לקנות מודם חדש ל- 100Mb של בזק? או לשאול ב-8 ש"ח לחודש את שלהם? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות מודם חדש ל- 100Mb של בזק? או לשאול ב-8 ש"ח לחודש את שלהם?

X_Dror

Recommended Posts

שדרגתי ל-100Mb במבצע האחרון שלהם, אבל המהירות הקודמת שלי היא 15Mb אז אני עדיין עם המודם הישן.

הם רוצים 8 ש"ח בחודש לתקופה בלתי מוגבלת בעבור המודם של ה-100Mb ולא בדיוק בא לי לשלם להם על זה.

יש לי שבינתיים עובד בסדר - Linksys E2500.

המודמים היחידים שמצאתי בחנויות כללו בתוכם גם ראוטר ובאופן כללי היו יחסית יקרים (לפחות אלו של Linksys).

איפה אני יכול למצוא חנות שתמכור לי רק מודם, ומה יהיה המחיר שלו?

מה אתם ממליצים לעשות? שווה לקנות ראוטר עם מודם?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי לא ממליץ על המודם-נתב של מהסיבה הפשוטה שיש להם שליטה מלאה על החומרה והם עושים בה כרצונם (שולחים איפוסים, עדכוני תוכנה, פותחים לך את הרשת לכולם - וזאת בהנף אצבע כשבא להם). ככה יצא שכמה פעמים אני עובר אצל אחותי בשביל להגדיר את המודם מחדש, הוא קיבל פקודת איפוס מבזק (אין לי מושג למה), ביטל את ה-WPA ופעל כנתב הפתוח לעולם. המחשבים של אחותי לעומת זאת היו עם ההגדרות הישנות ולא התחברו עוד למודם.

אם אתה "משתמש כוח" (Power user) חפש בשוק אחר שיתאים לצרכים שלך. ועוד תיקון קטן, למיטב ידעתי אתה משלם 8 שקל בלי כל קשר על המודם, ואם אתה רוצה מודם- אתה משלם 10 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם!

בסוף באמת הבנתי שהפיתרון הסביר ביותר הוא לקחת את המודם ב-8 שקל. אגב, קנס על איבוד המודם הוא 100 שקל. (מראה פחות או יותר כמה הוא שווה)

בינתיים אני מחובר אבל עוד לא שדרגתי אצל הספקית, אני מתלבט בדיון כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...