עזרה בתכנון מערכת קירור מים למחשבי כרית Litecoin - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בתכנון מערכת קירור מים למחשבי כרית Litecoin

kessler403

Recommended Posts

הכמות של החום שנפלטת מכמות כזו של כרטיסים היא עצומה , היא תחמם את החדר יופי יופי ואז גם החומרה תתחמם עוד יותר , אוויר לכל הכרטיסים יכול לעבוד בתנאי שהחדר שבו הם נמצאים יהיה קריר , יכול להיות שמזגן ישתלם לך .

איך החדר שבו הכל נמצא בנוי יש חלון\חלונות ? כרגע בחורף אתה עוד יכול להסתמך על אוויר קר שייכנס מהחלון ויצא מהדלת של החדר אל תוך הבית , זה יעזור לטמפ' אבל בקיץ לא נראה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לבחור שחושב על לבנות מערכת לציוד מייניג שלו: אל תעשה את זה!!

יקח לך הרבה זמן להחזיר את ההשקעה על מערכת קירור של 10K בכסף הזה כבר תקנה פשוט מסגרת של OPEN RIG ושים עליו מאוורר ועוד תחסוך :)

חנות לדוגמא

https://openrigs.com/

ולגבי המהירות של המאוור של הכרטיס שלך תשים אותו על %70 אפילו %80 אחוז אם צריך בשביל שיגיע ל81-82 מעלות גג גג עם עדיפות ל79 ופחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור שחושב על לבנות מערכת קירור לציוד מייניג שלו: אל תעשה את זה!!

יקח לך הרבה זמן להחזיר את ההשקעה על מערכת קירור של 10K בכסף הזה כבר תקנה פשוט מסגרת של OPEN RIG ושים עליו מאוורר ועוד תחסוך :)

חנות לדוגמא

https://openrigs.com/

ולגבי המהירות של המאוור של הכרטיס שלך תשים אותו על %70 אפילו %80 אחוז אם צריך בשביל שיגיע ל81-82 מעלות גג גג עם עדיפות ל79 ופחות

וואו!! חבל שלא הכרתי את החנות הזו קודם. יש פרטיים שבונים אבל לא ברמה כזו. זה נראה ממש מקצועי. השאלה כמה יעלה לשלוח לארץ. פה בארץ דיברתי עם מפעל אלומיניום ומשהו ממש פשוט יעלה 300 ש"ח.

כרגע המאוורים עובדים על 100% והכרטיסים על 85-90 מעלות

נראה לי שאני פשוט אקנה מזגן חסכוני ואשים מאווררים על הכרטיסים.

אם אני אראה שזה לא מסתדר לי ואני חייב לקרר את המערכות בקירור מים -- כי אין לי חדר מיוחד למערכות -- אז אכתוב שוב פוסט וננסה לבנות משהו בעזרתכם.

בנתיים תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יפתח את הרעיון של עידן.

חשבתי עליו גם בעקבות איזה פרויקט שנתקלתי בו בעבר.

הוא שימוש בheat exchangers

בונים לכל לופ מערכת בסיסית עם בלוקים ומשאבה פשוטה.

אם יש מקום, דוחפים רדיאטור בגודל המקסימלי שניתן.

באמצעות הרכיב המדובר, משרשרים את כל היחידות בעזרת משאבה חזקה במיוחד ומתקינים מחוץ לבית רדיאטור של או איזה 2-3 יחידות של mora3 , כל יחידה תוכל לעבוד גם באופן עצמאי היות ויש לה רדיאטור פנימי ובכך גם להוריד מעומס מערכת הקירור הראשית וגם תהיה מעין תכנית גיבוי במקרה של כשל במערכת הראשית. הכל כמובן עם חיבורים נתיקים qdc.

לעבוד? זה יעבוד נהדר קריר ושקט.

השאלה היחידה פה היא העלות.

פות"ש, ההחלטה בידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם הולכים לכיוון של מים , אז צריך כאן מיכל מאוד גדול של נוזל על מנת לספוג מצבים של שינויים בטמפ' של האויר ,

אם הבנתי נכון את ארקדור :

יהיו משאבות שיבצעו את הלופים של המחשבים ועוד משאבה אחת שהיא תעשה לופ של משאבה->ראדיאטור-> מיכל.

כאשר הראדיאטור יכול לשבת כמעט בכול מקום כול עוד שיש מספיק לחץ בצנרת והספיקה טובה .

אני לא יודע אם לופ אחד מסוגל להחזיק 4 כרטיסים , הכרטיס האחרון וזה שלפניו עלולים לקבל מים חמים מידי .

בנוסף עצם זה שיש מיכל גדול מאפשר לך לעבוד עם משאבות טבולות , שהם הרבה יותר זולות וזמינות ממשאבות inline .

ולשנות ורסטילית את הלופים , אני גם הייתי מוסיף מד זרימה דיגיטלי לכול העסק, אחרי הכול המכונה הזו אמורה לייצר כסף , כול השבתה או חוסר זרימה יכול להוביל להפסד .

אם אתה ממממש בעניין אותה פשוט יכול מידי פעם לזרוק בקבוק קרח קפוא כול 24 שעות נניח לתוך המיכל הגדול וזה יעשה עבודה מצויינת לנוזל , כמובן שיש לבדוק שאין עיבוי של לחות על הכרטיסים .

אני מקבל תשלום בלייטקוין עבור ייעוץ למערכות נוזלי :smiley1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...