פרוייקט חדש בחיתולים - עמוד 26 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש בחיתולים

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 513
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מקדימה. ה-AQUAERO עדיין עם כיסוי, חסר לי MOUNT אחד למאוורר (בדרך), והחלון עדיין מכוסה. כל המאווררים מכניסים.

photo1_zpsa9877c2f.jpg

מהצד של החלון. 560MM למטה ו-360MM למעלה. היום יש להם MOUNTS שמיועדים ל-360 ובהם המשך ה-MOUNT ללא חור (שלי מתאים ל-480MM), כשהזמנתי לא היו כאלה.

photo2_zpsdf8cd98c.jpg

מיקום המשאבות והמאגר. ממש קרוב לבלוק של ה-AQUAERO (הגוש החום בצד ימין למעלה). לא חיברתי צנרת כלל למעט מקום אחד כדי לבדוק היתכנות (היה נראה לא טריוואלי אבל הסתדר לא רע). אצטרך כנראה להאריך את חוטי ה-RPM/PWM של המשאבות, או להעביר מאחורי ה-BACK PLATE עם מאריכים. הם מגיעים ל-AQUAERO אבל רק בקו ישר למעלה, ועוברים ממש מול המאווררים. גם מסוכן לכבל וגם לא יפה. הכבלים של המשאבות באו מוסלבים, אבל לא משהו. אפילו בצילום הלא איכותי שלי אפשר להבחין בצבע שמתחת. מכיוון שהם יהיו מוסתרים ברובם, אני לא ממש מתרגש.

photo3_zps0e3db58e.jpg

מלמעלה. הספק ושני ה-360MM. בצד שמאל אפשר לראות את הבלוק של ה-AQUAERO. מיד נתקרב אליו...

photo4_zps93483a7a.jpg

מקרוב, זה המקום היחיד בו הרכבתי צנרת. לא הייתי בטוח שאפשר לחבר שם צינור כמו שצריך. הוא נראה מכופף, אבל הוא לא. זוויות עקומות של צילום אני מניח :)

photo2_zps1be43ec1.jpg

מבט חטוף על הצד השני. לא ממש מעניין. רדיאטורים, ספק ומשהו כחול שמציץ מהרווח ביניהם. מיד נבדוק מה זה.

photo1_zpsb7353f1a.jpg

שלושה מסכי 1440P שמחכים להשלמת ה-BUILD :) ה-6970 שלי בקושי מסתדר עם אחד...

הסטנד שלהם כבר הגיע לארץ ואז אצטרך לפרק אותם כדי להסיר את הרגלית ולחבר לסטנד.

photo3_zpsb7f1aeaa.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכניסים בחזית ולמעלה. מוציאים למטה. זה לא ממש משנה כי התאים די מופרדים זה מזה.

בעיקר היה חשוב לי שלמטה יוציאו. בית עם כלבה וחתול, 16 מאווררים שמכניסים מגובה הרצפה נשמע כמו מתכון לאסון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתעצל, אל תיצור מצב של תת-לחץ.

נסה להגיע לתצורה הבאה:

בחזית? כולם מכניסים.

בצדדים? כולם מכניסים (יש דעה שאומרת שאפשר לעשות סנדוויץ, ואז הרדיאטור השני יקבל את האוויר החם - פחות טוב לדעתי).

בחלק האחורי? (בהנחה ויש שם פתחים למאווררים) - שיוציאו. אם אין? שהחזית תוציא.

1_zps6f4888e9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@yosib

פאנל pls, נראים מצויין. כולם סוחבים 110hz בלי להתאמץ.

ארקדי, מאחור יש רק מאוורר אחד. אבל נראה לי שאשאיר את אלה שבחזית כמכניסים.

לגבי השאר, אהפוך את העליונים כך שכל הרדיאטורים יכניסו ואוסיף פילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...