מחפש סמארטפון עד 2500ש״ח - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש סמארטפון עד 2500ש״ח

Oretes

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הסוני קצת יקר כי החומרים והגמור שלו זה ברמה גבוהה לא פלסטיק זול זה מתחת אבל שווה בגלל שהוא מגיעה בארץ עם שנתיים אחריות

אפשר לקנות אתו עם שנה אחריות פחות 100 150 ש"ח

הLG סתם גדול ומגושם עיצוב הכפתורים מאחור לא נוח עושה בעיות וחומרים גמור פחות טוב חקויי כמו הסמסונג פלסטיק זול

הסוני יקר כי... בישראל הוא סתם יקר ללא שום סיבה הגיונית.

יכלתי לקנות בתאילנד את ה Z ULTRA ב 100 שח פחות ממה ששלמתי על ה G2 שרכשתי לבסוף (1850 ש"ח על ה G2) . כן, את ה Z ULTRA שנמכר ב 3300 שח מהיבואן הרשמי וב 2700 שח לכל הפחות מיבואנים לא רשמיים. או את ה Z1 באותו מחיר.

מעבר לזה, אתה קשקשן שאין לו מושג מה משמעות המילה איכות.

אז אולי יש סיבה למחיר הגבוה בישראל... כנראה בישראל יש מספיק קשקשנים כמוך שחושבים שמתכת וזכוכית אחורית = איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמחיר גבוהה כי היבואן מרשה לעצמו לקחת יותר כי רשום על המכשיר, אפשר לראות שרוב המוצרים שלהם בארץ יקרים יחסית למוצרים אחרים, גם לדעתי המחיר לא מוצדק, בסך הכל זאת אותה חומרה וכל חברה אחרת משקיע כסף בעיצוב ובחומרים לא פחות מהמכשיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בררה אז אני להגיב לך אתה עבריין מקלדת שמדבר בשפה לא מכובדת לכן אני לא מתייחס לאחד כמוך שלא מבין כלום

חוץ מלדבר ולכתוב באלימות אין שום דבר חכם במה שאתה אומר

בקשר ל

Z ULTRA הוא בעל מסך גדול יותר אבל שאר המכשיר לא מוצלח גם חלש יותר ואין פלש למצלמה אז אתהה סתם אומר דברים שאתה לא מבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מכשיר ה G2 תתחדש!

לגבי אחריות בארץ, שיתנו לי גם 30 שנה אחריות, אין שום סיבה בעולם לשים שקל נוסף על דבר כזה.

במיוחד בארץ כי היבואנים תמיד ימצאו דרך להתנער ממנה.

וM&M נראה שיש לך איזה שהיא אג'נדה נגד חנויות ויבוא אישי.

מן הראוי שלפני שאתה תוקף תזדהה בהתאם, אם אתה עובד של יבואן.

כל הדמגוגיה שלך לגבי איכות חומרים וקונספירציות שיש לך לגבי חנויות הם מעליבות את האינטילגנציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון תתחדש על הפלאפון.

למרות שה cm 11 עדין בsnapshot אחרי שתעבוד קצת עם הממשק של שלדעתי חייב שיפור משמעותי תעבור אליו.

גם אם תוכל לכתוב פה האם אתה רואה רשתות של 5ghz עם הממשק של כי אני הזמנתי את שלי מאיביי בזמנו כשה היה 3000+

ובממשק המקורי(כנראה europe open) לא היה אפשרות להתחבר לרשתות 5ghz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...