איך בוחרים מסך למחשב גיימינג? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בוחרים מסך למחשב גיימינג?

Yotam.B

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז ככה,

*קודם כל רזולוציה זה אומר שככל שיהיה לך גבוהה יותר כך יהיה לך יותר נקודות ( פיקסלים) כך תראה יפה יותר ומפורט יותר

היום הסטנדרט זה 1920*1080 שזה אומר full hd

אם יש ברשותך תקציב גבוה יותר אתה יכול ללכת על רזולוציות כמוquadhd 2560X1440( יש לרוב במסכי דל)

*פרמטר שני יש את הפאנל זה מה שקובע איך המסך עובד הפאנלים הרגלים הנפוצים זה TN אתה תראה לרוב שהם יגיעו עם תזמון (בהמשך)

נמוך יותר , או אם תמצא את הדגמים החדשים זה ah- , יציגו לך צבעים מרהיבים ודיוק צבע יפה ביותר זוויות צפיה נרחבות אבל יהיו איטיים יותר מ TN.

*זמן תגובה כמו שהוא נשמע מהירות תגובת הצג להחלפת הנתונים.

*pivot - אפשרות להזזת המסך לכל הכיוונים

*tilt - רק להשעין אחורה /קדימה

*vesa - תקן תלייה

מניסיון אישי שלי : אני שחקתי עם u2311hm ההיתי מרוצה העברתי לאחי את המסך וקניתי את אחיו הגדול u2713hm ואני מאוד מרוצה ממנו על הנייר יש לו 8ms

ואני משחק fps וכו'

ולא מרגיש את הלאג המדובר , יש כאלו שהם חשים בזה אני חושב שזה יותר פלסציבו אפקט אם לא אגיד לך שזה 8 או 5 או 2 לא תשים לב לזה

יש כאלו שיחלקו עלי

רוב משתמשי הפורום פה משתמשים ב u2311hm בגרסאת ה lcd שלו או ב u2312hm בגרסאת הלד שלו.

שאני חושב אישית למסך מאוד מומלץ

בהצלחה

אביחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף יש לך gtx 780 ti רזולוציה של 1080P זה קטן עליו. אם אתה רוצה להנות ממנו ולנצל מה שהוא מסוגל לתת לך לכיוון ההמלצות שאמרנו לך , לא תצטער.

כשתעבור למסכים גדולים עם רזולוציה גבוהה אתה תראה כמה פירוט אתה מרוויח במשחקים , אתה רואה יותר בשדה הראיה שלך,

כמה גודל ענק יש לך בשולחן עבודה שאתה יכול לפתוח שני דפדפנים ביחד כאשר המסך מתחלק לחצי ולקרוא עמוד שלם בכל חצי בלי לגלגל לצדדים,

זה מוסיף המון לכל חווית שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך ללכת על שני המסכים הבאים של אסוס vg248qe ו vg278he אחד 24" ושני 27" שניהם זולים ביחס למסכים בעלי מפרט טכני דומה. שניהם מגיעים מגיעים עם תדר רענון של 144hz 1-2ms. שניהם פנל tn אבל שאתה משחק את לא צריך מסך עם פרנל כי זה לא מעניין שיש יותר גוונים. ויש עוד כמה תוספות לחווית המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. קודם כל תשובה לכולם על התשובות המהירות והמפורטות !

הסתכלתי על ההמלצות שלכם וה

u2312hm נראה באמת טוב ולא כל כך יקר אפילו.

רק לצורך החידוד, למשחקי גיימינג רציינים עדיף MS כמה שיותר נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל ממש חשוב זה התדר ריענון 144hz בfhd זה גבוהה רוב המסכים בשוק הם 60hz אם אתה אז עדיף להשקיע על מסך עם 144 ולא 60.

דיי לזבל לו את השכל עם זה, ממש לא נכון.

אם אתה לא תחרותי אלא משחק להנאה, מסכי 144HZ מגיעים רק 1080P שכמו ש-ABL אמר זה חטא עם כרטיס כזה, והצבעים במסכים האלה גרועים יותר ממסכי TN ממותג מדבקה.

אם יש לך 780 TI זה פשוט חטא לקנות מסך 1080P.

תומך, אם יש תקציב עלה למסך 1440P כמו ה-U2713HM.

אני בעלים של U2312HM וזה באמת מסך מדהים. כל מי שמבקש מסך אני ממליץ לו עליו. לדעתי כבר לפחות ארבעה אנשים (שאני מכיר אישית) קנו אותו בהמלצתי והם מבסוטים עד הגג.

אפילו סבתא קנתה כזה!

שוב, אם יש תקציב לך על מסך ברזולוצייה גבוהה יותר שייתן לך יותר שטח עבודה, צפיפות פיקסלים טובה יותר וכל אלה יתרמו לחווית גיימינג כיפית הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לזבל לו את השכל עם זה, ממש לא נכון.

אם אתה לא תחרותי אלא משחק להנאה, מסכי 144HZ מגיעים רק 1080P שכמו ש-ABL אמר זה חטא עם כרטיס כזה, והצבעים במסכים האלה גרועים יותר ממסכי TN ממותג מדבקה.

תומך, אם יש תקציב עלה למסך 1440P כמו ה-U2713HM.

אני בעלים של U2312HM וזה באמת מסך מדהים. כל מי שמבקש מסך אני ממליץ לו עליו. לדעתי כבר לפחות ארבעה אנשים (שאני מכיר אישית) קנו אותו בהמלצתי והם מבסוטים עד הגג.

אפילו סבתא קנתה כזה!

שוב, אם יש תקציב לך על מסך ברזולוצייה גבוהה יותר שייתן לך יותר שטח עבודה, צפיפות פיקסלים טובה יותר וכל אלה יתרמו לחווית גיימינג כיפית הרבה יותר.

אל תהרוג אותי!

אני חושב שיותר כיף לראות תמונה שזז חלק מאשר רזולוציה יותר גבוהה.

המסך שהמלצתי לו יש אופציה לשדרג לg-sync או לקנות ישר גירסה עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא הייתה בי כוונה לבצע בך מעשה הרג, חלילה וחס.

ההבדל לא דרמטי, זה דרמטי, אבל עדיין לא בשוק, ומאוד יקר ורק פאנלים TN בינתיים.

הבחור לא משחק כל היום (אני מקווה), בטוח ייצא לו לראות סרט על המחשב או אפילו סתם "להיות על המחשב" לראות (של דברים תמימים ככלניות).

ולדעתי צפיפות פיקסלים גבוהה יותר, זוית צפייה משופרת (178 מעלות), יותר שטח עבודה ועוד...

1080P זה ביזבוז עם ה-780TI (וגם עם 780), הכרטיס יעיף כל משחק על אולטרה בדיוק כמו 770.

770 ינתק את עצמו מהמחשב ויברח אם מישהו יחבר אליו מסך 1440P ויפעיל BF4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...