בעיה בגישה לספריות משותפות ברשת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בגישה לספריות משותפות ברשת

moranhoresh

Recommended Posts

יש לי 2 מחשבים אחד נייח והשני נייד. בשניהם מותקנת מע' הפעלה 7. בכל אחד מהם יש USERNAME עם סיסמא כדי להכנס לחלונות.

הנייח מחובר לרשת דרך חיבור LAN והנייד בחיבור אל-חוטי

ב-2 המחשבים יש ספריות משותפות (SHARED FOLDERS).

שני המחשבים מחוברים לאותו HOMEGROUP.

אני מצליח מצליח להכנס לסיפריות המשותפות של המחשב הנייד מהמחשב הנייח, אך איני מצליח להכס לסיפריות המשותפות של המחשב הנייח מהמחשב הנייד.

אנא עזרו

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי שיתוף, כולל ל-GUEST ול-EVERYONE, עם כל ההרשאות, ועדיין לא עבד.

במחשב הבעייתי אני מצליח להכנס לספריות המשותפות דרך כניסה לכונן ולספרייה עצמה.

בנייד אני יכול לראות את הספריות המשותפות, אבל לא להכנס אליהן.

לציין כי לנתב מחובר כונן קשיח דרך חיבור , ושם אין לי כל בעיה להכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מקומית אני לא מצליח להכנס לספריות.

אני מקבל הודעה בזאת הלשון:

\\DESKTOP\FOLDER is not accessible. You might not have permission to use this network resource. Contact the administrator of this server to find out if you have access permissions.

The specified network name is no longer available

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיית ACL בלבד.

תעבור שוב הגדרות של sharing/security באותו שיתוף או אפילו תשתף אותו מחדש ותראה ב security events מה נרשם בנסון לגשת למשאב.

אין יותר מדי במה להסתבך עם SMB share. ב Widnows 7 עשו את החיים אפילו הרבה יותר קלים בעזרת homegroup.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כותב ב all caps? לא צריך לצעוק. :)

libraries משותפים כברירת מחדל. זה לא אומר שלא ניתן לשתף משאבים אחרים ב CIFS/SMB במערכת ההפעלה.

תיכנס ל fsmgmt.msc דרך run ותבטל את כל השיתופים שיצרת לפני זה כדי להוריד מהם את ההגדרות ואחרי זה תשתף אותם מחדש ותוסיף את המחשב השני מחדש ל home-group כדי להתחיל בצורה נקייה.

ACL זה Access Control של NTFS או SMB. במקרה שלך, עדיף לקבוע אותו דרך home-group.

כל נסיון אימות או גישה נרשמים ב events תחת security. יש לך את זה בMMC snap-in שנקרא eventvwr (בדומה ל snap-in שפתחת לצורך ניהול שיתופי SMB לפני זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...