אז השתכנעתי, פרויקט קירור מים CORSAIR 900D - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז השתכנעתי, פרויקט קירור מים CORSAIR 900D

taotao

Recommended Posts

אז ממשיכים, ביום חמישי הסתדר לי להביא גם את המאווררים החסרים ובסופו של דבר הבאתי "שייבות" שכן ברגי M3 אין עם ראש גדול\נורמלי (התקן הוא בפרופורציות לדגם הבורג).

4 מאווררי GT שהיו חסרים (סה"כ 14 במקום 10)

df8h.jpg

אומים ואת הברגים תראו כבר בהתקנה, בכל מקרה אחרי ההתקנה אני אצבע אותם בשחור.

lpvy.jpg

קצת עבודה

zr6h.jpg

הרבה עבודה

ygf0.jpg

את החלק הקשה עברתי, כל הצנרת ואפילו הספקתי לעשות קצת BLEND למערכת.

נשאר לעבוד על כל החשמל וכו, מקווה שיהיה זמן היום.

נעדכן בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז הרכבתי את המערכת "זמני" קצת לעשות ניסוים, שתי המשאבות על מצב 3 רק המאווררים PUSH עובדים בשני הרדיאטורים.

כרגע אני עם מתח של 1.38V+- למעבד על 4.5GHZ וזה רק עולה :cognee: הטמפ' במאמץ היא באזור 60+- מעלות.

הכרטיס מסך זאת הבדיחה האמיתי כרגע הוא יושב על רדיאטור מרובע לבדו והוא במאמץ מלא על 33 מעלות.

ככה זה נראה כרגע

sfvc.jpg

2axu.jpg

hie2.jpg

הכלוב האמצעי הורכב הוא לא מפריע לאף אחד ויושבים בו הכוננים, את המאווררים הקידמים החלטתי להשאיר שכן הוא לא ממש רועשים והם גם עוזרים לי לשמור על מייצבי המתח והזיכרון של הכרטסי מסך שנמצא בהמשך , אחרי הבחינות אני אסדר את הדברים ואעדכן כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל הכיף, למה שלא תנסה לחבר את כל המערכת בטור, בלולאה אחת - ואז תבדוק את המספרים? אני משוכנע שהם יהיו טובים יותר.

מתוך סקרנות

המאווררים של הרדיאטורים התחתונים מכוננים באיזו תצורה?

1. <<< >>>

2. <<< <<<

3. >>> <<<

אני עושה מחקר בנושא (עבור הLD שלי, שהחלק התחתון הוא בתצורה זהה), ויש דעות לכאן או לכאן.

הרוב? עובדים בתצורה השנייה והשלישית.

השניה, לוקחת אוויר חם מהרדיאטור הראשון וזורקת אותו על השני.

השלישית - דורשת מאוורר חזית חזק, וכן מאוורר אוויר אחורי לסילוק התעלה החמה שנוצרת בין הרדיאטורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לחבר הכל בתור אני צריך לפרק תמיכל, להרכיב מתאם ועוד בקיצור לא משהו שאפשר לעשות מהר, ואני מאמין שהמספרים יהיו טובים יותר שכן הקירור מתחלק בין שני הרדיאטורים, השאלה מה יהיה עם עוד כרטיס מסך.

והמאווררים מחוברים באופן הבא >>>רדיאטור>>> כנ"ל גם בגג, ואני לא יודע עד כמה כל העסק של <<< >>> רלוונטי ברדיאטורים בינונים ומטה.

בTHERMOCHILL שהוא 60מ"מ אני בטוח שזה היה משפיע לטובה לדעתי, ושים לב שכרגע רק המאווררי PUSH עובדים בשני הרדיאטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך. פספסתי. את. זה!

עבודה יפה, ה-900D הזה פשוט מפלצתי, אני עדיין נרתע ממנו בגלל הגודל והמשקל...

הטמפרטורות שלך מעולות, יש לך מעבד 6 ליבות ואתה על מתח דיי גבוה.

אני עם 2500K מסכן, מתח 1.3 תדר 4.9 מגיע ל-67 מעלות.

לא בטוח איפה צוואר הבקבוק (רדיאטור 360 יחיד, מריץ מעבד + כרטיס, משאבת D5) כי אני רואה אחרים עם מעבד כמו שלי, מים וטמפרטורות של פחות מ-60 על מתח פסיכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבולי זה לא. אולי קצת לחוץ, זה רדיאטור עם FPI גבוה מאוד - 30.

משאבה על 2800 (היא PWM אבל ה-PWM לא מחובר עקב טמטומם של MSI)

אני רק עם פוש, מאווררים נעים בין 700 ל-1200. (נויזבלוקרים)

ואין בעיה בכרטיס, 28 מנוחה, 35 מאמץ סטוק, 42 מאמץ OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבולי לא לחוץ כן :smiley1: רדיאטור עם FPI גבוה מאווררים בRPM בינוני אז הטמפ' אפשר להגיד סבירות לסטאפ שלך.

ולגבי הגודל מסכים איתך למזלי אני הקצתי פינה למחשב, לא משנה מה הגודל:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוזר הוא, שיש הבדל של איזה 2 מעלות בין 1000 סל"ד ל-2000 סל"ד, אני שוקל למכור את המאווררים האלה (שיכולים להיות מאוד "נוכחים" בסל"ד גבוה) ולקנות מאווררי 1500 סל"ד שקטים משמעותית במקום...

אני כבר מתכנן על המארז הבא... TJ07....חלום רחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...