אז השתכנעתי, פרויקט קירור מים CORSAIR 900D - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז השתכנעתי, פרויקט קירור מים CORSAIR 900D

taotao

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכרתי..הייתי כמה חודשים :embarrassed: ואז קניתי STATUS 2013:) אם אתה עוד בעניין דבר איתי בפרטי אני אשמח לעוד שותפים לרכיבה.

ונחזור לדיון המקורי...מחר בתקווה תגיע החבילה..תמונות ועדכונים בהתאם כמובן.:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי קצת עיקובים הם נחתו אצלי

xyu5.jpg

p2w4.jpg

מקווה לעבוד על כל המערך לקראת הסופ"ש, נכון לעכשיו צריך להביא "שייבות" או ברגים חדשים עם ראש גדול יותר, נראה מה יסתדר לפני, להכין כבל 3 פינים על מנת לנטר את אחד מהמאווררים בכל שורה ועוד משלוח שצריך להגיע מקווה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיי הדואר (לא באמת כן), היום הגיעו המחברים (זכר\נקבה) המהירים בגירסתם העדכנית והחדשה.

b7sv.jpg

ההבדל בין הגירסה הראשונה לגירסה השניה מלבד הצבע (יש גם בכסף) המחברים החדשים הם בתצורת PULL, זאת אומרת אתה לא צריך לסובב את המחבר בשביל לנתק אותו אלה פשוט למשוך את הטבעת סיבוב המחבר והוא משתחרר, כמובן שגם המנגנון עצמו וגם הגודל השתנו לטובה.

d6xh.jpg

s9s1.jpg

מקווה בסופש להוציא נורמליות וכמובן להתחיל להזיז עניינים, מחר מקווה שיגיעו ברגים מתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחנים שראיתי וגם בדיקה שעשיתי אצלי ההשפעה "הרעה" על הזרימה היא מזערית מאוד, ואני מוכן "להתפשר" במקרה הזה כל עוד יש לי את היכולת המודולרית לחלוטין לפרק כל רכיב במהירות ובלי כאב ראש.

דרך אגב בסוף לא הסתדר לי להשיג את הברגים באזור שלי, מישהו מכיר חנות ברגים גדולה\נורמלית (עדיף עד אזור המרכז - תל אביב ודרומה)

שמחזיקה מידות כמו M3X30mm ?

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אני ירושלמי, אבל ממה שאני מכיר:

1. כל בורג

2. ברחוב צלנוב יש כמה וכמה חנויות, שים לב שחלקם לא יסכימו למכור כמויות קטנות.

3. חנות בשם "קינג בורג"

אם יזדמן לך להגיע לירושלים (או שאתה נתקע, צור קשר בפרטי, אעזור לך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחנים שראיתי וגם בדיקה שעשיתי אצלי ההשפעה "הרעה" על הזרימה היא מזערית מאוד, ואני מוכן "להתפשר" במקרה הזה כל עוד יש לי את היכולת המודולרית לחלוטין לפרק כל רכיב במהירות ובלי כאב ראש.

דרך אגב בסוף לא הסתדר לי להשיג את הברגים באזור שלי, מישהו מכיר חנות ברגים גדולה\נורמלית (עדיף עד אזור המרכז - תל אביב ודרומה)

שמחזיקה מידות כמו M3X30mm ?

תודה מראש,

באמת מודולריות זה דבר חשוב.

כמה ברגים אתה צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה בני שני 280X מתוכננים, ואני צריך ברגים לשני הרדיאטורים, בכל מקרה מחר בצהריים אירגנתי לעצמי חופש מהעבודה, אני אלך לחפש קצת בחנויות.

בתקווה שגם יגיעו להם המאווררים הנוספים.

נעדכן בקרוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאוטאו, אל תסמוך על אף אחד! תוודא בעצמך שהם לא שוחטים לך את הזרימה, אצלי הQDC דפקו את כל הלופ ולא הבנתי את זה. תשתדל להשאר עם לא יותר מ2 סטים בלופ. אני לא בטוח אם שלך גרועים כמו שלי אבל זה מקדם בטיחות לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לא סומך על שום מבחן (גם אין ממש מבחן אמיתי) עשיתי בדיקות בזמנו עם המערכת וההבדל בזרימה היא פחות איזה 10 אחוז בערך.

בגלל זה השתמשתי בזמנו במשאבות בתור "לחפות" על הירידה הזו.

במצב החדש בגלל ששני הלופים די די קצרים ולקחתי מרווח בטחון בכל הנוגע לרדיאטורים, אני לא חושש מכל נושא הזרימה.

איזה QDC השתמשת ? של KOOLNACE או חברה אחרת ? איזה דגמים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...