ניקוי תכולת המחשב, מפוח או פן זה טוב? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקוי תכולת המחשב, מפוח או פן זה טוב?

KingRyu

Recommended Posts

אני רוצה לנקות את המחשב בפנים, יש מלא אבק וחשוב לי לשמור על הניקיון שלו, עד היום הייתי מנקה עם פן על איורור בלבד.

חשבתי לקנות קצת משהו יותר רציני כמו מפוח כזה....מה אומרים? עזבו יקר או לא יקר, חשוב לי הניקיון ושמירת המחשב, זה יעשה את העבודה? זה מומלץ או לא?

*הסיבה היחידה שאני מתלבט זה רק בגלל העוצמה של המפוח זה 630W שזה חזק נראה לי שלא יהרוס חלקים במחשב, לא?

cc5a925d7967daf946ce870341c97181.jpg

http://buyitcenter.co.il/items/91171

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהרוס. אני משתמש במפוח דומה, ניקיתי לא מעט מחשבים איתו והכל תקין. ההבדל בין ניקיון איתו לניקיון עם פחית אוויר דחוס מדהים - איתו זה לוקח חצי דקה או פחות. אבל שני דברים שחשוב לקחת בחשבון:

לא לעשות את זה בבית! זה מעיף את האבק לכל פינה.

לא לדחו, את הפיה של המדחס לתוך המחשב! בעוצמה הזו, הוא יכול להפיל אותו ואולי אפילו לעקור חלקים. אי בד"כ מנקה כשהפייה במרחק של כמטר מהמחשב ועם לחיצות קצרות על ההדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהרוס. אני משתמש במפוח דומה, ניקיתי לא מעט מחשבים איתו והכל תקין. ההבדל בין ניקיון איתו לניקיון עם פחית אוויר דחוס מדהים - איתו זה לוקח חצי דקה או פחות. אבל שני דברים שחשוב לקחת בחשבון:

לא לעשות את זה בבית! זה מעיף את האבק לכל פינה.

לא לדחו, את הפיה של המדחס לתוך המחשב! בעוצמה הזו, הוא יכול להפיל אותו ואולי אפילו לעקור חלקים. אי בד"כ מנקה כשהפייה במרחק של כמטר מהמחשב ועם לחיצות קצרות על ההדק.

זאת הסיבה בדיוק שאני מתלבט! שלא יהרוס חלקים פנימיים בלוח או משהו...אבל המכשיר עושה את העבודה?

והמכשיר הזה[h=1] (METRO DataVac DataVac Electric Duster 500 (220V[/h], לא יותר עדיף כי אני רואה שיש לו צינורית שמאפשר גישה למקומות בעייתים.

http://www.bhphotovideo.com/c/product/747381-REG/METRO_DataVac_ED_500_220V_DataVac_Electric_Duster_500.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאונ שקורה די הרבה אם הדברים האלה היא שתאיץ מאוורר למהירות גבוהה אם האוויר ואז בטעות תיגע בו ותשבור כנף - אז פשוט אל תעשה את זה. חוצמזה לא אמור להיות סיכון לנזק

במקומות שבהם האבק נצמד למשטחים בגלל לחץ אוויר - כמו בצלעות או בין רכיבים בלוח מתחת לקירור של המעבד - תעבור על האבק אם מברשת קטנה כדיי להפריד אותו מהמשטח לפניי שאתה מעיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...