בעיה עם כרטיס רשת אלחוטי של מחשב נייד Asus V301L - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם כרטיס רשת אלחוטי של מחשב נייד Asus V301L

yossi21

Recommended Posts

היי All,

מדובר במחשב נייד אצלי בעבודה ששייך ללקוח שלנו, הלקוח התלונן שיש לו בעיות במהירות האינטרנט עם המחשב הספציפי הזה שמכרנו לו. יש לו בבית רוחב פס של 20 מגה והוא טוען שעם המחשב שמכרנו לו הוא גלש על מהירות של 2 מגה. הוא בדק עם מחשב נייד אחר וכן קיבל את מלוא רוחב הפס וגם בדק עם מחשב נייח שמחובר ישירות מהראוטר בכבל רשת וגם קיבל את מלוא רוחב הפס. על המחשב מותקן 8.1 שהגיע Built in מהחברה. הדרייבר של הכ. האלחוטי מעודכן. 2 שאלות, 1. למה לא מופיע לי במאפיינים של הכ. האלחוטי את סוג התקן (802.11 b/g/n)?

2. יכול להיות שהמחשב עובד כרגע על תקן b/g ולכן יש את הבעיה הזאת?

הערה: אצלנו בעבודה עשיתי בדיקת מהירות ללפטופ המדובר והוא כן קיבל את מלוא רוחב הפס שלנו.

אשמח לתשובה בהקדם, תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אצלך המחשב גולש במהירות מקסימלית אז הבעיה אצלו בראוטר בבית.

אין בעיה במחשב.

ד"א, הוא יודע שחיבור אינטרנטי של 20 מגה ביט זה לא אומר שהוא מקבל חיבור של 20 מגה בייט הורדה, נכון?

20Mbit/s = 2.5 MByte/s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שרשמתי - אם יש בעיה היא אצלו בבית וזה עניין פרטי.

המחשב תקין אם הוא גולש באינטרנט אצלך טוב ועובר בדיקות מהירות.

יכול להיות שהוא (הלקוח) ניגש לתוכן באתרים איטיים ולא פעם יש גם איטיות ביוטיוב, לך תדע.

מציע לזמן את הלקוח אליך, שישב מול האינטרנט שלך ו"יגלוש" כמה דקות ויראה "כי טוב".

אם יש לו בעיה בבית שיתקשר לספקית האינטרנט שלו או whatever ויטפל בזה מולם - לא בעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. עדיין אני לא מבין למה אני לא יכול לראות במאפיינים של הכ. רשת את סוג התקן (802.11b/g/n)? על איזה סוג תקן הוא נמצא כרגע? אלה שאלות שהלקוח שאל אותי ואין לי מושג מה לענות לו.

הערה: עשיתי בדיקת מהירות שוב ב- Speedtest, ו-012 וזה עבר תקין גם מבחינת פינגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי בודקים מהירות של אלחוטילת מול האינטרנט?

בודקים מול מחשב אחר שנמצא ברשת הביתית, או באמצעות העברת קובץ (שתלוי גם בעוד גורמים) או באמצעות תוכנת iperf, שמראה את ביצועי הרשת המלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...