כמה פרייארים אתם יכולים להיות? או "למה אתם עדיין בבזק?" - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה פרייארים אתם יכולים להיות? או "למה אתם עדיין בבזק?"

א אוהל

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה קשור "מי אני שאקבע" יא מפגר. תלמד הבנת הנקרא. אתה נדחף לדיון שאתה לא חלק ממנו וקופץ פתאום עם שאלה לא קשורה לכלום.

השאלה שלך אגב עדיין לא קשורה בשיט לדיון הזה בכלל.

מה הקשר בין 012 ל-012 מובייל, ומה הקשר בין זה שפעם הייתי למשך 3 חודשים ב-012 מובייל ובין הניסיון הרע מאוד שיש לי עם ספק האינטרנט 012? וגם אם נניח שהיה קשר (ואין), מה הוא קשור לדיון הזה בכלל?

מה - אתה - רוצה - מהחיים - שלי - בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

בהוטמובייל משלמים 69 אבל זה כולל גם ספק בחינם.

בהנחה שיש לך בבית, הוטמובייל יותר משתלמים.

תודה על המידע הזה, אני אציע את זה להורים שלי.

זה גם יכול להיות אחלה לסטודנטים תפרנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלנו זה דווקא יחסוך יותר. אחד מאיתנו יתנתק מאורנג' ויעבור להוטמובייל. במקביל אפשר יהיה להתנתק מנטוויז'ן.

היי, אני לא הסולידית אבל 10-20 שקלים זה 200 ש"ח בשנה. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאנדל הזה של אקספון זה לא רק ללקוחות חדשים? כי בדיוק לפני כמה ימים נגמר לי המבצע של תשתית 15M בבזק ב-65 ולא היה מוכנים לעשות לי שום דבר מלבד לתת לי אותה תשתית ב-89 שקל לחודש! הבעיה שהוט לא באמת מציעים אלטרנטיבה בתחום ולכן לא היתה לי ברירה.

לכן, אשמח גם לקבל פרטים על ה-018+בזק וגם מעמרי, איך בדיוק הצלחת להשיג את המחירים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכף אבדוק, אני מניח שזה רק ללקוחות חדשים אבל

עריכה: בדקתי, אכן ללקוחת חדשים. כמובן שהקיימים, כמוני, ממנים את המבצעים האלה. הם בשום פנים ואופן לא מוכנים להוריד שקל מהמחיר שציינתי בהודעה הקודמת. מאחר ואין לי באמת אופציה ב"הוט" - אני לא באמת יכול להרשות לעצמי להתנתק או אפילו לקחת את זה רחוק מדי, מחשש שזה באמת יקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני התקשרתי ושאלתי. רק ללקוחות חדשים - וזה כמובן גם לא כולל 100 שקל התקנה.

דווקא הדיל של אקספון נראה לא רע, ספק+תשתית 15 מגה ב-79 ש"ח.

מקווה שגם זה לא שמור רק למצטרפים חדשים לתשתית ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2014-03-09_1631.png

צר לי לאכזב אותך אבל גם זה רק ללקוחות חדשים כמו שאתה יכול לראות.

למעשה הבאנדל הזה הוא פשוט המבצע של ל-15 מגה (69 ש"ח) ועוד ספק ב-10 ש"ח.. למעשה הוא אפילו לא משתלם, כי אם לא אכפת לך מי הספק שלך אז יש לך את FAST ב-5 ש"ח.... ואז זה אפילו זול יותר.

אקספון אפילו בתור ספק נטו לא ממש זולים - ממהירויות של 30 מגה ומעלה הם לוקחים 35 שקל! לעומת בזב"ל שלוקחים 29 ש"ח לכל המהירויות, והוטנט שלוקחים 20 ש"ח לכל המהירויות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pongo,

גם אם המחיר ירד ל-199 ואפילו ל-99 זה לא ממש רלוונטי - ה-12 מגה אצליהם עולה 85-89 אם אני לא טועה, לא בדיוק מחיר תחרותי כך שבפועל, עקב העדר תחרות אין לי באמת אופציה או "קלף" כדי לאיים על ולקבל מחיר כמו של משתמש חדש וכך זה ימשיך ויהיה לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...