כמה פרייארים אתם יכולים להיות? או "למה אתם עדיין בבזק?" - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה פרייארים אתם יכולים להיות? או "למה אתם עדיין בבזק?"

א אוהל

Recommended Posts

האומנם רשום שזה ל12 חודשים, אבל בטלפון הם אומרים שלא כשאר החברות, אין העלאה אוטומטית של המחיר.

וגם מניסיון העבר הם תמידו נשאר עם מחירים אחידים או שהורידו את המחיר, לא הייתה אצלם עלייה.

ואגב לקוחות חדשים זה חרטא. כי לקוח חדש יכול להיות "אבא ישראלי" ולמחרת "אמא ישראלי" (במקרה שלי אני העברתי את התשלום של האינטרנט על חשבוני ).

- - - תגובה אוחדה: - - -

כמו שחשבתי.

אז עמרי, תן עצת מומחה - מה עושה מי שנגמרה לו השנה הראשונה, ואין לו שום אלטרנטיבה אחרת (הוט רוצים רק על התקנה 299 שקל).

מה מונע ממך לעבור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שאתה לא מבין משהו. לא קראת היטב את דבריו אולי?

הבעיה היא אך ורק עם חברות התשתית - דואופול הוט/בזק שכרגע אין בו שום תחרות. אצל הספקים יש תחרות, וממילא התשלום לספק הוא זניח יחסית לתשלום לתשתית.

כדי לקבל מעמד של לקוח חדש צריך לשלם "דמי התקנה" של לקוח חדש. זה כמעט תמיד הופך את המעבר ללא כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא מבין משהו. לא קראת היטב את דבריו אולי?

הבעיה היא אך ורק עם חברות התשתית - דואופול הוט/בזק שכרגע אין בו שום תחרות. אצל הספקים יש תחרות, וממילא התשלום לספק הוא זניח יחסית לתשלום לתשתית.

כדי לקבל מעמד של לקוח חדש צריך לשלם "דמי התקנה" של לקוח חדש. זה כמעט תמיד הופך את המעבר ללא כדאי.

בדיוק.

אין שום בעיה עם הספקיות - יש המון מהן ולכן המחירים נמוכים ובכל מקרה, כמו ש-QttP אמר, המחיר הוא זניח ונע באזור ה-20 ש"ח.

בעניין התשתית יש רק שתי חברות - וכפי שכבר אמרתי, ברגע שהחברה המתחרה מציעה לי התקנה ב-299 שקל זה בפועל אומר שאין לי אפשרות לעבור אליהם ולכן (במקרה הזה) עושה מה שהיא רוצה מבחינת מחיר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ההקנה, עם קצת התמקחות המחיר יורד.

עמרי, Fast לוקחים על 15 מגה בתשתית 18 שקלים.

אז זה היה מישהו אחר מבין החברות הקטנות האלה שאף אחד לא סופר.. אני זוכר שהיו פרסומים כאלה על 5 ש"ח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...