חיבור מאוורר של ספק למולקס - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מאוורר של ספק למולקס

FARKASH7

Recommended Posts

הוצאתי את המאוורר מהספק הישן שהתקלקל לי ויש לי את כול חיבורי המולקס שאיתו ואני רוצה להשתמש במאוורר הזה כמאוורר למארז אך אני לא יודע איך לחבר אותו.

מהמאוורר יוצאים שתי חוטים אחד שחור ואחד אדום, ומהמולקס יוצאים4 חוטים 2 שחורים אחד אדום ואחד צהוב בבקשה מי שמבין שיגיד לי איזה חוטים אני תריך להלחים ??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר הוא 12 וולט איך אני צריך לחבר לא הבנתי אותכם ממולקס יש שתיים שחורים אתם אומרים שאחד מיותר אז אני נשאר אם שלוש קבלים במולקס 1.שחור 1.אדום 1.צהוב ובמאוורר אחד אדום ואחד שחור מה לחבר למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדום של המאורר לצהוב של המולקס

שחור של המאורר לשחור של המולקס, לא משנה איזה מהשתיים

את ה2 פינים שנותרו במולקס (אם הוא משתמש רק למאורר) אתה יכול לשלוף החוצה

אני אישית לא מלחים אני חושף את החוטים מחבר ועוטף עם קצת איזולירבנד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לעורזים אני יחבר ויבדוק ויגיד לכם אם הכול עובד רק עוד שאלה, אם נגיד אני מחבר את המאוורר כראוי לאחד מחיבורי המולקס מהספק הישן אז יש לי חיבור מולק זכר איך אני יחבר אותו לספק במחשב שלי אם הוא זכר?? אני חייב לקנות מולקס נקבה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיון הראשון שלי לעשות מוד נכשל המאוורר לא עבד אבל לפחות גיליתי למה הספק שלי הפסיק לתפקד (אין מה לעשות ספק ג'נרי במחשב שעובד 24 שעות ביממה לא יכול להחזיק יור משלוש שנים :-\).

קניתצי ספק חדש גם ג'נרי מה לעשות אני חוסך לכרטיס מסך אז אין לי כוח להשקיע עכשיו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קורא לחיבור מאוורר מוד :P

הספק שלי גם גנרי דפוק של 300w ואחרי שהוא נשרף חיברתי 340w שמפוצץ במאווררים וזה לא מפריע לו בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו קניתי ספק ג'נרי שאמור להיות 500W אני יודע שהסיכוי שהוא באמת קרוב לזה הוא קטן עלה לי 140 שקל למה לא קניתי HEC בגלל שאני מתכנן לקנות 9800 PRO ואנמי לא בטוח שהHEC 300 היה מחזיק את המערכת שלי שכוללת שתי ההרדיסקים שתי סידירומים וגם 9800 PRO שאני יקנה אותו(תוך חודש גג) אטז אמרתי יאללה משהו זול גם ככה יש ביכוי שאני יזרוק אותו ויחליף באחד יותר חזק

המאוורר של הספק הישן לא עבד בגלל זה ה"מוד" לא הצליח ובגלל זה הספק הישן לא עבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...