מגן מסך ללפטופ עם מסך מגע - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגן מסך ללפטופ עם מסך מגע

SPONER

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב?

זה נראה כמו מגן נגד שריטות פשוט לא משהו מיוחד(סטנדרטי) ויש לך בקצת יותר זול(38.31ש"ח) ל1 או 2 ב69.69ש"ח

http://www.ebay.com/itm/Touch-Screen-Protector-Full-cover-For-15-6-Asus-N550-N550J-N550JV-N550JA-/221331163090?pt=US_Screen_Protectors&var=&hash=item33885d87d2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי מה קורה?:)

תודה שאתה בחרתה כמו תמיד לעזור :)

תוכל בבקשה להגיד לי למה נתתה מגן מסך אחר? כיאלו מה רע בה שאני הבאתי?

דבר נוסף , יש לך נסיון עם מגן מסך כזה לנייד? אני חייב לדעת הוא יעשה לי איכות מסך פחות טובה ?

וגם האם מגן מסך ללפטופ זה בעייתי לשים ? ככה שאולי אם אקנה 1 אני עלול לאכול אותה כי אני לא יצליח לשים?

שאלה אחרונה , האם אפשר להסיר את המגן מבלי שהוא יצור כתמים על מסך המחשב או אפילו ישרוט אותו ? הוא משאיר אחריו דבק? אני ממזמן לא שם מגן מסך באייפוד , אז אני לא זוכר אני רק זוכר שאחרי חודש זה מתקלף .

אה ודבר נוסף אחרון חביב , האם מגן מסך על נשאר לטווח הרחוק או שהוא גם מתקלף או נוצרות בעוות אחרי תקופה קצרה של חודש?

תודה רבה אחי כמו תמיד!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר רע במגן מסך מהקישור שלך פשוט הבאתי לך קישור לאחד במחיר נמוך יותר או 2 במחיר נמוך יותר זה הכל.

אין לי נסיון עם מגן מסך למחשב ואם המוכר לא ציין אפשר להניח שזה כנראה Clear ככה שלא נראה לי תראה חשוך יותר או "ירידה באיכות" .

הוא ממש לא ייצור כתמים ובכלל ישרוט אותו אם כל המטרה שלו זה להגן על המסך משריטות.

לגבי העניין עם הiPod והטלפונים החכמים למינהם זה נורא תלוי כי יש אנשים ששמים מגן נגד שריטות אבל לא ממש יודעים על אופן השימוש שלהם עם המכשיר כמו שאולי הם כל פעם מחליפים מגן למכשיר שמרים את המגן נגד שריטות מעט ואז הוא מתקלף עם הזמן או שמראש הוא לא הודבק טוב ובמחשב זה שונה.

כשאתה מדביק את המגן מסך אתה אמור להשתמש במסיר בועות אוויר או כרטיס אשראי למשל(למקרה שאין מסיר בועות) ואז להסיר אותם בעצמך והוא לא ייתקלף לבד אלא אם מישהו לא יקלף אותו ויחזיר בערך כמו מדבקה שאחרי שהדבקה אם תוציא ותדביק שוב ושוב חלק ממנה כבר לא יידבק.

תנסה להעזר בסרטון הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון אישי להדבקת מגן מסך שהופך מבריק למט - זה קשה מאד ליישום על שטח גדול כל כך ולא ייצא מושלם כמה שניסיתי. הסביבה לא סטרילית מספיק ורואים כל חלקיק אבק קטן.

עם זאת כשהמסך דלוק אז יחסית זה נעלם ברקע ופחות שמים לב לפגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רוני !!

תוכל בבקשה לתת לי קישור לחנות ישראלית שמוכרת מסיר בועות ? אני עדיין לא הבנתי כל כך מה זה.

מניסיון אישי להדבקת מגן מסך שהופך מבריק למט - זה קשה מאד ליישום על שטח גדול כל כך ולא ייצא מושלם כמה שניסיתי. הסביבה לא סטרילית מספיק ורואים כל חלקיק אבק קטן.

עם זאת כשהמסך דלוק אז יחסית זה נעלם ברקע ופחות שמים לב לפגמים.

תודה ,אני גם אם זה יכער את המסך טיפה כשהוא כבוי זה לדעתי עדיף מאשר לחשוש כל פעם לשרוט את המסך מאחר והוא מסך מגע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך שתשתמש במסיר בועות/כרטיס אשראי לפי מה שכתוב בעמוד המכירה

Bubble free and fingerprint free, Anti-scratch, enhance contrast and prevent 99% Harmful UV rays.

כנ"ל לגבי העניין עם הדבק לאחר הסרה

Stated cling design: No glue residue when removed.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...