פרוייקט חדש בחיתולים - עמוד 28 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש בחיתולים

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 513
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי כל מה שקראתי (והדבר הזה שנקרא פיזיקה ;) ), הסדר במערכת מים לא משמעותי , בסופו של דבר הטמפרטורה של המים תתייצב על ערך שיהיה זהה עד כדי מעלות בודדות בכל הלופ.

- - - תגובה אוחדה: - - -

כלל האצבע הוא RES->PUMP וחוץ מזה הסדר שהכי קל מבחינת ה-LAYOUT של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיזיקה או לא, אני בניתי לופ בודד ולאחר מכן עברתי ללופים נפרדים והיה הבדל של 5-6 מעלות במאמץ במקרה שלי, כמובן שהמערכת תתייצב על טמפ' מסוימת אבל לי אישית נראה קצת מיותר "לפזר" את זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתווכח לגבי שני לופים מול אחד. בזה אני מסכים איתך לחלוטין. ככל שיש פחות חום שמגיע לכל לופ, הטמפרטורה תהיה נמוכה יותר. מצד שני, בשביל עוד לופ אני צריך לתכנן הכל מחדש ולהוציא עוד סכום לא מבוטל. בנוסף, יותר רכיבים = יותר סיכוי לכשל איפשהו. אני יכול לחיות עם 5-6 מעלות (ואולי פחות בגלל שטח הרדיאטורים אצלי).

מעריך את העצות בכל מקרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ביציאה מהכרטיסים כדאי להעביר את הצינור מאחורי הmb tray ומשם לרדיאטורים העליונים ואז חזרה למעבד זה יעזור מעט לביצועים. ואפשר לעשות את זה נקי יחסית. בעיקרון נכון שאין שאין הרבה הבדל ואין צורך לשרשר רדיאטור אחרי כל רכיב אבל כשמדובר בהרבה רכיבים אני חושב שכדאי. רק לנסות ולתכנן את הצנרת שתהיה יחסית "נקייה" ולא יותר מדי מבולגנת בחלל המארז שאז זה לא נראה טוב.

אני אגיד שאני בסה"כ עם שני כרטיסים ומעבד בלופ ראיתי ירידה של 3-4 מעלות בטמפ' המעבד כאשר שמתי רדיאטור בין הכרטיסים למעבד, אתה עם הרבה יותר רכיבים..

אני רק זורק רעיון :P

(אגב בשינוי כזה תצטרך עוד שני QDC כדי למשוך את הMB TRAY החוצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם בסדר.. במקסימום אם משהו יפריע לך בטמפ' תמיד אפשר לשנות.. (הם יהיו טובות גם בלי זה אבל אני חושב שמעט יותר עם ראד ביניהם, אבל אם המעט הזה לא חשוב לך אז אין סיבה לשנות דברים)

אגב אין סיבה בעולם שהשינוי אצלי נבע מגורם אחר.. הבדיקה נעשתה על אותה מערכת אותם רכיבים במרווח של יום אחת מהשנייה עם חדר מקורר ע"י מזגן לאותה הטמפ' ככה שאתה יכול לסמוך עליי שבדקתי טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...