100 מגה הורדה ופול-דופלקס של הכרטיס רשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

100 מגה הורדה ופול-דופלקס של הכרטיס רשת

n00kie

Recommended Posts

לא מזמן עברתי ל100 מגה דאונלאוד של (תשתית) ובזק בינלאומי (ספקית) ואני מקבל בערך 30 בבדיקות מהירות.

אחרי שהם חפרו לי בטלפון ולא מצאו כלום הם טענו שבגלל שבכרטיס שלי יש עד 100 MB FULL DUPLEX אני לא יכול לקבל 100 מגה של מהירות דאונלואד של 100 מגה.

האם זה נכון?

(הלוח אם הוא p5kpl-cm של אסוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

בשלב ראשון, נשמח אם תוודא שהמהירות מול ספק התשתית תקינה. לשם כך:

(אם לא מסתדר בכל שלב שהוא, מוזמן לשלוח פרטים ל-online@bezeqint.net ונציג שלנו יחזור אליך בכדי לסייע)

1. אנא בצע אתחול למודם ולמחשב.

2. ודא שתוכנות שיתוף קבצים, סקייפ או דפדפנים מיותרים סגורים בכל המחשבים.

3. ודא שהנך מחובר ישירות למודם (ללא ראוטר או מתאם שיחות). במידה ומדובר במודם/ראוטר משולב, ודא שאתה מחובר אליו בכבל רשת ולא באופן אלחוטי.

4.

בדוק מהירות גלישה באמצעות האתר הבא של הוט (ללא חייגן, בחיבור מחשב למודם כשאינך מחובר לאינטרנט):

http://speed.hot.net.il

(אם המהירות אינה תקינה - פנה להוט).

5. אם המהירות תקינה, התחבר שוב עם שם המשתמש שלך ובדוק מהירות בעזרת הקישור הבא:

http://speedtest.bezeqint.net/

אם המהירות אינה תקינה אנא שלח לנו שם ומס' טלפון ל-online@bezeqint.net ונציג טכני שלנו יחזור בכדי לסייע.

בברכה,

מתן, בינלאומי

לא מזמן עברתי ל100 מגה דאונלאוד של (תשתית) ובזק בינלאומי (ספקית) ואני מקבל בערך 30 בבדיקות מהירות.

אחרי שהם חפרו לי בטלפון ולא מצאו כלום הם טענו שבגלל שבכרטיס שלי יש עד 100 MB FULL DUPLEX אני לא יכול לקבל 100 מגה של מהירות דאונלואד של 100 מגה.

האם זה נכון?

(הלוח אם הוא p5kpl-cm של אסוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רב ליבות- הנחתי שסתם ניסו לנפנף אותי בגלל מה שראיתי באתר של , בשביל זה באתי להתייעץ פה.

מתן - כבר דיברתי עם התמיכה של בינלאומי וכמובן שאת השלבים הראשונים שציינת ביצעתי לפני הבדיקות.

הם הפנו אותי להוט והוט אלה שמרחו אותי, איתם אתנגח מחר.

תודה על העזרה חברה. :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...