המצב באוקראינה - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצב באוקראינה

geniaXP

Recommended Posts

שטויות. קרים תמיד היתה אדמה רוסית.

לא נכון, ואפילו אם זה היה כך, זה לא מצדיק את אופן ההתנהגות. לפני השלטון הסובייטי קרים איכלסו טטרים, אחרי שליחתם לאסיה תיכונה ע"י סטלין המקום היה שומם. אגב, זה עוד כח שיכול להשפיע על המצב (קרוביהם בקאזאן יושבים על נפט ופחם).

אני כמעט משוכנע שתושבי קרים עוד יתחרטו על בחירתם, פשוט בגלל שלרוסיה תמיד היה חשוב אינטרס השלטון יותר מאינטרס הפרט.

ואם כבר, טוב אם השלטון משרת את כלל התושבים (וברוסיה השלטון כמעט תמיד שירת לטובת היחיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 139
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה שתושבי קרים יתחרטו הרי הם רוסים אתנים,

אולי אחרי שהאוקראינים יגמרו להחזיר 15 מיליארד דולר חובות יהיה שם טוב

אבל רגע אין לאוקראינה כאלה סכומים. ואחרי הקיץ יבוא חורף ואז האוקראינים יצטרכו לשפר את הרוסית שלהם בשביל לקבל עוד גז באשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני, אוקראינה נערכת לעבור לספק גז אחר.

חוץ מזה, עוד לא נגמר העניין של הנשיא הבורח הקנוי ע"י פוטין, כי לא ברור כמה הוא גנב וכמה הצליח להבריח לרוסיה. נראה לי, זה יקח הרבה זמן לגלות את כל האמת.

למה יתחרטו?

מהסיבה הנ"ל: שלטון ברוסיה לא מחשיב את האזרח הפשוט. עבדות שהיתה עד אמצע מאה 19 עוד לא התפוגגה מדמם של הרוסים. המנטליות של ברה"מ ז"ל עוד חיה ונושמת.

באוקראינה, להבדיל, הספיקו להריח רוח של חופש, ועכשיו אני רוצה לראות איך המתגייסים החדשים מקרים ישרתו אלפי קילומטרים מהבית (במקום כמה מאות מקסימום), יקבלו יחס שונה משאר התושבים..

ואני ממליץ בחום להגמל מכלי התשקורת הרוסית, או לפחות לקבל מידע גם ממקורות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטין מנהיג כוחני שמפעיל מנהיגים אחרים כמו בובות.

משקיע בהם כספים.

מאיים.

ומצפה להחזר על ההשקעה.

הוא פשוט בריון.

הוא שם את הידיים שלו על אוקראינה, וכשזאת ניסתה להשתחרר, הוא לקח בכוח ללא שום בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...