מיקרופון - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרופון

hwzone

Recommended Posts

יש לי שתי עם מיקרופון. כשאני מחבר את האוזניות למחשב(לא משנה איזה 1 או 2) ומנסה סתם להקליט משהו, אז המיקרופון לא עובד לי ולא מקליט כלום, כאילו שאין מיקרופון בכלל. בגלל שהמיקרופון בא עם האוזניות,אז בדקתי את האוזניות והן כן עובדות לי - רק המיקרופון לא עובד. קודם כתבתי שזה לא משנה איזה אני מחבר למחשב וזה כי שני המיקרופונים באוזניות לא עובדים ושתי האוזניות עובדות. כלומר,הבעיה היא כנראה איפשהו במחשב ולא באוזניות כי לא יכול להיות פתאום ששני המיקרופונים שלי לא עובדים ביום אחד.לפני חצי שנה בערך היה השימוש האחרון שלי בהן והכל עבד טוב.

*האוזניות באות עם 2 כבלים שיוצאים מהן: אחד ירוק בשביל האוזניות ואחד אדום בשביל המיקרופון והן נראות ככה:

1750x634502093078593750_S.jpg

מה לעשות כדי שהמיקרופונים יקליטו לי?

פרטי המחשב:

windows 7

32 סיביות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשורת ההתחל לחץ כפתור ימני של העכבר על הסמל של הרמקול, אמורה להפתח לך חלונית ובה לשונית התקני הקלטה, לחץ עליה ותראה מה מוגדר שם והאם יש באר שמשתנה לפי הדיבור שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורת ההתחל לחץ כפתור ימני של העכבר על הסמל של הרמקול, אמורה להפתח לך חלונית ובה לשונית התקני הקלטה, לחץ עליה ותראה מה מוגדר שם והאם יש באר שמשתנה לפי הדיבור שלך.

http://sizmedia.com/my.php?i=yto0mlmdkc4t.jpg

yto0mlmdkc4t.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק זה, לדעתי המיקרופון שלך עובד בסדר אם אתה רואה את הבאר עולה ויורד לפי הקול.

עכשיו רק נותר לך להקליט עם תוכנת הקלטה או משהו בסגנון.

זה מה שניסיתי לעשות, אבל המיקרופונים לא עובדים לי בתוכנת ההקלטה (קודם עבדו לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי הכל טוב, כי הכנסתי את שני הכבלים למחשב. המיקרופון לא עובד והאוזניות עובדות.

אני לא יודע איפה לבדוק על הכרטיס קול, אבל אף פעם לא היו לי בעיות עם הדרייבר של כרטיס הקול.

אז כנראה שהוא מותקן כמו שצריך כי תמיד עבד לי כל מה שקשור לקול ואין בעיות בסאונד ובכלל עם הקול.

איך מגדירים נכון את הגדרות הקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי הכל טוב, כי הכנסתי את שני הכבלים למחשב.

רק להיות בטוח: אני מניח שאתה יודע שלא מספיק לחבר את הכבלים "למחשב", אלא צריך לחבר אותם למקומות הנכונים?

וגם:

פרטי המחשב:

windows 7

32 סיביות

זה רחוק מאד מלהיות "פרטי המחשב", אולי פרטי מערכת ההפעלה, בקושי.

מידע חביב שיכול אולי לעזור, זה דגם לוח האם למשל.

וגם:

מותקנת לך במחשב תוכנה בשם screaming bee? אם כן, בא לך לנסות להסיר אותה (ולהפעיל מחדש אם צריך) ולבדוק אם זה משנה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...