnePlus One - יעלה $350 (גרסת ה-64GB)

Unavoidable Encounter

Recommended Posts

$300 לדגם ה-16GB.

החיסרון הכי גדול הוא גודל המכשיר. זה מכשיר די ענק, בערך בגודל של ה-Note 3, ככה שהוא לא מתחרה ישירות במכשירי הדגל היותר קומפקטיים.

מצד שני, המחיר די מדהים.

http://www.gsmarena.com/oneplus_one_is_official_runs_custom_cyanogenmod_11s-news-8349.php

מפרט מלא: http://www.gsmarena.com/oneplus_one-6327.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם טוענים שהם הצליחו למתוח את המסך כמעט עד הדפנות ולכן למרות שגודל המסך הוא 5.5, בפועל הגודל הוא מקביל למכשירים אחרים בגודל 5 אינצ' בלבד (מכיוון שהם ניצלו נכון יותר את השטח).

כלומר, יותר מסך על אותו גודל. אני מודה שהתעצלתי לבדוק על פי המידות שלו האם הדבר נכון...

בכל אופן זה מכשיר מעניין מכיוון שהפיתוח שלו נעשה (לפחות במראית עין) תוך קשב רב לצרכנים.

מכשיר עם ספציפיקציות גבוהות במחיר נמוך ועם Cyanogenmod .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם טוענים שהם הצליחו למתוח את המסך כמעט עד הדפנות ולכן למרות שגודל המסך הוא 5.5, בפועל הגודל הוא מקביל למכשירים אחרים בגודל 5 אינצ' בלבד (מכיוון שהם ניצלו נכון יותר את השטח).

כלומר, יותר מסך על אותו גודל. אני מודה שהתעצלתי לבדוק על פי המידות שלו האם הדבר נכון...

בכל אופן זה מכשיר מעניין מכיוון שהפיתוח שלו נעשה (לפחות במראית עין) תוך קשב רב לצרכנים.

מכשיר עם ספציפיקציות גבוהות במחיר נמוך ועם Cyanogenmod מערכת הפעלה.

מה זה הם טוענים? לפי מה הם ביצעו השוואה?

אם משווים אל מכשיר אשר באמת הגדיר מחדש את הדפנות הצרות - ה G2 שמגיע עם מסך 5.2, אז המכשיר הזה רחב יותר ב 5 מ"מ וארוך יותר ב 14.5 מ"מ. ואם תוסיף עוד 5 מ"מ לרוחב ועוד 6 לגבוה, אתה מקבל כבר את G PRO 2 שמגיע עם מסך 5.9.

אולי הם השוו מול אחד מהמכשירים הגדולים ביותר בשוק XPERIA Z2 שעם מסך 5.2. אבל אפילו גדול ממנו.

בשורה התחתונה, מכשיר לא קטן בשום קנה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Z2 הוא מכשיר ענק ברמות מטורפות. כל מכשיר שגדול אפילו ממנו - חד וחלק כבר לא מתאים לשימוש יום יומי כטלפון, אלא כאביזר אופנה בלבד. בלתי אפשרי להסתובב איתו במשך היום שלא בתוך תיק, ולכן הוא רלוונטי בעיקר לבחורות אני מניח.

הדבר הזה לא יכנס לשום כיס מכנסיים של רוב האנשים, ולכן אם גם ככה אי אפשר להסתובב איתו בצורה ניידת נורמלית - כבר עדיף לקנות 7" או אפילו 10" וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Z2 הוא מכשיר ענק ברמות מטורפות. כל מכשיר שגדול אפילו ממנו - חד וחלק כבר לא מתאים לשימוש יום יומי כטלפון, אלא כאביזר אופנה בלבד. בלתי אפשרי להסתובב איתו במשך היום שלא בתוך תיק, ולכן הוא רלוונטי בעיקר לבחורות אני מניח.

הדבר הזה לא יכנס לשום כיס מכנסיים של רוב האנשים, ולכן אם גם ככה אי אפשר להסתובב איתו בצורה ניידת נורמלית - כבר עדיף לקנות 7" או אפילו 10" וזהו.

להזכירך - פעם טענת את זה לגבי מכשירי 4.8"... :silly:

סה"כ אני רואה אנשים עם Note מסתדרים בסדר. יש כאלה שזה נוח להם. מבחינתי, אכן, ה " Sweet Spot" הוא בטווח של 4.5 - 5.2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חיכיתי לשדרג עצמי ממסך,5 למסך 5.5.

מקווה שתוך חודש יהיה אפשר לקנות אותו.

מפרט מעולה, לא צריך יותר מזה.

מקווה באמת שהמצלמה טובה ו- יעבוד בצורה תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@d30DK יש כבר כמה תצלומים עם המצלמה באיכות ביוטיוב , תנסה לבדוק , לפי מה שראיתי היא מעולה.

בא לי על המכשיר הזה , רק מה הסיכוי שאני באמת אצליח לרכוש אותו ב350$ ולא להוסיף כמה מאות דולרים על מיסים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בפאבלטים כבר תקופה ארוכה (Note/Note2/Note3/G Pro), המכשירים עצמם נוחים ונכנסים כמעט לכל כיס ולא מרגישים מגושמים. הבעיה מתחילה כשצריך להוסיף להם כיסוי מגן, אז הם מתחילים להיות גדולים מידי ומגושמים.

מהסיבה הזו אני עכשיו שוקל לרדת בגודל המסך (שאני כנראה אצטער על כך מאוד) ולקנות מכשיר קטן יותר (5-5.2") משהו כמו Z2 ומטה.

לא אם תשלם דמי משלוח בתוך ארה"ב ומס מקומי. יותר בכיוון 1550 שקל.

לא חייבים לקנות מארה"ב, הוא ישווק גם באירופה וכנראה גם יגיע לארץ באיזשהו שלב (אבל בטח כאן הוא יהיה במחיר פחות אטרקטיבי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

note3 זה מכשיר גדול מדי לשימוש יומיומי.

החלפתי אותו רק בגלל זה, לאחר שאנשים אמרו לי שמתרגלים מתרגלים אבל עדיין כל הזמן מרגישים את הגודל..

הוא מאוד מאוד לא נוח ולפי דעתי ממש לא שווה את גודל המסך בשביל זה.

ה אמנם יותר צר מהnote אבל יותר גבוה ויותר עבה ​מהנוט, ככה שלמרות המחיר הזול, אני לא אקנה בחיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...