כדאי לעבור ל-G2? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לעבור ל-G2?

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מזדה 3 יותר פופולרית בארץ מאשר BMW 7.

מי מהן אתה מעדיף?

אבל זאת סתם נקודה עקרונית.

לגבי ההבדלים כמו שכבר אמרתי - הם קיימים אבל אני בספק אם מישהו יתייחס אליהם כ"משמעותיים". שני המכשירים חזקים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנצ'מרקים לא שווים כלום, לגבי החלפת המכשיר, אמנם ה G2 הוא מכשיר מדהים, אבל למה לבזבז סתם כסף? ה s3 עומד בכבוד בכל המשימות היום יומיות וגם הרבה יותר מכך, אם נמאס לך מהמכשיר נסה להחליף רום, זה ייתן לך קצת רענון ומשהו חדש. אין שום צורך לקנות את הדבר הבא ברגע שהוא יוצא.

בקשר לשאלתך, לא יהיה לך קשה לעבור מהממשק של , הוא אמנם קצת שונה אבל לא משהו משמעותי שאי אפשר להתרגל אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות מכשיר בגלל שהוא פופולרי יותר? ממתי זה שיקול הגיוני?

אם אתה רוצה להיות חלק מעדר, אתה יכול לקנות אייפון וזהו...

סמסונג מייצרים טלפונים עם חומרה מעולה ותוכנה/קושחה זוועתית. הרומים שלהם כל כך כבדים ולא יעילים, עד שהם גורמים ללאגים גם על גבי חומרה חזקה מאוד.

לי יש גלקסי S3. אם אתה רוצה מכשיר מצוין שעובד חלק ומהר, אתה לא חייב לשדרג לטלפון חדש. אתה יכול פשוט להעיף לכל הרוחות את הרום של סמסונג ולהתקין CM 11, או כל אחת מנגזרותיו, שמבוסס על קיטקט ועובד היום מצוין על ה-S3.

אם אתה בכל זאת מתעקש על רכישת מכשיר חדש היום, הייתי הולך על ה-G2 מבלי להתלבט יותר מדי. אם תמתין מספר חודשים, ההמלצה הזו תשתנה כמובן.

והערה אחרונה: מסור לחברים שלך, שטענו ש- זו חברה של מקררים, שאין להם הרבה מושג על מה הם מדברים. לתאגידי הענק יש חטיבות שונות שמייצרות מגוון מוצרים. כפי שצוין פה, הנקסוסים האחרונים של גוגל, שהפכו ללהיט, מיוצרים ע"י . מעבר לכך, ה-G2 הוכרז במספר אתרים מובילים כמכשיר הכי טוב לשנת 2013.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להיות חלק מעדר, אתה יכול לקנות וזהו...

אויש, ?!

נשמע כאילו זה מכשיר שזו הסיבה היחידה לקנות אותו, זה בשעה שמדובר עדיין באחד המכשירים המעולים הקיימים.

(ואל תתחיל להביא לי טבלאות ובנצ'מארקים..)

עריכה: שמתי לב שכתבת את זה מאייפון (אמנם ישן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...