בעיה בנטבוק ישן msi u100 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בנטבוק ישן msi u100

MetalB

Recommended Posts

הכל עבד טוב עד שהחלטתי להתקין עידכונים של מייקרוסופט ופתאום הוינדוס לא עלה...

עשיתי פורמט התקנתי אובונטו ההתקנה הייתה איטית מאוד... לקח לו כמה שעות וגם אחרי שהתקין כל הזמן נתקע

יש לציין שהמחשב לא קופא.. ניתן להזיז את העכבר כל הזמן פשוט הוא נתקע

עשיתי עוד פעם פורמט התקנתי שגם כן לקח שעות להתקין ועד שעלה הכל עובד לאט בדיוק כמו שהיה עם הלינוקס

ככה שאני בטוח שיש בעיית חומרה

הכי נראה לי הגיוני שהבעיה בהארד דיסק...

איך אני יכול להיות בטוח שזה הבעיה?

ואם כן אשמח להצעות לפיתרון זול שרק יאפשר לי להעלות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האיטיות אתה לא לבד לי יש eee וגם הוא זוחל אבל תחת win 7 starter .

החלפת הזיכרון ל-2 ג'יגה יכולה לעזור במידה ויש לך פחות, כמו כן אתה יכול לבדוק את הדיסק הקשיח עם תוכנת הבדיקה של יצרן הדיסק הקשיח שלך אם

היא מראה שיש בעיה תחליף את הדיסק.

אם אתה לא מעמיס על המחשב מבחינת תוכנות וכו' אתה יכול להתקין עליו של 60/64 ג'יגה במקום הקשיח זה יאיץ קצת את המחשב אומנם מלוא המהירות של ה- לא תנוצל אך עדיין הוא יהיה מהיר משמעותית מהקשיח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אין לי מושג עשיתי memtest איזה שעה וגם הפעלתי תוכנת דיאגנוזה של הכונן קשיח... אין שגיאות... אולי לא בדיקות מקיפות אבל אין לי כבר סבלנות ליותר מזה...

זה לא שהוא סתם זוחל בביצועים הוא פשוט נתקע אולי בכלל הבעיה במעבד או חלק פנימי אחר כלשהו

הייה שלום נטבוק :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שיש בעיה עם הדיסק קשיח כי כשהפעלתי mini xp מה- hiren's boot cd הכל עבד חלק ומהר...

ניסיתי גם להפעיל כל מיני בדיקות... התוכנה של אכן הראתה שיש בעיה למרות שגם הפעלתי עליו בדיקה של תוכנה אחרת לבדיקת bad sectors ולא היה בעיה

אז אין לי מושג מה המצב של הדיסק קשיח הזה... בינתיים הוצאתי אותו מהמחשב

העניין הוא שלא בא לי להשקיע עליו דיסק קשיח חדש אם זה יעזור בכלל

יש למישהו הצעה לפיתרון זול לאיחסון במקום כונן קשיח? ושיהיה גם נוח כי הדיסק און קי שלי די גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...