מימוש אחריות ב RAZER IMPERATOR - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מימוש אחריות ב RAZER IMPERATOR

andrei21

Recommended Posts

לפני כשנה וחצי רכשתי את העכבר ב335 שח מ IVORY

היום הכפתור BACK חוזר אחורה פעמיים והעכבר מתנתק כל הזמן, לא שמיש בכלל.

על האחריות רשום שנה אחריות. באתר של IVORY לרוב יש שנתיים אחריות על עכברים של RAZER

בשרות לקוחות נאמר לי שאני יכול לקבל 50% הנחה על כל העכברים עד הסכום של העכבר.

אני שוקל כמה אפשרויות:

1. להזמין כבל חילופי באינטרנט כ50-60 שח, לא יודע מה יהיה עם הכפתור BACK נגיד אני יכול לחיות בלעדיו.

2. לקנות את אחד העכברים בIVORY , לא כל כך בא לי להשקיע שוב הרבה על עכבר, למרות ה50 אחוז.

חשבתי על G400 ב165 שח לפני הנחה, האם זה עכבר מומלץ? או שאני ירגיש הבדל רציני אחריי IMPERATOR

בעקרון מה שחשוב לי בעכבר זה החלפה בזמן אמת של DPI . בשימוש רגיל אני משתמש ב1500-1800 , במשחקים עולה לעיתים ל3000

אשמח לדעתכם המלצותכם

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק לדעתי. מדובר בעכבר שנושא חיישן מדוייק הרבה יותר (למרות שאני סבור שהדבר האחרון שמעניין את לקוחות רייזר הוא דיוק חיישני העכבר). מבחינת נוחות, בין שניהם אני מעדיף את ה-G400 גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין העדפה אישית להמלצות (שנובעות מהעדפה אישית של אחרים). קרא עליו סקירות, תראה מה היתרונות והחסרונות ולפני הקניה שים עליו את היד ע"מ לראות שהוא נוח ומתאים מבחינת צורת האחיזה שלך ורק אז תבחר אם ללכת עליו או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין העדפה אישית להמלצות (שנובעות מהעדפה אישית של אחרים). קרא עליו סקירות, תראה מה היתרונות והחסרונות ולפני הקניה שים עליו את היד ע"מ לראות שהוא נוח ומתאים מבחינת צורת האחיזה שלך ורק אז תבחר אם ללכת עליו או לא.

יהיה לי בעיה למצוא עכבר כזה לשים עליו יד, אני מניח שיש לי יד גדולה כי אני 1.85 M

אופסססס ::D יש לי את הG500.

מה ההבדל בין 500 ל400

- - - תגובה אוחדה: - - -

בעקרון אני יכול להשקיע טיפה בעכבר אם יש צורך . כי יש לי 50% הנחה על כל העכברים ב IVORY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בלייזר יתרונות לגיימרים, לא עם החיישנים היום בשוק לפחות. החיישן של G500 מדגם ADNS 9500 סובל מבעיות Pos Acceleration. כמו כן ניכרות גם בעיות ג'יטרינג איתו.

החיישן האופטי של ה-G400 מדגם ADNS 3095 בעל קושחה מותאמת ללוג'יטק נקי לחלוטין מבעיות. הדבר היחיד שיכול להפריע לשחקני סנס נמוך שם הוא LOD לא הכי נמוך שתמצא היום.

שוב, הדברים האלה חשובים בעיקר למי שדיוק זה דבר קריטי בשבילו. נוחות העכבר ומשקל שלו הם דברים סובייקטיביים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...