חיוג מזדמן לחו"ל - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיוג מזדמן לחו"ל

ag43

Recommended Posts

אמא שלי מדברת כ10-20 דקות בחודש עם קרוב משפחה בצרפת. בכמויות האלו מן הסתם לא כדאי לרכוש חבילת דקות כזו או אחרת. ראיתי באתר של שהם מציעים 15 אג' לשיחה. האם כל מה שעליה לעשות הוא רק לחייג עם קידומת 017? אין צורך ברישום מוקדם וכדו'? והאם יש דרך משתלמת יותר לשיחות מהנייח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשום אופן לא "סתם לחייג" דרך מישהו בלי להגדיר מסלול אצלו.

ככה אתה מוגדר כ"לקוח מזדמן" ומשלם תעריפי גניבה.

רוב ספקי הסלולר החדשים (ה"קלים") מספקים לך גם חבילת שיחות לחו"ל בתעריפים הגיוניים יותר. וכמעט כל ספק נותן גם שיחות לחו"ל ואפשר לקבל תעריפים מוזלים גם בלי לרכוש חבילת דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אני מתקשר לארה"ב ועל פי זה עשיתי את החישובים, אבל לשיחות מזדמנות עד 200 דקות בחודש הכי זולים ונוחים יוצאים טלזאר 019.

כל חברה אחרת תנסה לחייב אותי להיכנס "לחבילה" עם תשלום חודשי קבוע של קניית דקות או תשלום של 3 ש"ח בערך עבור קבלת התעריף המופחת.

בטלזאר יש את המודל הכי נורמלי של חיוב פר שימוש בלבד ותעריפים נוחים וברורים (הכל מצויין מאוד בבהירות באתר שלהם).

אני ממליץ בחום. בלי כל הבולשיט של שאר החברות וגם תחסוך כסף. מקבל חשבונית נמוכה במייל כל חודש ולא היו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ באף חברה זה לא מחיר ללקוח מזדמן.

ובשביל לקבל את התעריפים האלה אתה יותר מסביר להניח תצטרך לשלם בנוסף גם "דמי מנוי" חודשיים כלשהם.

אני דיי בקיא ומנוסה בנושאים האלה, שמע לי, טלזאר קרוב לוודאי האופציה הכי טובה בשבילך: https://telzar.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעריפים הם גם ללקוחות מזדמנים, אפשר לבדוק את זה איתם בטלפון 1878.

אני לקוח מזדמן ו012 מובייל חייבו אותי משום מה ב0.163 לדקה על שיחה דרך ולא 15 אג'.

ההימור שלי שזו טעות של 012, אבל אני אנסה לבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

התחברתי בהמלצתך ל019. שיחות לצרפת עובדות בסדר גמור. התקשרתי לארה"ב 3 פעמים. בפעם השניה הכל היה בסדר. בפעמים הראשונה והשלישית איכות השיחה היתה פשוט זוועתית. המון הפרעות בקו וכמעט לא שמעו אותי ולהפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה עוד כמה פעמים. 3 שיחות זה מדגם קטן.

גם לי היו כמה פעמים הפרעות בשיחה אבל 95% מהזמן זה בסדר גמור בשיחות לארה"ב.

אני גם לא יודע אם להטיל את האשמה על ה-VOIP או על 019. אצל מי אתה נמצא?

תנסה להתקשר לתמיכה טכנית אם זה לא עובר, או תעבור לחברה אחרת ותנסה שם, אם אתה חושב שזה יעזור.

בכל מקרה, פתחת את הנושא עבור שיחות לצרפת כך שאני לא יודע כמה זה משנה לך.

כל זה כבר ידוע לך, כך שאני לא יודע איזה תגובה ציפת לקבל באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...