משחקי PS4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקי PS4

hardware maniac

Recommended Posts

אהלן...קיבלתי את הPS4 שלי מחבר שהגיע לארץ מארה"ב לפני חודש.

נהנה מאוד מהקונסולה קיבלתי איתה 6 משחקים...

מרגיז אותי שאין שום משחקים באופק והכרזות אנמיות.

חוץ מטומב ריידר הגרסה המחודשת עאלק לא ראיתי שום דבר באופק.

אני טועה?משחקים שאמורים לצאת? חיפשתי קצת ברשת אבל כדי להיות בטוח פתחתי פה נושא...

אגב למי ששואל לגבי המחיר שהשגתי את המכשיר:

1700 שקל למכשיר

200 שקל לעוד שלט

180 שקל למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Last of Us 2 בכלל לא בפיתוח, איך ייצא השנה? הם בכלל לא אישרו שיהיה בכלל sequel. כנ"ל uncharted 4, הם כבר אמרו שהוא לא ייצא השנה.

אם למשחקים האלה אתה מחכה, אתה תצטרך לחכות עוד הרבה זמן. מבחינת משחקים, המצב עם הPS4 די חלש כרגע. זה אמור להשתפר לקראת הקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם DRIVECLUB הוא מדד למשהו לא הייתי בונה על הרבה משחקים השנה. UNCHARTED 4 לפי מה שהבנתי מיועד ל 2015, המפתחים של TLOU כנראה עוד לא עברו לפרוייקט חדש כי יש תוכן נוסף שצריך לעבוד עליו קודם.

השנה כנראה המשחקים הגדולים יהיו inFAMOUS: Second Son לתחילת השנה, DRIVECLUB לקיץ ו THE ORDER לסוף השנה. בנוסף לזה יהיו הרבה משחקי אינדי. יש גם את Everybody's Gone to the Rapture אבל בספק אם הוא באמת יהיה משחק...

משחקים שיכולים לצוץ: AGENT , the last guardian והמשחק החדש של Media Molecule.

משחקים שכנראה יגיעו ב 2015: ה IP החדש של גורילה, UNCHARTED 4, משחק חדש מ SM (סטודיו ענק ובכל זאת הם היחידים שעוד לא הודיעו על מה הם עובדים), הפרוייקט הבא של Quantic Dream.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מכור לפיפא. אני לא יכול להגיד שהזמנתי רק בגלל פיפא אבל כן זו סיבה מרכזית.

הפיפא לסוני 4 פשוט טובה הרבה יותר מכל מה ששיחקתי עד היום וזה היה שווה את זה.

וגם כי אי אפשר להשיג עכשיו מכשיר. וגם כי הייתה לי הזדמנות במחיר מצחיק. אז הכל בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן העיקר להזמין את הקונסולה כמה שיותר מהר ו-"להנות" ממשחקים שמהם אפשר להנות במחשב (עם אותה גראפיקה). פשוט פייל.

בדיוק ,בחלק מהמיקרים הגרפיקה במחשב טובה יותר

אני קניתי WIIU ,כי קניתי יד שניה במחיר זול ,ואני אוהב בילעדים של נינטנדו

אבל רוב המשחקים ,אני על

לאחרונה הזמנתי גם 3DS XL ,כי יש סיפריה טובה כבר של בילעדים ,ואני רוצה נידת

PS4 אני יקנה רק עוד שנה שנתיים ,אולי יותר

XBO ,אני יקנה לקראת סוף החיים שלה כניראה

וגם כי אי אפשר להשיג עכשיו מכשיר. וגם כי הייתה לי הזדמנות במחיר מצחיק. אז הכל בסדר

2000 שקל זה מחיר מצחיק ?

תשלום על לשחק מולטי מקוון כל שנה זה מצחיק ,כן זורקים לך פה ושם משחקים בחינם ,אבל אתה משלם מנוי

מיקרו תשלומים וDLC בתשלום זה מצחיק ?

אני מאוד יתעצבנתי שנינטנד דחפה DLC בתשלום לפיקמין 3 ,כמובן לא קניתי אף DLC לקונסולה

ובגדול אני קונה רק DLC באמת מוצדקים ,מבחינת תמורה לכסף

שימו לב שסוני כמו MS הכניסו לאחרונה מיקרו תשלומים לחלק מהמשחקים

פרוזה האחרון וגרנד טוריזמו האחרון לדוגמה

בשתי הקונסולות האלו אין כרגע תמיכה אחורנית ,ולא ברור עם יהיה בארץ

התכנון לתמיכה אחורנית זה דרך שרותי ,שלא ברור עם יתמכו בישראל ,ומה תיהיה העלות

בכלל לאנשים אין סבלנות לראות מה יקרה עם הסטים משין ,אני חושב שבישראל ,זה יכול להצליח יחסית

עם יהיו מספיק משחקים

גם בלי הרבה משחקים ,אפשר יהיה להתקין WIN8 ,ולהנות מרוב המשחקים

הגדולים של הXBO והPS4 לשנת 2014 ,כניראה רובם מולטיפלטפורם ,המון עם זמינות גם לWIN8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא משחק ברשת בקונסולות. לא הסגנון שלי.

וכן מחיר מצחיק.אני מדגיש מחיר(מחיר הקנייה) אם אתה מתעקש,אתה סתם קטנוני. נראה אותך משיג אחת קודם כל. הייתי בחודשיים האחרונים בלונדון ניו יורק ואמסטרדם ובאף אחד מהמקומות הללו לא היה ניתן להשיג .סולד אאוט. אז כן 1780 שקל זה מחיר מצחיק מאוד כשהזמנה מוקדמת בארץ עולה 2800 שקל (כמעט 60% יותר).מצחיק.יותר מזה,גם כשתקנה אותה עוד שנתיים בארץ אתה תקנה אותה במחיר שקניתי אותה בהשקה,זה באמת מצחיק. אבל כל אחד והחוש הומור שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...