מה הספק שעלי לרכוש אם היה לי Seasonic 520W? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הספק שעלי לרכוש אם היה לי Seasonic 520W?

Zeev86

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה יכול ליפול גם על seasonic platinum שפתאום ישבוק חיים אחרי 4 חודשים.

מה התקציב ומה המפרט אליו מיועד הספק?

ודאי,

אני יכול גם לטוס במטוס ולהתרסק

השאלה היא שאלה של הסתברות

הבחור כתב כך:

רעש שבוקע בפתאומיות מספקי S12II לצערי הוא דבר נפוץ למדי.

משתמע מהדברים שזה דבר נפוץ בהשוואה לספקים אחרים

כל מה שביקשתי הוא, לפיכך,

ספק שבו זה לא נפוץ כלל (כנ"ל לגבי תופעות "רעות" אחרות כמו פיצוץ, שריפת רכיבים אלקטרוניים, או הפיכתו לרובוטריק שישתלט על כדוה"א). לא ביקשתי ספק שבו התופעה בלתי-אפשרית, אלא רק שתהיה "לא נפוצה".

התקציב לא רלוונטי,

מה שביקשתי הוא ספק שקול מבחינת תכונות לספק S12II שפשוט אין לו את ה-"תכונה הנפוצה" של "רעש שבוקע בפתאומיות".

בהינתן שיש יותר מאחד או שניים כאלה שמומלצים, אפשר יהיה לבחור בזול ביותר מביניהם שעדיין מקיים את התנאים האמורים לעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהסתברות יש גם מזל, יש אנשים שחופרים ועושים סקר שוק מפה ועד לתאילנד, בסוף מחליטים לקנות את ההכי טוב.

המצחיק הוא שדווקא לחפרנים האלו קורה הנאחס.

קנה אחד מומלץ ומשתלם ותפסיק לחשוב יותר מדי, במידת הצורך יש אחריות.

אם אתה רוצה להגדיל ולעשות ולהשקיע יותר על ספק עם 5-7 שנות אחריות, תפאדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעל של שני ספקי RT של סיסוניק אני מאוד מרוצה מהרעש.

בקשר לתקלות כנראה נפלתי לא טוב - ה550RT שלי התקלקל לאחר חודשיים, הוחלף בחדש וכבר יותר מחצי שנה ללא בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהסתברות יש גם מזל, יש אנשים שחופרים ועושים סקר שוק מפה ועד לתאילנד, בסוף מחליטים לקנות את ההכי טוב.

המצחיק הוא שדווקא לחפרנים האלו קורה הנאחס.

קנה אחד מומלץ ומשתלם ותפסיק לחשוב יותר מדי, במידת הצורך יש אחריות.

אם אתה רוצה להגדיל ולעשות ולהשקיע יותר על ספק עם 5-7 שנות אחריות, תפאדל.

יש אחריות אבל לצערי, לפחות אצלי, זה קרה בסוף שבוע. כך שרק ביום ראשון אני אשלח להם בקשה לאיסוף המחשב, ורק, במזל, אולי זה ייפתר בעוד שבוע. לא כל אחד גר ליד החנות שהוא קנה ממנה את המחשב. ובמזל יש לי מחשב נייד שאני יכול להשתמש בו. (וגם נפל על תחילת לימודים שאין לי זמן לסוע לחנות מחוץ לעיר בגלל עבוד-לימודים). בגלל זה אני בתחילת הדיון חשבתי כבר על רעיון לקנות ספק חדש אבל עצרתם אותי בגלל שהספק באמת יכול לפגוע ברכיבים אחרים וכדאי כבר שהחנות תבדוק את זה (ואני בספק רב שהם יתחילו לי לבדוק את כל המחשב ובעוד חודש יישרף לי או כרטיס מסך כמו שקרה לי במקרה הראשון [עם חנות IQPC] ושוב פעם אני אצטרך לממש אחריות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי אתמול את המחשב למעבדה בTMS.

היום בערב התקשרו אלי, אמרו לי שאין שום רעש. הצהרתי לנציג החנות שהרעש לפעמים נעלם (היו ימים שעבדתי במחשב בלי שום בעיה יום שלם, ואז למחורת הרעש חזר).

מה שכן, על מנת לשמור על המידע שלי, הבאתי להם את המחשב בלי דיסק קשיח ודיסק . יכול להיות שזו הבעיה?

הם טענו שהם הריצו תוכנות שמעמיסות על המחשב והוא רץ ללא בעיות וללא שום רעש.

מה עלי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי סגור שהרעש מגיע מהספק, הייתי חוסך לעצמי את הכאב ראש וקונה לעצמי אחד חדש.

אבל ציפיתי שאם אני אביא אותו למעבדה, הם ימצאו את מקור הרעש בעצמם.

אגב, שכחתי לציין, כשהבהרתי לנציג החנות שאני לא מסתמך רק על ההזיות שלי לגבי הרעש, וציינתי לו שגם בפורומים, כמו HWZONE אמרו שהספק בעייתי אצל לקוחות אחרים, הוא אמר שלא להסתמך על הודעות של ילדים בפורומים. (אגב, תגובה דומה קיבלתי מנציג חנויות Enjoystick כשהבאתי לו קונסולה PS3 - ושאגב, שבקה חיים לאחר מספר חודשים).

קיצר, אני צופה טרטורים מאשדוד לחולון כל שבוע עד שאחד הצדדים יכנע (עם המחשב הקודם אני נכנעתי מול IQPC אבל הסניף שלהם למזלי היה גם באשדוד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אני לא מבין, כאשר המחשב משמיע רעש, מה הבעיה פשוט לפתוח את המארז, לדחוף ראש פנימה ולהאזין מהיכן הרעש?

אפשר לנסות לעצור מאווררים, את ה- תשלול כיוון שהוא לא משמיע רעש, נסה לעבוד ללא כרטיס מסך חיצוני ולעלות על הבעיה.

דברים שיכולים להשמיע רעשים:

1. כרטיס מסך

2. ספק.

3. מאווררים של מארז.

4. מארז(ויברציות למינהן)

5. קשיח מכאני.

6. צורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...