החלפת CDROM בכונן SSD במחשב נייד - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת CDROM בכונן SSD במחשב נייד

BerkoLeeor

Recommended Posts

אין מה לברר - הם יאמרו "על אחריותך" וזהו.

כל דבר הוא בר-פירוק.

אם לי נשבר המסך בטלפון, אני לא מתכוון לפנות לשום "נותן אחריות" כי אין אחריות על זה. אני אקנה בעצמי מסך ואחליף.

יש מחשבים שבכלל לא מאפשרים שום שדרוג, הרבה אולטרה-בוקים באים עם רכיבים מולחמים ו/או גירסאות שלא ניתן להשיג בחנויות בכלל כי אלו גרסאות מותאמות אישית. יש הרבה דגמים לסוגי אנשים שונים וצרכים שונים.

כמו כן, תתפלא שיש אנשים שקונים מראש מחשבים ניידים "חלשים", לדוגמא E330 עם מעבד I3 בסיסי, קונים בנפרד מעבד I7, מחליפים אותו, שמים גם ושיפורים אחרים (כרטיס רשת טוב יותר ועוד...)

לדוגמא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים ניידים יש חלק שאותו אסור לפרק ועליו מודבקת מדבקה שכתוב עליה שאם תסיר אותה האחריות תבוטל.

בכל המחשבים שאני ראיתי המדבקה מודבקת במקום שעדיין מאפשר החלפה עצמאית של ראם\דיסק קשיח.(יש כאלה שיש להם פתח חיצוני ויש כאלה כמו זה של שצריך לפרק את כל המכסה והמדבקה תהיה בתוך המחשב והוא יראה אותה אחרי שהוא יפרק את המחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משיחת טלפון עם נותני האחריות של (סרב פרו) אמו לי שהחלפת הכוננים באופן עצמאי לא תפגע באחריות.

אני סגור על 250GB, ההתלבטות שלי הייתה בין חברת קרושל או . הקרושל הוא גם 250GB בדגם שנקרא M500 שקיים בנפחים שונים שנקראים כולם M500 בלי קשר לנפח.

בכל מקרה מביאים לי מארצות הברית ששם הבבדל בין הדגמים הוא משהו כמו 40-50 דולר ככה שבקשתי את הסמסונג.

לגבי החלפת הכוננים באמת העניין לא נראה מסובך מדי. בחיפוש בYT מצאתי מדריך שמבצע את הפעולה בדגם הספציפי שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתפלא שלא...

לא כל חברה רוצה שתקנה את הדגם הזול של הנייד שלה, ותוסיף כונן משלך, כשהם מציעים דגם יותר יקר שכולל כונן .

כמו כן לא כל חברה רוצה שתתעסק בתוך המחשב.

ולמה אתה חושב שלצרכן צריך להיות אכפת מה החברה רוצה או לא רוצה? לחברה מותר לסרב לטפל במוצר שהוחזר אליה רק אם נגרם למוצר נזק ע"י גורם חיצוני כלשהו (המשתמש, הכלב שלו, שטפון) וגם אז רק אם הנזק רלוונטי לבעיה שהצרכן מתלונן עליה - כאשר חובת ההוכחה במקרה של סרוב היא על החברה.

כל מה שהחברה יכולה לדרוש הוא שמחשב שמוחזר אליה לתיקון\החלפה יוחזר בתצורה המקורית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אתם ממש קטנוניים.

אז כתבתי "חברה" במקום "יצרן".

מה עולה לכם כסף לברר?? לא בא לכם אל תבררו. מה עכשיו נתפסתם על זה.

אני כולה הצעתי דעה כדי שלא יגידו לו אחר כך הייתה צריך לעשות ככה וככה.

אין לכם סבלנות וזמן לברר? תפתחו ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים ניידים יש חלק שאותו אסור לפרק ועליו מודבקת מדבקה שכתוב עליה שאם תסיר אותה האחריות תבוטל.

בכל המחשבים שאני ראיתי המדבקה מודבקת במקום שעדיין מאפשר החלפה עצמאית של ראם\דיסק קשיח.(יש כאלה שיש להם פתח חיצוני ויש כאלה כמו זה של שצריך לפרק את כל המכסה והמדבקה תהיה בתוך המחשב והוא יראה אותה אחרי שהוא יפרק את המחשב).

האר את עיני באיזה מחשבים מדובר. לא יצא לי לראות במחשבים של לנובו\דל\HP\אייסר מהשנים האחרונות מדבקה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב האחרון שראיתי מדבקה כזאת זה מחשב של אסוס...(לפני שבוע בערך)

המדבקה דומה למדבקה בתמונה.

ואני חייב להגיד שכמו בתמונה , זה נראה ממש פשוט להתעלם ממנה , להוריד אותה ולהחזיר אותה , או לעשות כל דבר במחשב בלי לקרוע את המדבקה...

במחשב של ואחרים ראיתי גם מדבקות שנראה בלתי אפשרי לפתוח את המחשב בלי לקרוע את המדבקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...