עזרה בבחירת מחשב נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מחשב נייד

Offset

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש רק לצורכי מעבד תמלילים, שימוש בוורד, שיהיה נוח, ושיהיה קל, לא כבד.

זה הדברים הכי חשובים לי בנייד שאני מחפש, לגבי המחיר אפשר להיות גמיש אבל עדיף להוזיל איפה שאפשר.

אשמח לקבל המלצה על דגמים.

*תקציב: 1000-3000 שקל. גמיש.

* מטרות המחשב? עבודות משרדיות

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט? לא חשוב, אבל לא יותר מידי קטן, 13-15 אינץ.

* רזולוציית המסך? (במחשבים מודרניים נעה בין HD 1366x768 לבין FHD 1920x1080, ולעיתים רחוקות מעבר לכך). ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך יש יותר שטח עבודה, אך העצמים בתצוגה (טקטס, אייקונים קטנים יותר) - לא משנה כל כך, אפשר לקבל אולי שתי דגמים ואני אחליט מבניהם. הרזולוציה לא קריטית.

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)?לא

* משקל רצוי? זה חשוב, שזה יהיה קל יחסית, אפילו מאוד שיהיה אפשר לקחת את המחשב בקלות ממקום למקום, אפשר להגיד פחות מ2 קילו או בסביבות. כמה שיותר קל.

* האם נדרש זמן ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם) - לא קריטי מידי המחשב בשימוש בעיקר בבית אבל אשמח לקבל כמה דגמים מבניהם אני אבחר.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, , VGA, ExpressCard...) - לא* Bluetooth? לא

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata) - לא צריך , גודל מינימלי 500GB

* כונן אופטי? עדיף אבל לא חובה

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא אבל שתיהיה אחריות רגילה.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

תודה ויום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...