מחשב חדש עם ספק ישן: משחק קורס והביוס נותן הודעה. - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש עם ספק ישן: משחק קורס והביוס נותן הודעה.

MoMo-P

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא מעניין אותי מה היצרן רושם כדי ליצור עבודה לחברות הספקים או כדי לכסות תחת מפני אנשים שקונים מארזים ג'נריים שלא מסוגלים לספק את המוצהר עליהם.

יש ברשותי ספק איכותי של 860W Seasonic Platinum ושני כרטיסי מסך מהזללנים בשוק, רק לאחר שקניתי מד צריכת חשמל התבררה לי התמונה שלך נראה לא הגיונית.

לכן' אני לא לא מקשיב ליצרנים ומה שמעניין אותי הוא מה שאני רואה ומודד. 850W וואט מחברה מוכרת ואמינה(תלוי גם בסדרה) יספיק כמעט לכל מערכת בעלת שני כרטיסים, גם מהשורה הראשונה של הכרטיסים.

יש רק שני דברים שמסוגלים לגרום לצריכה מוגברת של חשמל, אוברקלוק ותוכנות שטניות כמו FURMARK שגורמים לצריכה גבוהה מאוד, שים לב מה קורה בשילוב

של אוברקלוק עם תוכנת ה-FURMARK השטנית שגבתה חייהם של ספקים וכרטיסי מסך:

http://hwzone.co.il/community/threads/526766-%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9-%D7%91%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%AA-FurMark#.UxSx4fl_ulc

ללא ו-FURMARK שני הכרטיסים מגיעים לצריכה של 630-640 וואט במשחק מאסיבי, ואלו כרטיסים מהזללנים שיש בשוק.

אז ללא אובר קלוק וללא קרוספייר Seasonic 750W יספיק לי אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היצרנים נותנים הערכה גבוהה כי הם לא יודעים איזה כ מסך יש לך, כמה , ועד כמה באמת איכותי הספק. אם ניקח את כל אלה למימום ברור מאיפה מגיע ה 1000W שהיצרנים ממליצים

מדידה על ידיי מד הספק (במשהוא שהצריכה שלו לא קבועה כמו מחשב) נותנת את מקרה הממוצע, לא את המקרה הגרוע, ומד ההספק לא יכול להראת לכמה ההספק הרגעי עולה אם יש עליה מהירה יותר מהזמן שעובר בין 2 מדידות שלו

אם נדע את כל המפרט שלך (איזה כ מסך, כמה OC, ואם יש לך כמות גדולה של בקרים או דיסקים, מים וכו) ניתן לתת הערכה הרהב יותר קרובה ואם מקדם ביטחון גבוה, כדיי שהספק שאתה קונה עכשו לא יאבד יציבות כמו הספק הקודם

הקטע בספקים ישנים הוא לא ש "ההספק האמיתי שלהם יורד אם הזמן". ספק שמתאמץ משמעותית תקופות ארוכות, גם אם המאמץ שלו עדיין נמוך מהמקס' שכתוב על הספק והוא איכותי, עדיין יכול לאבד יציבות אחריי כמה שנים. ספק שיש לו "חיים קלים" והוא איכותי יהיה עדיין בדיוק כמו חדש גם אחריי 5-10 שנים כך שאם אתה לוקח מקדם ביטחון ואוליי אפילו יותר מידי גדול, ההשקעה הזאת עוברת בדיוק להיות אורך החיים של הספק (עד כדיי שהוא נשרף בגלל קפיצת מתח מהחשמל ודברים כאלה)

מכאן גם ניתן לראות כמה סביר שהמפרט הקודם שלך פגע בספק - אם תאמר איזה כ מסך היה לך שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...