דירה עם שותפים בתל אביב - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דירה עם שותפים בתל אביב

liorwohl

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני לא ממליץ על פלורנטין. קודם כל האוכלוסיה בפלורנטין בעלת אופי תל אביבי בלייני קיצוני. שנית בפלורנטין יש בעיות חנייה איומות. שלישית פלורנטין שכונה דוחה. בתים מתפוררים, סודנים בכל פינה, זונות, נרקומנים, מדרכות שבורות, כבישים סדוקים.

המלצה חמה - יד אליהו. שכונה נקייה וירוקה. אין סודנים. אין בעיות חנייה. מחירים נמוכים משמעותית בהשוואה לשכונות אחרות בתל אביב.

אם אתה הולך לגור בתל אביב תעיף את הרכב בלוח יד 2. אין טעם להחזיק בתל אביב.

אופי תל אביבי בלייני קיצוני לא נשמע לי כמו משהו כל כך רע...

בעיות חניה? ב3 הדירות שבאתי לראות שמה בנתיים חניתי באפור בלי לחפש כמעט, ובכחול לבן כשיהיה לי תו תושב אז בכלל, בכלל נראה לי שמהשכונות המרכזיות בפלורנטין הכי קל למצוא חניה

בתים מתפוררים - לא בעיה שלי, אני שוכר לא קונה

סודנים - אכן בעיה צריך לבחור משהו יחסית בצד המערבי של השכונה. נסעתי שם עכשיו אחרי דייט גרוע סתם כדי לראות מה הולך שמה בלילה (אז קצת היה ריק בכל תל אביב כי פסח) אבל הממש גועל נפש של סודן הקטנה לא התפרס יותר מדיי רחוק מהתחנה המרכזית. ממה שראיתי מהאוטו.

יד אליהו רחוקה יחסית וגרים שמה אנשים לא צעירים בכלל, מה יש לי לחפש שמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שדי משתמע מהדפים האחרונים שאתה מחפש את האופי הבלייני של ת"א ..

תזכיר לי מה התקציב ?

כמה שפחות,

נראה לי שהכי הרבה (כולל ההוצאות של הדירה כמו חשמל ארנונה וועד בית) שהגיוני לי להוציא זה 2800 שקל

דירה עם שותפים עוד לא ראיתי בתל אביב ולכן זה יהיה הדבר הבא שאני אבדוק אחרי שראיתי איך זה דירת חדר בפלורנטין. יש לי תחושה שזה יראה לי טוב כי יהיה אווירה בבית קצת, לא רק אני לבד. או שלא כי זה יהיה יצורים רועשים ומעצבנים.

ותגידו יש מצב שיש לי מזל אדיר בחניות בתל אביב השבוע כי פסח עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופי תל אביבי בלייני קיצוני לא נשמע לי כמו משהו כל כך רע...

יד אליהו רחוקה יחסית וגרים שמה אנשים לא צעירים בכלל, מה יש לי לחפש שמה?

ביד אליהו תמצא דיור סביר במחיר שפוי. מה אכפת לך שאין שם אנשים צעירים? תלך ברגל 600 מטר לאזור שיש בו אנשים צעירים. מה חשוב לך תדמית של בליין תל אביבי או מגורים בדירה סבירה באזור ירוק בלי בעיות חנייה וסודנים?

אתה גם ככה הולך לעבוד מראשון עד חמישי. כלומר תוכל לצאת רק בסופי שבוע כמו רוב עם . במצב הזה לא משנה אם אתה גר במרכז תל אביב, יד אליהו או בערי לווין של תל אביב.

המלצה שלי תתרחק מתל אביב וחפש יחידת דיור בערי לווין של תל אביב. תוכל למצוא יחידות דיור משופצות מהיסוד במחיר שפוי. מגורים עם שותפים ברוב המקרים זו חוויה איומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אתה מחפש את הבליינים של תל אביב , אבל מצד שני אתה מעוניין בשותפים שקטים.

אז בליינים ורעש הולכים ביחד , אין מה לעשות.

אני חושב שזה טוב כשאתה עוד צעיר ובלי מחוייבויות , שתהנה ותתנסה בדברים , תקח לך את השנה הקרובה ותעשה דברים שאתה לא רגיל לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ימים שלא עדכנתי פה,

אחרי שראיתי דירת שותפים בתל אביב עם שותפים צעירים יחסית (25) זה לא נראה לי זה... הם היו אחלה וסבבה אבל שירותים אחד ל3 אנשים, ואמרו שהם חיים בשעות שלא תמיד סטנדרטיות, ושלפעמים מארחים אנשים (ויש סלון ענק) זה יותר מדיי מרגיש כמו לגור באיזה קומונה, בהתחלה חשבתי סבבה יהיה כיף אבל זה נראה מוגזם, זה לא איזה 2 חבר'ה שקטים "מHWZONE" שנשב בסלון ונדבר שעה ביום אלא כאלה שיעשו מהבית אולם אירועים.

גם אחרכך חשבתי על זה שיש לי אוטו שאני מאוד שומר עליו ואני לא יתחיל עכשיו לחנות ברחוב באיזה חניה מזדמנת, ככה באופן קבוע שידפקו אותו לגמריי שמה בתל אביב..

בקיצור עכשיו בימים האחרונים נסגרתי יותר על מה אני מחפש - דירה לבד עם חניה עד 2800 שקל כולל ארנונה וועד בית, מה שאני יכול למצוא בראשון לציון באיזור המרכזי שלה (ליד רחובות הרצל \ ז'בוטינסקי) זה לא ת"א אבל זה מקום מרכזי ונחמד יחסית יש שמה כמה בארים ויש את האיזור בילויים הזה שבצפון רחוב הרצל, וזה ממש קרוב לבסיס שאני עובד בו ל8 חודשים הקרובים.

הפעם אני חושב שאני סגור על עצמי, יש דירות כאלה כמו שאני מחפש, צריך למצוא את הטובה ביותר.

הנעלם היחיד זה ריהוט שאני חושב שאני אשיג בחינם \ זול מ"אגורה" ויד2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא איזה 2 חבר'ה שקטים "מHWZONE"

עכשיו ליכלכת..

בקיצור עכשיו בימים האחרונים נסגרתי יותר על מה אני מחפש - דירה לבד עם חניה עד 2800 שקל כולל ארנונה וועד בית, מה שאני יכול למצוא בראשון לציון באיזור המרכזי שלה (ליד רחובות הרצל \ ז'בוטינסקי) זה לא ת"א אבל זה מקום מרכזי ונחמד יחסית יש שמה כמה בארים ויש את האיזור בילויים הזה שבצפון רחוב הרצל, וזה ממש קרוב לבסיס שאני עובד בו ל8 חודשים הקרובים.

אם הבנתי אותך , ואולי אני טועה , אתה בחור די שקט ו'חנון' , לא כל כך חזק ביצירת קשרים אבל מעוניין בהם.

כמו שאני רואה את זה יש לך רצון להיפתח לסוגים אחרים של אנשים וגם לצורת חיים אחרת. גם אם לא לוותר על מי שאתה.

בהנחה שאני צודק- מה שכתבת עכשיו ,(-ולמרות שכל הדיון לא העלתי דעות בעד או נגד-) זה סוג של וויתור והשלמה עם עצמך, זה שהיית בדירה שהייתה גרועה כפי שהבטיחו לך בפורום , לא אומר שכל הדירות כך , תחשוב על זה שדירה עם שותפים גם טיפה פחות 'אשכנזים' (אתה אמרת..) יעזור לך להתקדם ובמשך הזמן גם לזרום יותר , לא תהיה פחות חכם, אבל אולי תדע להנות גם מדברים נוספים.

אם הם יותר מידי בליינים, תחפש אחרים, כדאי לך- לדעתי- לגור עם שותפים. ואולי לא חנונים מידי. איפה ובכמה זה שאלה נוספת

בהנחה שגם לא היית יותר מידי עם בחורות אל תיכנס לדירה עם שותפות, זה יגרום לך למצבים לא נעימים ולדחיה שלהם.

זה השקל וחצי שלי .

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדירה לבד אני אוכל להביא חברים מהצבא שיבואו לשתות קצת, לצאת באיזור (בכוונה אני מחפש דירות שקרובות עד ק"מ לאיזור שיש מספיק מה לעשות בו) ואז לישון אצלי על איזה מזרון בסלון.. כבר 2-3 אמרו לי את זה בעצמם בלי שאני הזמנתי, בבית עם ההורים אני לא יכול להביא אנשים, וגם זה בפתח תקווה אז אין למה :P

אני קצת חנון ושקט אבל לא יותר מדיי, את התהליך הבנה ושינוי כבר עברתי! אני רק רוצה לצאת יותר ולהביא אליי אנשים לפעמים, שבמקרר תמיד יהיה בירות ומוכן לאירוח

(זה דירות בין 40 ל60 מטר, לא כמו בתל אביב 25 מטר)

לא בא לי שותפים, זה רק יכול להפריע, ואין דירות שותפים עם חניה גם.

כמובן זה לא הסיבה היחידה למעבר, כמו שכבר כתבתי מקודם. אני מאוד רוצה עצמאות מההורים שלי, הם יותר מדיי מדברים ומתערבים ואני לא מרגיש בנוח איתם ואף פעם לא הרגשתי גם, זה חלק ממה שעוצר אותי בחיים, צריך שינוי בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שלא טוב לך שהשותפים שלך יביאו אנשים הבייתה אבל אתה כן רוצה להביא.

אז מה ההבדל?

חלק מהקטע של דירה משלך היא להביא חברים הבייתה. אם השותפים שלך מביאים חבר'ה, זה אמור להיות מצוין בשבילך, ככה יוצרים קשרים.

גם בחורות יגיעו בשיטה הזאת. אם אתה לא מביא, לפחות השותפים יביאו, עד שתשתחרר קצת ותיפתח לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום היה יום מעניין, ראיתי 2 דירות בראשון, אחת דירת החלומות - מקום שקט ויפה שבדיוק באיזור שבין כל הדברים שמעניינים אותי בראשון, כזה מיקום מושלם איןןן. עם חניה באפור ברחוב וחניה פרטית לדירה, דירה 60 מטר (ממש גדול), משופצת איכותי, מחיר אחרי מיכוח יתאים ל2800 שאני מקציב.

(דירה שניה שראיתי נראתה מיושנת והיה המון רעש של אוטובוסים)

והנה בא הקטע המעניין, לפני שבכלל חיפשתי בפועל דירות כתבתי מודעה של חיפוש עם שותף\ה ביחד דירות בתל אביב, והיום התקשרה מישהי (בפעם הראשונה שמישהו מתקשר על המודעה הזאת) בת 22 נשמעת נחמדה, אנחנו מסכימים לגביי כל הדברים החשובים, לא שומרים כשרות, רוצים שיהיה דירה שקטה יחסית ובלי מסיבות בדירה, אותו סכום כסף מקציבים, מעדיפים את פלורנטין.. אז קבענו שנמצא דירות באינטרנט ונלך לאיזה יום מרוכז של בחינת דירות כי היא מהצפון (עם רכב). אמרתי לה שאני מוכן רק דירות שיש חניה פרטית והיא מקבלת את התנאי שלי :)

על פניו נשמע שהיא שותפה בסדר גמור, אולי זה יהיה נחמד להיות עם מישהי בדירה, אולי לבד יתן לי לעשות מה שבא לי ואולי זה ישעמם.. אין לי איך לדעת בנתיים הדירה בראשון תעלם כנראה אבל מקסימום יהיה כזאת בהמשך, אני לא ממהר. אני יפגוש אותה בתא כשנראה דירות ואני אולי יחליט שאיתה אני אשמח לגור, אולי אני אהיה אדיש עדיין לבחירה.

מה דעתכם?

(ואני כל כך חופר, אבל שרשור מעניין, לא?)

- - - תגובה אוחדה: - - -

היה לי ולשותפה הפוטנציאלית דילמה, יש דירה ממש יפה וחדשה עם חניון ומתאימה בול ברחוב י.ל פרץ 38, זה מאוד קרוב לאלנבי ורוטשילד שזה מעולה, מצד שני זה גם קרוב לתחנה מרכזית באותה מידה כמעט. הבחורה התקשרה ואמרה שבעל הדירה ממש ניסה לשכנע אותה שזה קרוב לתחנה מרכזית ושאם היא לא תשאל אותי קודם אין מה לדבר, אמר שאנשים באו לראות וברחו שראו שזה ככה קרוב.

מצד שני אם זה קרוב אז גם רוטשילד בכבודו ובעצמו גם קרוב...

יש למישהו דיעה לגביי המיקום הזה? נסעתי שמה יום אחד בלילה כי ראיתי שמה איזה דירה פעם והתעניינתי לגביי איך המקום בלילה, היה אולי איזה 2 סודנים ברחוב, לא משהו נוראי, היה נראה לי מהאוטו רחוב צר ושקט בלי בעיות מיוחדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גם אפשרות לחדר סטודיו ב ~3300 . אם אתה רוצה , אני יכול להביא לך את המספר טלפון .

זה כולל חדר עם מיטה זוגית , מקלחת-שירותים , (עידן-פלוס) , ריהוט בסיסי , חשבונות למיניהם .. (חשמל-מים-ארנונה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...