ייעוץ לזכרונות ל OC - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לזכרונות ל OC

RazorJunior

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Try finding them in Israel, though as far as I know Mushkin have no official importer in Israel.

Another Alternative is Corsair/OCZ PC4000, they also do high speeds with decent timings.

Now that the BH5 chips are gone the safest bet for a normal balance of high speed and timings is PC4000 , atleast you can be certain it will allow you overclock freely. The were the most impressive PC4000 I worked with so far since they did 2.5-4-3-5 @ 500 mhz with only 2.7v.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד לרגע שאני לוקח OCZ PC4000

האם אני יכול להסתפק ב:

Perfomance Series (3-4-4-8) 797NIS

http://www.ocztechnology.com/products/memory/OCZ+DDR+PC-4000

או לקחת את ה:

Enhanced Latency Series (3-4-4-8) 920NIS

http://www.ocztechnology.com/products/memory/OCZ+EL+DDR+PC-4000

(יש גם את זה אבל רק אם זה ממש הכרחי כי הוא הרבה מעבר לתקציב)

EL Golden Edition (2.5-4-4-7) 1174NIS

http://www.ocztechnology.com/products/memory/OCZ_EL_DDR_PC-4000_Gold

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבי OC רציני - שכח מה AN7 - לוח מטונף שלא עובר BUS של 210 .... - וגם אם כן - מת כל יומיים ....

תחפש בפורומים תראה ....

( יש לי שניים עכשיו בבית - מכרתי את האינטל .... - אני אישית מעיף את שניהם וקונה ... )

לגבי BARTON 2500 - אתה מודע למכפלה הנעולה ?

לגבי זכרונות - אין יותר BH5 של מושקין זה בטוח ( אני מחכה לזוג שלי של BH5 - יגיעו ביום שישי מארה"ב עם קרוב שחוזר ... ! ) - אבל תקח את ה החדשים ה - 2-2-2 - הם BH6 - לא יגיעו רחוק כמו BH-5, אבל תזמונים טובים וגם ככה המעבדים היום נעולים - אז אל תצפה ל BUS 240 או משהו כזה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Makron, I'll repeat exactly what I told you in a pm here:

23:22:14

Incase you didn't notice, he's buying an AMD system, which means he needs a good balance of timings and mediocre speed, not extreme speed.

Second of all, for all of the very high speeds at the reviews they used 3.2~ VDIMM which is A) risky for the memory on the long run B) Impossible with his motherboard or any nForce 2 motherboard (I'm not sure whether there are any VDIMM mods for the AN7, it's still risky and will void the warranty).

If you'll check this review in Anandtech you'll see how poorly they do with more normal voltages, not to mention that both Mushkin and Corsair PC4000 require much less voltage for lower timings.

However, they do go for a very nice price, it's a shame KSP are remarkably unreliable.

I ran OCZ at 2.5-4-4-6 @ 500 mhz, not as bright as the Mushkin or Corsair, but they certainly are cheaper, however their compatibility to boards is supposedly poor, did you consider PC3500 Platinum Edition?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל העוזרים..

ל SMSM: יש רק BH5 בארץ:

http://www.shimacomputer.co.il/index.html?target=p_3515.html〈=he

לא ידוע לי על BH6 בארץ..

עכשיו ככה: קודם כל אחרי שעזבנו את ה AN7, איזה לוח לקחת במקומו? מה ההבדל בין ה NF7-S ל NF7-SL? ואיך הם לעומת ה EPOX?(או שאני אפתח תרד חדש בשביל זה?)

וחשבתי על ה OCZ PC3500 Platinum אבל אמרתם שהוא חלש(רק 433MHZ) ולכן הוא לא יספיק לאוברקלוק גדול.... וזאת הרי כל המטרה פה...אוברקלוק גדול ככל האפשר.....במחיר סביר..

ובקשר למכפלה הנעולה: הבנתי שניתן לפתוח אותה בלוחות ה nforce2 לא? או שהבנתי לא נכון? ואם לא אז מה לקחת? 1800+?

(או שגם זה לתרד נפרד מזה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין BH5 - אם זה 2-2-2- אז זה בטח BH6 - לא מאמין שמישהו מחזיק דווקא בישראל BH5 .....

אני אישית לא קונה יותר - אז לא יודע מה להגיד לך ...

לגבי מכפלה נעולה - ה החדשים מגיעים עם מכפלה נעולה - ניתן רק להעלות BUS - אז שכח מ BUS גבוהה במיוחד ....

לגבי זכרון - שוב פעם - כמו ש ARMAGEDDON אמר - תלך על תזמונים טובים - ה החדשים - ה BH6 - מעולים בקטע הזה - ואני מאמין שהם יגיעו עד 220 על 2-2-2 ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ כרגע בדקתי באתר של מושקין ... הם הפסיקו לייצר את ה

Black level2

יש להם מוצר חדש black 222 שהוא BH6

זה בדיוק, ה black level II הוא BH5, והוא זה שנמכר בארץ(נתתי לינק קודם).

מושקין החליפו אותו ב CAS222 חדש שהוא BH6 והוא עדיין לא הגיע (למיטב ידיעתי).

אז על מה אתם ממליצים בסופו של דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לך שיש אותו בארץ ?

זה שהם מופיעים באתר לא אומר שהם מחזיקים אותו במלאי - כמו מרבית החנויות בארץ - שלא טורחות לעדכן מלאי - וגם פה מישהו כתב שהוא הזמין מפנדה וחיכה במשך חודשיים - אז אתה מאמין שיש אותם בארץ ?

אתה תתקשר להזמין - יגידו לך אין בעיה - עד שבועיים אספקה - ואחרי שבוע וחצי תקבל טלפון - תשמע , אנחנו לא משיגים אותם - תרצה להזמין משהו אחר .....

קיצר, רד מזה .... - אין בארץ ואין בחו"ל יותר בחנויות BH5 - תלך על ה BH6 - הם מספיק טובים בשביל המטרות שלך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קודם תספר על הקירור שבבניה? אולי נגלה שאין כלל צורך בזיכרונות מהירים כאלה. :)

ולגבי הזיכרונות אז אם תלך על אחת החברות כמו CORESAIR MUSHKIN ובמיקרים מסוימים גם OCZ ו אז הביצועים של כולם זהים פחות או יותר, זה כבר תלוי יותר במזל שלך.

אגב בשביל מטורף צריך גם טוב. אני מקווה שיש אחד ברשותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי להעביר את המחשב למארז חדש(בנייה עצמית), ובתוך הישן לשים מיכל מים מאוד גדול(מארז מידי רחב מאוד), וע"י צינורות להזרים את המים ביניהם(ללא רדיאטור).

הבלוקים אף הם בבנייה עצמית, חשבתי לקחת היטסינקים, לחתוך את ה"שיניים" שלהם, ולשים על זה ציפוי איזשהו...אולי פלסטיק..(אבל את זה כבר נשאיר לפורום אוברקלוקינג).

הספק שחשבתי לקנות הוא 300 וואט של HEC...אני צריך יותר מזה?

מחובר אליו הארד דיסק(WD80GB-8MB-CACHE), כונן די וי די(LG 16x48), צורב די וי די (בקרוב, הזמנתי כבר, NEC ND2500A),

פלופי ג'נרי, , מספר מאווררים ג'נרים 80MM.... ואגזוז 92MM גם כן ג'נרי..

אז בקשר לזכרונות...אתה אומר שאין הבדלים...אז מה בכל זאת כדאי לי לקנות? פשוט את הזול מביניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...