עזרה בזיהוי סוג הפאנל של צג המחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בזיהוי סוג הפאנל של צג המחשב

dupo

Recommended Posts

שלום חברים,

ישנה מחלוקת לגבי סוג הפאנל שמגיע במחשבים החדשים מסדרת T של ,הייתי רוצה לדעת כיצד אוכל לוודא את הפקטים הבאים (בדיקת במחשב שאוכל לעמת שאכן הרכיב עצמו שהם מציינים בספפיקציות אכן תואם את זה שיש במחשב שקבלתי):

1. החברה שייצרה את הפאנל

2.המודל של הפאנל

3 DISPLAY MODE (שהוא למעשה החשוב ביותר)

או אולי פשוט לזהות את מספר החלק ולהשוות אותו למספר שמצויין בספיקציות

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש מסכים שונים בדגמי ה T, ויש הבדל בין הדגמים עצמם גם, כי פאנל 15.6" הוא לא כמו ה 14.0". ל T440P למשל יש אפשרות למסך 900P ולמשך 1080P בטכנולוגיית IPS

2. לגבי בדיקה - די פשוט, תוריד את התוכנה החינמית והמאוד שימושית HWInfo, תתקין ותפעיל. אחד תפריטי המידע מכיל את הרכיבים שיש במחשב ואחד מהם הוא DISPLAY או MONITOR. אתה יכול לראות שם את הדגם המלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על העזרה.

העניין הוא כזה, קבלתי את המחשב הנייד שלי T440P , עם נקודה אפורה באמצע המסך, בלנובו אמרו שיחליפו את הפאנל, כשהמחשב חוזר אני רוצה להיות בטוח שלא ש'מו לי בטעות פאנל אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הוא לא אצלי, הוא בהחלפה.

לא ממש הבנתי, לגבי ההבדלים במדידות ( בבקשה פשט את התשובה כי אינני מבין מספיק בתחום המחשבים)

אגב, האם אתה חושב שישנה אפשרות שהם יכלו להכניס את הפאנל של T540P ? (מקרה שאני חושש ממנו) , האם זה אפשרי מבחינה טכנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם לא יכולים להכניס את הפאנל של T540P פשוט בגלל הגודל.

אתה זוכר מה היתה הרזולוציה של המסך כשהמחשב היה אצלך?

מדידות: מדידות של צבע, קונטרסט ובהירות למשל. בדיקות מקצועיות - אתה יכול למצוא כאלה ברשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שהיא הייתה 1080P (לא זוכר על מה). אם למחשב יש רזולוציה כזאת זה בהרכח אומר שהפאנל הוא IPS?

אם זה ככה, אוכל לקבל את המחשב ולעשות את בדיקת הרזולוציה, אם זה לא מספיק אוכל להשתמש בתוכנה שהצעת ואם 2 אלו עדיין לא מספיקים אוכל להוריד תוכנות ייעודיות למדידות צבע וכו' (האם יש משהו שתוכל להמליץ עליו?)

בכל זאת המטרה שלי היא להשיג תוצאה חד משמעית באופן שיהיה הכי פחות מסורבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Qttp, שוב, האם 1080P בהכרח מעיד על פאנל מסוג IPS?

לגבי החלק השני, שכחתי שאתה נולדת עם ידע טכני ועיניי נץ מושחזות, כי אני לא.. , אבל כאשר אתה לומד נושא מסויימם אתה מתחיל להבין ולהבחין, בכל זאת אצלך זה לא קורה מהסיבות שציינתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43 , תודה על התגובה, אני לא בטוח לגבי ראשי התיבות כנראה - SKU , ניסתי לעשות לזה אבל לא ממש הניב ממצאים.

לא יודע אם קראת את התגובות הקודמות אבל מדובר בהחלפה של המסך והרצון שלי לעמת האם ההחלפה נעשתה לפאנל זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הרזולוציה לא מחייבת. פשוט תסתכל הצד ותראה מה זווית הצפיה. או שפשוט תגגל את הSKU של המסך.

עדיף מלמעלה ומלמטה. ההבדלים בזוויות הצפייה הרבה יותר ברורים כך.

זו למשל תמונה שמבהירה זו היטב:

http://thinkpads.kr/xe/files/attach/images/58/158/019/2ec23a823ccdf88ae7914a2912d9b1a8.JPG

מהסיבה הזו אני אומר שאם ראית את זה פעם אחת, אין סיכוי שתתבלבל. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...