ביוס עושה צפצופים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביוס עושה צפצופים

coperl

Recommended Posts

צפצוף ארוך ואחריו שני צפצופים קצרים בד"כ מעידים על בעיה בכרטיס המסך.

אם יש לך כרטיס מסך - הוצא והכנס אותו למקומו.

שמתי לב שבחיבורי AGP גם תזוזה קלה של כרטיס המסך עלולה לגרום לבעיה כזו, לכן נסה גם להזיז אותו מעט במקומו ותראה אם הבעיה נפתרת.

אגב, בלוח הנ"ל יש לך כרטיס גרפי מובנה - נסה להוציא את כרטיס המסך שלך לחלוטין ובדוק האם כרטיס המסך המובנה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ivan צודק - לפי החוברת הזו, צפצוף אחד ארוך ואחריו שני צפצופים קצרים מעידים על בעיה בזיכרון, ולא בכרטיס המסך כפי שכתבתי.

בשלב הזה אפשר להציע לך רק לאפס את הביוס - אולי משהו בהגדרות השתבש. אם זה לא עוזר - נסה מודול זיכרון אחר. לפי העמוד של הלוח P5S800VM, יש לך זיכרון (לא ולא DDR3), אז כנראה תהיה לך בעיה להשיג כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאיפוס הביוס לא עזר.

סביר מאד להניח שמדובר בבעיה בלוח או בזיכרון. אין כאן יותר מדיי משחק - אתה צריך לבדוק את הזיכרון במחשב אחר או אחר במחשב שלך ולהסיק מכך איזה רכיב לא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי לפקס

- - - תגובה אוחדה: - - -

איפוס זה הדבר הראשון שניסיתי, לא עזר.

אין לי כ"כ איך לנסות כי זה עתיק, וכל השאר מובנה בלוח. השאלה היא אם להזמין מאיביי או שהלך עליו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

איפוס זה הדבר הראשון שניסיתי, לא עזר.

אין לי כ"כ איך לנסות כי זה עתיק, וכל השאר מובנה בלוח. השאלה היא אם להזמין מאיביי או שהלך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להפעיל את המחשב במצב הזה בדיוק (כפי שמוצג בתמונה)?

אם כן - כנראה הנחת את הדיסק הקשיח שלך על ה PCB שלו, כשמתחתיו יש משטח מתכתי.

נסה להפעיל את המחשב עם מינימום רכיבים - לוח, מעבד ומודול אחד (מהתמונה אני רואה שיש לך רק אחד). את כל השאר תנתק - כולל הדיסק הקשיח, הכונן האופטי והכרטיס שמותקן (אני אנחש שמדובר בכרטיס קול) ותראה אם יש שינוי.

כמו כן התמונות שצילמת הן באיכות מאד נמוכה וגם קצת לא בפוקוס. אני לא רואה בהן משהו בולט (מלבד העניין עם הדיסק הקשיח), אבל תסתכל טוב על הקבלים שעל הלוח ותראה אם יש כאלו שהם מפוצצים/מנופחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מנתק דברים אני מקווה שאתה מנתק את החשמל קודם כל מהמחשב.

תוציא את הבטריה, חכה דקה, ותחזיר.

החריץ יכול להיות שאתה צריך להשתמש דווקא בחריץ הראשון, אז שים לב.

תוודא שהמאוורר של המעבד מסתובב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...