בעיה שהחלה בזמן האחרון - אי יכולת גישה זמנית לאתרים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה שהחלה בזמן האחרון - אי יכולת גישה זמנית לאתרים.

Pickaxe

Recommended Posts

כבר כשבועיים-שלושה שאני נתקל בבעייה מוזרה - גישה לאתרים מסוימים בלתי אפשרית: נסיון גישה לאתר זורק מיידית הודעת שגיאה על כך שלא ניתן לגשת לאתר. כעבור כחצי דקה הגישה לאתר מתאפשרת שוב. במקביל עדיין מתאפשרת גישה לאתרים אחרים. אין כל קשר בין האתרים שנבדקים - זה יכול לקרות מסתם אתר אקראי מגוגל.

אני גולש עם הוט+הוטנט עם TL-1043ND שמחובר להוטבוקס. האם זו יכולה להיות בעייה עם העומס בהוט? אני דווקא כן מקבל את מרבית המהירות שאני אמור לקבל (100 מגה).

מבדיקות שערכתי זה לא נראה כאילו זה קשור לדפדפן (וכמובן שאין לי מערכת סינון אתרים כלשהי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול לנבוע מבעית גישה רגעית לשרתי ה-dns. האם יש לך הגדרה מיוחדת לשרתים אלה או שאתה משתמש באלה של הוטנט?

גם אני חשבתי על זה, אבל הגדרות הDNS הן על ברירת המחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כשבועיים-שלושה שאני נתקל בבעייה מוזרה - גישה לאתרים מסוימים בלתי אפשרית: נסיון גישה לאתר זורק מיידית הודעת שגיאה על כך שלא ניתן לגשת לאתר. כעבור כחצי דקה הגישה לאתר מתאפשרת שוב. במקביל עדיין מתאפשרת גישה לאתרים אחרים. אין כל קשר בין האתרים שנבדקים - זה יכול לקרות מסתם אתר אקראי מגוגל.

אני גולש עם הוט+הוטנט עם TL-1043ND שמחובר להוטבוקס. האם זו יכולה להיות בעייה עם העומס בהוט? אני דווקא כן מקבל את מרבית המהירות שאני אמור לקבל (100 מגה).

מבדיקות שערכתי זה לא נראה כאילו זה קשור לדפדפן (וכמובן שאין לי מערכת סינון אתרים כלשהי)...

ביצעת איתחול לראוטר?

קושחה עדכנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...