S3 i9300 מצליח לקבל ולהוציא שיחות וSMSים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S3 i9300 מצליח לקבל ולהוציא שיחות וSMSים

dans41

Recommended Posts

לפני יומיים כיביתי את המכשיר והוצאתי את הסוללה אחרי משהו כמו 5 שעות הדלקתי את המכשיר אבל הוא אני לא מצליח להתקשר/לסמס, לקבל שיחות/SMSים ואין לי אפשרות לגלוש באינטרנט ללא wifi (כלומר אין 3G).

המכשיר לא נפל או נפגם, אני לא מבין איך זה קרה.

המכשיר נמצא על סטוק 4.1.2 ללא רוט כרגע (עוד לא נתתי לו השראות רוט).

אני חושב שהחלק שהסים נמצא בו נפגע מקצר או משהו כזה.

הוא רושם לי בחלק התחתון של הסטטוס בר "שיחות חירום בלבד" אבל מראה לי קווי קליטה לפעמים גם קליטה מלאה.

דיברתי עם כי חשבתי שיש בעיה בסים אבל ניסיתי לשים סים אחר והמצב זהה, שמתי את הסים שלי במכשיר אחר והוא עבד.

מה לעשות? נראה לי צריך לשלוח אותו למעבדה.

במידה וצריך לשלוח למעבדה איזה תוכנה טובה יש לגיבוי מלא (עד כמה שאפשר) למכשיר בלי רוט?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי רוט במכשיר כי אני ואני רוצה לתקן אותו במעבדה, רוט יכולה לעשות בעיות עם זה, גם אני וגם חברים שלי נתקלנו במעבדות התנערו מתיקון המכשיר בטענה שהרוט הוא הגורם המפריע למרות שזה לא תמיד היה קשור.

בגלל זה אני לא מתכוון לעשות את זה כרגע לפחות עד שהמכשיר לא יהיה מתוקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בגלל זה רשמתי עד כמה שאפשר, אני צריך לגבות (בשביל לחסוך זמן על הורדה חוזרת), תמונות, ומידע של (פה הבעיה שלי) וSMSים, אני דיי בטוח שיש תוכנה שמסוגלת לעשות את זה בעזרת מחשב או משהו, אולי חיפוש בקבצים של האפליקציות יעזרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח?

אני חושב שמדובר בתקלה תכנית ולא משהו יזום על ידי חברה.

יכול ליהיות שזה קרה בגלל משהו שקשור לsamsung service?

שכחתי את הסיסמא שלי, שמתי סיסמא שגויה וזה לא נתן לי לתקן, יכול ליהיות שזה בגלל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אין שום קשר בין זה ל- Service..

בעיקרון גם זה לא בעיה של הקורא סימים כי הוא מזהה לך את הסים כמו שצריך..

כמו שכבר הציעו לך, שווה לנסות להחזיר להגדרות יצרן כדי לשלול תקלת תוכנה, מפה נהיה יותר חכמים ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...