דירה עם שותפים בתל אביב - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דירה עם שותפים בתל אביב

liorwohl

Recommended Posts

אז נראה לכם הגיוני שפליט נכנס כבר לשטח המדינה ואתם נותנים לו להרקיב בגינת לוינסקי ?

נו .. ברור שהוא יגנוב ויאנוס .

הרי פישלת כבר בזה שבכלל נתת לו את האפשרות להכנס . ועל זה אתה מוסיף עוד טעות ? . (לתת לו להבאיש באיזה גינה ציבורית)

תעשו לי טובה , למתוח ביקורת מבלי לתת פתרון , זה לא לעניין .

כן , בטח גם המתקן שהקימו בדרום ממש עוזר . במיוחד שיש בערך 60000 פליטים , והמתקן מאכלס רק 5000 .

פשוט בדיחה עצובה .

הפליט לא נראה לכם אדם ? הוא לא צריך לאכול ? לא צריך לשתות ? לא צריך תעסוקה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים עם העקרון הזה.

אפשר לדון עד אינסוף על טיבם של הפליטים/מהגרי עבודה/Whatever. זה לא רלוונטי.

בשורה התחתונה, הם פה. או שתעיפו אותם, או שתסדירו את עצם קיומם פה כדי שיפסיקו להוות מטרד עד כדי כך גדול. לבלבל את המוח לא באמת עוזר. (הפניה היא כמובן אל הממשלה)

בכל מקרה, אפשר לחזור לדבר על דירות רווקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לגור ב-18 מטר? החדר העבודה החנוק שלי זה 11 מטר. תוסיף מטבח ושירותים ויש לך 20-30 על המינימום.

שו פליט? אני מוכן שתקרא להם שב"חים / אנסים. הקשר ביניהם לבין פליטות זה כמו הקשר של "פלסטינים" לישראל.

ואתה יודע מה? אני מוכן להבין אנס שב"ח שגונב בין אם זה אוכל ובין אם זה טובין על מנת למכור כי אין לו עבודה (מה שלא נכון אגב אבל נניח)

אבל מה הקשר לאונס?

כשאני רעב? אני רוצה לאכול לא לאנוס.

כשאין לי עבודה אני בדכאון ורוצה לעבוד

כשאני שיכור (כלוט) אני רוצה להנות ולשכוח מהצרות

אף פעם לא עבר לי בראש לאנוס מישהי כי רע לי.

אני לא מבין איך זה משתלב בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגור כל כך בצפון זה כבר לא באמת תל אביב זה הורס את כל הפואנטה של תל אביב...

חזרתי עכשיו מ2 הדירות, הראשונה דירה נורמלית לא מפוצלת קומה שלישית מרפסת שירות, שירותים עם אמבטיה, מטבחון בחדר נפרד, ארון ענק (שהייתי מעיף כדי לחסוך מקום) דוד שמש, מטבח חדש עם הניילונים עליו, אבל אני אצטרך לקנות מקרר מיקרו טוסטר אובן כיריים ולהביא מהחדר שלי את המיטה ושולחן

הסתובבתי באיזור וממש דקה הליכה ואני באלנבי בבית קפה, 3 דקות הליכה ואני ברוטשילד, מיקום מעולה

השניה עם כל הריהוט אבל נראית דיי ג'יפה, המקלחון כמעט על האסלה, והמבנה הוא סוג של מחסן תעסייתי שהוסב ל4 דירות..

מבחינת חניה ב2 הדירות מצאתי בדקה חניה באפור, ואם אני אהיה תושב תל אביב אז אני אוכל גם לחנות בכחול לבן בחינם ככה שהעניין של החניה נרגע מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לגור ב-18 מטר? החדר העבודה החנוק שלי זה 11 מטר. תוסיף מטבח ושירותים ויש לך 20-30 על המינימום.

אתה באמת גרת בת"א ? ובכן אז אתה דיי בררן .

שו פליט? אני מוכן שתקרא להם שב"חים / אנסים. הקשר ביניהם לבין פליטות זה כמו הקשר של "פלסטינים" לישראל.

אם הם היו שב"חים (שוהים בלתי חוקיים) , אז ממשלת הייתה מעיפה אותם מזמן . הם לא .

כמדינה ,אתה חתום על אמנות מסויימות ועלייך לקיים אותן . הסיבה שממשלת המעולה אינה מבררת את מעמדם החוקי ומסדירה נוכחות של 60,000 איש בתחומיה , מעידה יותר עליי ועליך , מאשר עליהם .

ואתה יודע מה? אני מוכן להבין אנס שב"ח שגונב בין אם זה אוכל ובין אם זה טובין על מנת למכור כי אין לו עבודה (מה שלא נכון אגב אבל נניח)

אבל מה הקשר לאונס?

כשאני רעב? אני רוצה לאכול לא לאנוס.

כשאין לי עבודה אני בדכאון ורוצה לעבוד

כשאני שיכור (כלוט) אני רוצה להנות ולשכוח מהצרות

אף פעם לא עבר לי בראש לאנוס מישהי כי רע לי.

אני לא מבין איך זה משתלב בכלל.

תחקור על הקשר בין תעסוקה , אוכל ,מיטה חמה וגג לישון מתחתיו , לבין פשיעה מכל סוג שהוא (לרבות שוד זקנות וילדים , אונס , גנבה ,רצח וכדומה)

רגע , אז יוניצמן זה לא טוב ? (יש לך , לא ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עוד דירה בצפון צפון פלורנטין, עוד יותר קרובה לאלנבי אפילו..

הפעם עם ריהוט מלא וב2000 שקל. מבנה מוזר (כניסות נפרדות לכל דירה מבחוץ) אבל לא נורא, הדירה סבירה, אין איזה בעיה איתה.

אבל שוב אני מקבל דיעות סותרות בקשר לאם להיות עם שותפים שתהיה לי חברה שמה או לבד.

יש לי דירה שאני יראה רק ביום שלישי ב1900 עם 2 שותפים שקרובים לגיל שלי. עד אז בטח הדירות חדר שראיתי יושכרו.

אבל הלחץ הזה לא יעשה לי טוב אני אולי יפסיד פה דירה טובה אבל אני צריך לראות עוד כדי לדעת לזהות מה מציאה ומה רגיל, ואני יראה איך נראית הדירת שותפים, אולי זה יראה לי נחמד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם היו שב"חים (שוהים בלתי חוקיים) , אז ממשלת הייתה מעיפה אותם מזמן . הם לא .

כמדינה ,אתה חתום על אמנות מסויימות ועלייך לקיים אותן .

איזה אמנות בדיוק? הם הגיעו ממצריים. האם הם פליטי מלחמה ממצריים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ על פלורנטין. קודם כל האוכלוסיה בפלורנטין בעלת אופי תל אביבי בלייני קיצוני. שנית בפלורנטין יש בעיות חנייה איומות. שלישית פלורנטין שכונה דוחה. בתים מתפוררים, סודנים בכל פינה, זונות, נרקומנים, מדרכות שבורות, כבישים סדוקים.

המלצה חמה - יד אליהו. שכונה נקייה וירוקה. אין סודנים. אין בעיות חנייה. מחירים נמוכים משמעותית בהשוואה לשכונות אחרות בתל אביב.

אם אתה הולך לגור בתל אביב תעיף את הרכב בלוח יד 2. אין טעם להחזיק בתל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מראשון לתל אביב לוקח רבע שעה בלי פקקים. המרחקים בארץ קצרים מאוד. הבעיה בעומס הבלתי נסבל בכבישים. המלצה שלי לגור בתל אביב או ליד תחנות רכבת בערי פריפריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה לכם ?

מיוניצמן לוקח פחות מ10 דקות נסיעה למרכז ת"א .. (כמובן שלא בשעות פקוקות )

ואותו הזמן כמעט להגיע להרצליה (אולי פחות )

אם צריך לנסוע באוטו בשביל לצאת, מה הטעם לגור שם? עדיף כבר להשאר בראשון (לדוגמה).

לגור שם זה ממש מגעיל. כמו איזה כפר נופש של קשישים פריקים. ממש לא הבנתי את הקטע של האזור הזה. היתרון היחיד הוא שהוא קרוב לחוף הצוק.

וסתם לצורך העניין, זה ממש לא עשר דקות. לוקח עשר דקות להגיע לכניסה למרכז ת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...