s4 או G2? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

s4 או G2?

CyberBot

Recommended Posts

מבחינת המחיר לשתיהם זה מסתדר לי מבחינת תשלומים

מה באמת יותר טוב?

העניין שהכי מציק לי בG2 שהמקשים של החזור,בית זה על המסך ועניין של הסוללה לא נשלפת ואין הרחבה

והS4 זה פשוט יש לי S3 והתרגלתי לממשק של TOUCHWIZ

השאלה אם הG2 שווה את התרגלות מחדש לממשק וענין של ההרחבה או שהוא לא שווה את ההבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור אחד שיש לו את שני המכשירים

G2 רגיל ו-S4 9505

ה-G2 עובד מהר עם כל הממשקים ובעצם בכל מצב אבל אישית אני מעדיף את ה-S4

קומפקטי יותר ויש בו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין שהכי מציק לי בG2 שהמקשים של החזור,בית זה על המסך

זה ממש לא מיוחד ל-G2. תתחיל להתרגל, זה העתיד של .

וטוב שכך, כי זה הרבה יותר טוב מהגדלה פיזית של המכשיר בשביל לתקוע כפתרים שנמצאים שם 24/7 שלא לצורך. עדיף שיהיה שם מסך, ושהכפתורים יוכלו להיעלם ולהגדיל עוד יותר את המסך כשהם לא נחוצים.

עניין של הסוללה לא נשלפת

קודם כל אל תשכח שהסוללה ב-G2 חזה יותר מזאת של ה-S4.... עדיף סוללה אחת חזקה מאשר שתיים חלשות.

מעבר לזה - באותו נפח שתתפוס לך סוללה ספייר - ואפילו באותו מחיר שיעלה לך לקנות אותה - אתה יכול לקנות מטען שגם יהווה ספייר וגם תוכל להשתמש בו עבור מכשירים נוספים ולא רק ספציפית עבור הטלפון הספציפי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G2 זה נקסוס 5 עם סוללה חזקה יותר ומסך מעט גדול יותר.

מיותר לציין שהנקסוס 5 זול משמעותית בקנייה מחו"ל.

זה פשוט קישקוש ורחוק מהאמת.

זה שיש לו אותו צ'יפסט לא הופך אותם למכשירים זהים. ה-G2 שווה כל שקל שהוא עולה מעל הנקסוס5, הוא טוב ממנו משמעותית.

יש לו סוללה חזקה יותר. יש לו מסך גדול וטוב יותר. יש לו מצלמה טובה יותר. יש לו ממשק טוב יותר משמעותית (!) - מבחינתי זה שלנקסוס אין knock-on זה כשלעצמו מהווה deal breaker במכשיר כזה גדול עם כפתור הפעלה בחלק העליון (בניגוד למשל ל-Z1 שם כפתור ההפעלה נמצא בצד, מיקום מעולה). יש לו משדר IR שהופך אותו לשלט רחוק אוניברסלי חכם ולומד... אה כן, והוא אשכרה מגיע עם בקופסה בניגוד לנקסוס.

כל המכשירים בדור הנוכחי במילא מציגים כמעט את אותה חומרה בסיסית (ה"שילוש הקדוש" של הסמארטפונים, צ'יפסט--מסך5), זה לא אומר שמדובר במכשירים זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור משתמש שנכווה מ-TW ומשאר הכשלים החומרתיים של ה-s3, וראה את מרביתם שוב ב-s4, הייתי הולך על ה-G2 מבלי לחשוב פעמיים.

לגבי הנקסוס 5 - מדובר במכשיר שנותן את יחס עלות-תועלת הטוב ביותר. G2 עולה עליו, וכל אחד צריך לחשוב אם ההפרש במחיר מוצדק עבורו ועבור אופן השימוש שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G2 זה 5 עם חזקה יותר ומסך מעט גדול יותר.

מיותר לציין שהנקסוס 5 זול משמעותית בקנייה מחו"ל.

בארץ מחירם זהה בגרסאות 32GB.

בתור אחד שיש לו את שני המכשירים

G2 רגיל ו-S4 9505

ה-G2 עובד מהר עם כל הממשקים ובעצם בכל מצב אבל אישית אני מעדיף את ה-S4

קומפקטי יותר ויש בו הכל.

2 מ"מ פחות גובה, מ"מ פחות רוחב. ממש מכשיר קומפקטי

בתור בעלים מרוצה של ה G2, ממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה זה עניין של תחושה יותר מאשר המספרים

למרות זאת ה-G2 שוקל 10% יותר מה-S4

גם המסך של ה-G2 גדול יותר ובכל זאת הם מאוד דומים בתכונות

אני מעדיף את ה-I9505 S4 יותר נוח לשימוש

לא לטעות, כתבתי שה-G2 מהיר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין שכנראה מסתכם בראש שלך, כי המסך יותר גדול ב G2 בצורה בולטת לעין מה שנותן את האשליה שמדובר במכשיר גדול יותר. אך תכלס אין שום הבדל בהרגשה של להחזיק משהו שרחב יותר במ"מ אחד. וכן, אין משמעות לזה שהמסך גדול יותר, כי גם ב S4 צריך להגיע למקשים מתחת למסך.

אין לי מושג מה יותר נוח במכשירי סמסונג. אולי ה S-LAG... :rolleyes: כי מבחינת הממשק למשל, הם ממש די דומים. רק יותר מלוטש ופחות מבולגן.

ותגיד, בתור בעלים של G2, לא חסר לך ה knockon ב S4 ? אני מוצא את עצמי לוחץ לחיצה כפולה על מסך הנקסוס 7 שלי ומופתע כאשר המסך לא מתעורר. זה עד כדי כך נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G2 גם שוקל 10% יותר

זה כבר לא בראש שלי

וגם ה-

knockon לא תמיד עובד מושלם

הרבה פעמים צריך לנסות פעם שניה

ועוד כמה דברים לא נחמדים

עם ה-S4 יותר נוח בגלל העניין של הווליום

ל-S4 יש אפשרות לכרטיס הרחבה ובמקרה שלי אני משתמש בו לא מעט

למרות זאת גם אני ממליץ על G2

אישית אני מעדיף S4 כמו שאמרתי יותר נוח לי לשימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן 13 גרם יותר.

לי זה עובד מושלם ב 9 מתוך 10 פעמים. ואגב, בקיטקט יש שיפור רציני גם בזה.

אתה כן משתמש בזה או לא? ואם כן, אתה לא מוצא שזה חסר כאשר אתה עובד למכשיר אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט קישקוש ורחוק מהאמת.

זה שיש לו אותו צ'יפסט לא הופך אותם למכשירים זהים. ה-G2 שווה כל שקל שהוא עולה מעל הנקסוס5, הוא טוב ממנו משמעותית.

יש לו סוללה חזקה יותר. יש לו מסך גדול וטוב יותר. יש לו מצלמה טובה יותר. יש לו ממשק טוב יותר משמעותית (!) - מבחינתי זה שלנקסוס אין knock-on זה כשלעצמו מהווה deal breaker במכשיר כזה גדול עם כפתור הפעלה בחלק העליון (בניגוד למשל ל-Z1 שם כפתור ההפעלה נמצא בצד, מיקום מעולה). יש לו משדר IR שהופך אותו לשלט רחוק אוניברסלי חכם ולומד... אה כן, והוא אשכרה מגיע עם בקופסה בניגוד לנקסוס.

כל המכשירים בדור הנוכחי במילא מציגים כמעט את אותה חומרה בסיסית (ה"שילוש הקדוש" של הסמארטפונים, צ'יפסט--מסך5), זה לא אומר שמדובר במכשירים זהים.

מסכים איתך בגדול, כמה נקודות:

* ה-knock on זה משהו שאפליקציה יכולה לתת לך בכל מכשיר. לרוב יידרש רוט אז זה לא פתרון עבור כל אחד, אבל עבור אנשים בפורום הזה כנראה שכן ככה שזה לא אמור להוות שיקול משמעותי ברכישה של 2000 ש"ח. מעבר לזה בנקסוס הכפתור הדלקה נמצא בצד למיטב ידיעתי, לא ממוקם כמו ה-G2.

* ממשק טוב משמעותית זה עניין של טעם (אגב, שוב - אפשר לעשות בכל אנדרויד מה שרוצים ויש מספיק אפשרויות בכל מקרה).

* לנקסוס יש יתרון של גרסאות ועדכונים. לא משמעותי עבור כל אחד, אבל יתרון. לצורך העניין יצא לפני יותר מ-4 חודשים עם 4.4. ה-G2 יצא עם 4.2 בכלל, ורק לפני שבועיים-שלושה התחילו לצאת העדכונים הרשמיים ל-4.4.

למרות כל זה, כמו שאמרתי בגדול אני מסכים איתך - לרוב היוזרים ה-G2 כנראה עדיף כי לפחות בארץ ההפרש במחיר זניח.

ובכל מקרה הייתי לוקח את שניהם בלי לחשוב פעמיים ושוכח מהסמסונג. לא סובל את המכשירים שלהם. איטיים ומסורבלים להחריד לעומת המקבילים שלהם, בכל דור כבר 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...