אני צריך עזרה בבניית מפרט טוב בסביבות ה-2300 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עזרה בבניית מפרט טוב בסביבות ה-2300 ש"ח.

playaa

Recommended Posts

זה מה שאני הולך בטוח לקנות:

מעבד (700 ש"ח)- P4 2.8 FSB 800

זיכרון (150 ש"ח)- 256MB 333DDR

זה מחירים די זולים לחלקים האלה, והם גם חדשים (לא קונה מחנות, קונה מיבואן עצמו ולכן המחירים נמוכים)

עכשיו את החלקים הבאים אני קונה מחנות, אם אתם חושבים שאני צריך לשפר אחד מהם אז תגידו בבקשה:

לוח אם (611 ש"ח)- P4P800

כונן קשיח (507 ש"ח)- 80GB 8MB 7200 SerialATA

אז עכשיו אני צריך רק למצוא מארז טוב (שיהיה עד מחיר של 160 ש"ח, מראה לא משנה לי), כונן פלופי (הכי זול שיש אבל שלא ירעיש),

צורב (עד מחיר של 200 ש"ח, לא הכי טוב שיהיה אבל שיעבוד טוב בלי בעיות), כרטיס (הכי זול שיש).

בנוגע לכרטיס מסך כבר יש לי אחד שקניתי אותו לפני שבועיים במחיר של 350 ש"ח:

Radeon 9200 128 MB TV OUT DVI. יודע שהכרטיס הוא לא הכי טוב, אבל הוא במחיר שאני יכול להרשות לעצמי ועובד די יפה עם המשחקים.

ועוד משהו: המאוורר למעבד, עם איזה חלק הוא מגיע? עם המעבד?

אם הוא אמור להגיע עם המעבד, אז כבר מעכשיו תמליצו לי על מאוורר טוב למעבד, שיהיה שקט וזול.

ואני רוצה שבמארז אני אוכל להוסיף לפחות מאוורר אחד (בנוסף לאחד שאני מקבל עם הארז).

תשמעו אנשים, אני לא יכול להרשות לעצמי להוציא שקל יותר מהמחיר של 2450 ש"ח. אז בבקשה אם אתם משפרים פה משהו שהמחיר לא

יהיה מוגזם.

את החלקים אני קונה מחנות פנדה, אבל אם אתם תמצאו אותם במקום אחד יותר זולים אז תודיעו לי. אבל אני מעדיף לקנות את כל החלקים ממקום אחד כדי שאני לא אבזבז הרבה כסף על נסיעות בין החנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צאתי פה באתר כמה המלצות על צורב, כונן תקליטורים:

Lite-On 52x32x52 CDRW עולה 235 ש"ח

TEAC 1.44 עולה 52 ש"ח

בנוגע לדיסק הקשיח, ראיתי המלצה על זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=1865&PHPSESSID=095a73e453a131932ed0e71f38d0f035

מה אתם אומרים עליו? יכול להיות שהוא פחות טוב מהראשון שהבאתי, אבל המחיר יותר מתאים.

ותעזרו לי בנוגע לשאר הדברים גם בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיפרתי חלק מהחומרה וזה מה שיצא בסוף:

כונן קשיח- Seagate 80GB 8MB 7200 SerialATA

זיכרון- 512MB 400 DDR

מעבד- P4 2.8 FSB 800

לוח אם- P4P800

צורב- LITE ON 52X32X52 RETAIL

פלופי- ALPS FLOPPY 1.44

נשאר לי למצוא עכשיו מארז זול ומאוורר למעבד, ושניהם ביחד צריכים לעלות 260 ש"ח או אפילו פחות. יש סיכוי שאני אמצא במחיר כזה? וכמובן שהמארז יכלול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה מצויין תיקנת בדיוק מה שרציתי להעיר לך אבל אתה לא צריך מאוורר למעבד אלא אם אתה רוצה לעשות OC אבל נראה לי שלא אז המאוורר סטוק מצויין בשבילך...אולי הייתי מוסיף עוד כמה ג'יגות להארד דיסק במקום המאוורר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה מצויין תיקנת בדיוק מה שרציתי להעיר לך אבל אתה לא צריך מאוורר למעבד אלא אם אתה רוצה לעשות OC אבל נראה לי שלא אז המאוורר סטוק מצויין בשבילך...אולי הייתי מוסיף עוד כמה ג'יגות להארד דיסק במקום המאוורר...

לא אחי, אם אני לא צריך מאוור אז זה מאוד מצויין מבחינת תקציב.

עכשיו אני יכול להרשות לעצמי את כל המוצרים ואני לא צריך עכשיו להתחיל לחשוב מאיפה להוציא עוד 100 ש"ח.

אבל אתה בטוח שמעל המעבד לא צריך להיות מאוורר? כי עכשיו במחשב שיש לי לא עשיתי OC ובכל זאת יש לי בפנים מאוורר על המעבד. אני לא רוצה שאחרי שבוע ישרף לי המעבד.

ואני עדיין צריך מארז בשווי 160 ש"ח מקסימום, אפילו פחות אם אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל עם המעבד מאוורר, אל תדאג בנושא הזה.

ובקשר לזכרון, אל תקנה סטיק אחד של 512 אלא 2 של 256, זה יותר מהיר ככה בעקבות התמיכה בDUAL .

בקשר למארז, אל תקנה בשום אופן מארז כל כך זול, זה פשוט פשע, אתה תקבל שיסכן לך את המחשב (הסיכוי לכך די נמוך אבל היית רוצה לקחת סיכון של הרס של אלפי שקים או להוציא עוד 150 ש"ח?)

קח את המארז הבא בעוד 150 ש"ח:

COMPUCASE HEC CI-6A19

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי המעבד מגיע עם מאוורר סטוק של שהוא מצויין בשבילך...

בקשר למארז אני לא יודע מה להציע לך כי אני לא ממש יודע מה יתאים לך אבל זה לא כל כך עקרוני זה מארז פשוט של 100שקל + אני מאמין שיש יותר מבינים ממני שיציעו לך משהו טוב...

עריכה: רשמנו את ההודעה באותו זמן ;D לדעתי מה שהוא הציע לך זה אחלה של דבר תלך על זה...תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחים שלי, אך מכיוון שאני אצטרך להוסיף 150 על המארז, אני אצטרך כרגע לצמצם בחלקים אחרים.

אז את הפלופי אני לא קונה, חסעתי 50 ש"ח. ואת המעבד אני קונה את אותו הדבא, גם כן מסוג C, אבל זה יהיה 2.6 ולא 2.8.

אז חסכתי כך 150 ש"ח שאותם אני אוסיף על המארז.

רק עוד שאלה: לכמה זמן אתם חושבים שהמעבד הזה יחזיק מעמד? FSB 800 2.6C אני מתכוון? (אם לזה יחזיק מעמד לעוד לפחות שנתיים אז זה בסדר מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...