התקנת Xubuntu על dok (ולא דרך) - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת Xubuntu על dok (ולא דרך)

ToMeRv32

Recommended Posts

היי, רציתי לדעת אם יש אפשרות להתקין Xubuntu (או כל הפצה אחרת, אני מניח שזה אותו עקרון) על דיסק און קי.

כל מה שאני מצליח לעשות זה להתקין עליו את ההתקנה.. (כלומר LiveCD/Install).

לא ניסיתי, אבל אולי אפשר פשוט לבחור בהתקנה להתקין על איזה כונן שרוצים?

ויהיה הבדל בכלל מLiveCD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שמצאתי בנושא זה שהוא פירמט ל2 מחיצות..

אתה לא ממש קורא טוב. תשקיע.

מה עם זה - "הורדתי התקנה עדכנית של ARCH ולפי ההוראות התקנתי עליו ובדקתי על המחשב שלי שאכן ניתן לבצע ממנו בוט." (זה מתייחס למדית ההתקנה)

ומה עם זה - "בארץ' כל מה שצריך זה לפנות לוויקי, לחפש את הנושא המתאים (במקרה זה המדריך למתקין המתחיל) ולעבוד לפיו." ? (וכאן כבר מדובר על עצם ההתקנה).

בעקרון DOK הוא דיסק מבחינת . אין כל הבדל בינו לבין דיסק רגיל. יש בעייה מסוימת בכך שלא מובטח שהוא ישב תמיד באותו מקום, וגם לזה התייחסתי.

אבל, אם לא בא לך לקרוא, אני באמת לא חושב שהתקנת על DOK (ובטח לא ARCH) היא בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיבכתם אותי קצת?

לא הבנתי מה אני אמור לעשות.

הידע שלי בנושא מסתכם בלהתקין תמונה של על דיסק און קי בעזרת תוכנה כלשהי.

לא כל כך הצלחתי למצוא משהו באינטרנט כי כל מה שאני מוצא זה להתקין דרך, פשוט דרך תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי ארצ' על דיסק כמו שאתה רוצה. ההתקנה היתה דיי סטנדרטית, בקובץ ה fstab וקובץ ההגדרות של ה boot loader הגדרתי את כל המחיצות דרך UUID כך שהמערכת תוכל למצוא את המחיצות שלה על כל מחשב

מערכות לינוקס אחרות - תנסה להתקין מ CD לדיסק התקנה רגילה כמו שהיית מתקין לדיסק קשיח ותבדוק מה קורה. אתה יכול לנתק את הדיסק הקשיח בתוך המחשב כשאתה משחק אם זה כדיי להבטיח שה boot loader יותקן לדיסק ולא תהרוס בטעות את ה boot בדיסק הקשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה לפטופים ניתן לפתוח מכסה בצד או מלמטה ולהוציא את הדיסק הקשיח בלי לפרק את כל המחשב. או שתבטל אותו ב ותודא שההתקנה של לינוקס שמופעלת דרך ה CD לא רואה אותו

בהתקנה תצתרך (או שההתקנה תעשה את זה בשבילך) ליצור מחיצות על הדיסק ולפרמט כל מחיצה. המחיצות/מערכת קבצים שהיו עליו לפניי זה ימחקו בכל מקרה כך שלא משנה אם אתה מפרמט אותו או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...