סולן - סוללה מקורית או חליפית לצרכי גיבוי בלבד? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סולן - סוללה מקורית או חליפית לצרכי גיבוי בלבד?

Boris_yo

מה תמליצו למטרה שלי?  

1. 1. מה תמליצו למטרה שלי?

• סוללה מקורית
      0
    • סוללה חליפית
      0

Recommended Posts

שלום חברים. ראיתי בזאפ דירוג טוב של חנות שמתמחה בסוללות למחשבים ניידים. אני חושב לרכוש סוללה לדל לטיטיוד שלי אבל מתלבט בין סוללה מקורית לחליפית:

מקורית: http://www.sollan.co.il/Sale.asp?pid=14051

חליפית: www.sollan.co.il/sale.asp?pid=14049

מחשב שלי מחובר לספק חשמל באופן קבוע ואני צריך לצרכי גיבוי בזמן נפילת או הפסקת חשמל. למרות שיש הבדל של 130 ש''ח בין מקורית לחליפית, אני חושב שחליפית תתאים לי יותר למטרה הנ''ל.

מה דעתכם? חוויתם בסוללות חליפיות פעם? איך הן מבחינת בטיחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקנות באיביי? חצי מחיר ותוכל במחיר של אחת "בארץ" לקנות 2 אם לא 3 כאלה.

מקורי = 180 ש"ח

http://www.ebay.com/itm/60WH-New-Genuine-Battery-Dell-Latitude-E5420-E5520-E6120-E6220-E6320-E6420-E6520-/121157197623?pt=Laptop_Batteries&hash=item1c35881f37

לא שווה לקנות בארץ בכלל שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chevy תודה על הצעה אבל זה מסין עם איכות מפוקפקת. אני מעדיף לא להסתכן מבחינת בטיחות ולשלם עבור סוללה חדשה של יצרן שלי. אני מאמין חברת "סולן" מציעה את מה שאני מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

same shit

אין מה להסתכן פה יותר מדי...

זה כמו שאנשים מרגישים "בטוח" לקנות סלולרי דרך החברות הטלפון ולא להזמין מחו"ל או לקנות מיבוא מקביל בדיוק את אותו מוצר.

קצב החלפת הסוללות הוא ממילא כ-2-3 שנים בשימוש יומי, כך להשקיע כל כך הרבה בסוללה - אני לא הייתי עושה. אבל תעשה מה שבא לך - הכסף שלך.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

same shit

אין מה להסתכן פה יותר מדי...

זה כמו שאנשים מרגישים "בטוח" לקנות סלולרי דרך החברות הטלפון ולא להזמין מחו"ל או לקנות מיבוא מקביל בדיוק את אותו מוצר.

קצב החלפת הסוללות הוא ממילא כ-2-3 שנים בשימוש יומי, כך להשקיע כל כך הרבה בסוללה - אני לא הייתי עושה. אבל תעשה מה שבא לך - הכסף שלך.

בהצלחה.

איך יכול להיות שיש ביקורות של סוללות באמזון שכוללות ביקורות שליליות ויש "אותן סוללות" לפי מראה של עם ביקורות חיוביות? התשובה היא "same shit" כפי שכתבת למעלה?

אם כן אז לפחות אני רוצה לקנות ממקור שיש עליו ביקורות חיוביות ולא מעניין לי איפה יצרו מוצר. אם כך, הזמנת כבר ממוכר של איביי שציינת קודם? ידוע לך על ביקורות עליו במקרה?

Gil28 אני חושב עכשיו שיותר חשוב לדעת על איכות ואמינות של חנות שמוכרת מוצרים של סין ולא על איכות של מוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...