מיקרופון - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרופון

hwzone

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לבדוק את המיקרופון במחשב אחר, דבר ראשון. גם אם המחשב השני שלך התקלקל, בטוח תוכל למצוא מישהו אחר שאפשר לבדוק אצלו (שכנים, חברים וכו').

אני לא רואה סיבה להמשיך לנחש ניחושים ולנסות נסיונות באוויר בלי שבדקת קודם את הדבר הכי בסיסי שגם הכי קל לבדוק - שאתה מנסה עם מיקרופון שהוא בוודאות תקין ועובד (גם אם נראה לך סטטיסטית שמן הסתם בטח שאולי הוא תקין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבדוק את המיקרופון במחשב אחר, דבר ראשון. גם אם המחשב השני שלך התקלקל, בטוח תוכל למצוא מישהו אחר שאפשר לבדוק אצלו (שכנים, חברים וכו').

אני לא רואה סיבה להמשיך לנחש ניחושים ולנסות נסיונות באוויר בלי שבדקת קודם את הדבר הכי בסיסי שגם הכי קל לבדוק - שאתה מנסה עם מיקרופון שהוא בוודאות תקין ועובד (גם אם נראה לך סטטיסטית שמן הסתם בטח שאולי הוא תקין).

הלכתי לבדוק את שני המיקרופונים אצל קרובי משפחה שלי ואצל חבר אחד - אצלם זה עובד.

מה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החיפוש,אין לי

"Screaming Bee Audio".

וגם,איפה שההתקן הזה "Screaming Bee Audio" - אז עשיתי "הפוך ללא זמין".

בנוסף,יכול להיות שהבעיה היא זאת: כשאני לוחץ בעכבר על הלחצן הימני רשום שם שההתקן של המיקרופון נמצא ב"התקנים מנותקים".

זאת הבעיה?ואם כן,איך לפתור אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור להיות במנהל ההתקנים, תחת "בקרי קול ומשחק" (או איך שהם קוראים לזה בעברית). לא מצאת שם?

לא הבנתי מה מנותק, תגדיר (בהתקני הקלטה, לחצן ימני) "הצג התקנים מנותקים" ו"הצג התקנים לא זמינים" ותתן שוב צילום מסך של מה רואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.עכשיו מצאתי שם. ללחוץ "הפוך ללא זמין"?

2.התכוונתי שכשאני לוחץ לחצן ימני בתוך התקני הקלטה, יש שם "הצג התקנים לא זמינים" ו"הצג התקנים מנותקים" ואז כשאני רוצה להציג את ההתקנים המנותקים - זה מראה לי את המיקרופון הרגיל שיש לי(מיקרופון ההקלטה שלא עובד לי).זה אומר שהמיקרופון מנותק לפי מה שרשום, כי הוא הוצג בהתקנים המנותקים. מה לעשות בקשר לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לא. תלחץ "הסר".

2. "הצג התקנים לא זמינים/מנותקים" מציג גם את ההתקנים המנותקים/לא זמינים, במקביל למחוברים/זמינים. אלא אם כן המיקרופון מסומן כמנותק (עיגול עם חץ אדום כלפי מטה) או כלא זמין (כנ"ל עם חץ שחור) אז הוא מחובר וזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר שהמיקרופון לא עובד, מה ניסית? להקליט לתוכנה? לבדוק אם רואים את הפסים הירוקים עולים ב"התקני הקלטה"? שניהם? משהו נוסף?

עוד דברים לנסות:

במאפייני המיקרופון>רמות (איפה שבדקת את העוצמה), תבדוק גם את הכפתור של ההשתקה (ליד העוצמה). אם הוא מושתק, יש שם עיגול אדום עם פס באמצע.

במאפייני המיקרופון>מתקדם, יש דבר שנקרא "מצב בלעדי" (או איך שקוראים לזה בעברית), בטל אותו ובדוק אם זה עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר שהמיקרופון לא עובד, מה ניסית? להקליט לתוכנה? לבדוק אם רואים את הפסים הירוקים עולים ב"התקני הקלטה"? שניהם? משהו נוסף?

עוד דברים לנסות:

במאפייני המיקרופון>רמות (איפה שבדקת את העוצמה), תבדוק גם את הכפתור של ההשתקה (ליד העוצמה). אם הוא מושתק, יש שם עיגול אדום עם פס באמצע.

במאפייני המיקרופון>מתקדם, יש דבר שנקרא "מצב בלעדי" (או איך שקוראים לזה בעברית), בטל אותו ובדוק אם זה עוזר.

1.אחרי שעשיתי מה שאמרת לי,נכנסתי לתוכנת ההקלטה והכוונה שכמו שקודם ניסיתי להקליט וזה לא הצליח,אז ככה עכשיו אותו הדבר.ב"התקני הקלטה" יש עמודה אחת עם הרבה פסים ירוקים שאחד מהם מודגש בירוק כהה והשאר הם בירוק בהיר.אז צריך שחלק מהפסים יעלו או שהמצב של פס ירוק כהה אחד יישאר ככה או שרק הפס הזה צריך לעלות?

2.בדקתי ולא הייתה השתקה במקום הזה

3.ב"מצב בלעדי" יש שתי אפשרויות:

האחת היא-אפשר ליישומים שליטה בלעדית על התקן זה.

השנייה היא-תן עדיפות ליישומים הנמצאים במצב בלעדיות.

מה לבטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...