פרוייקט חדש בחיתולים - עמוד 13 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש בחיתולים

captaincaveman

Recommended Posts

שמתכננים פרויקט כזה שיוצא כמה אלפיות, 25 דולר נראה נורא לא משמעותי :P

זה לא רק נותן לך כסת״ח לכרטיס אלא גם נותן לכרטיס חוזק שלא יתקפל (למרות שהבלוקים של ek מתוכננים מצויין ולא גורמים ל-"sag")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 513
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
שמתכננים פרויקט כזה שיוצא כמה אלפיות, 25 דולר נראה נורא לא משמעותי :P זה לא רק נותן לך כסת״ח לכרטיס אלא גם נותן לכרטיס חוזק שלא יתקפל (למרות שהבלוקים של ek מתוכננים מצויין ולא גורמים ל-"sag")

מחזק , גם אני עם הBACKPLATE , זה פשוט לא נראה שלם בלי זה , ובלי להכנס לכיס כמובן .... באמת מה זה 25$ אחרי בניה כזו עמוסת חומרה ?

וכמובן תתחדש בינתיים על ה290 הטריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן:

בזמן שאני מחכה שדברים יגיעו בדואר, אני משחק ב-. הקצבתי 200$ לכרטיס מסך ואני מנסה לקנות ככה עוד 2 290.

בנוסף, אני במלחמת BIDDING על ספק 1600 של LEPA. נראה לי שהוא יחזיק בכיף 4 כרטיסים או 2-3 ואת שאר המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-AX1500i יקר בלי סיבה... אני לא מתכוון לשלם כ"כ הרבה על ספק. ה-LEPA 1600 שאני מקווה לזכות בו אמור לעשות את העבודה :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

לגבי 4 לעומת 3, יש לך לינקים לביקורות רלוונטיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שמצאתי עוד כרטיס 290. לקראת ערב אדע סופית.

אם למישהו יש לינק לבנצ'ים שמראים שאין ערך לכרטיס רביעי, אשמח לראות.

נושא חדש, מסכים... כרגע אני עם שני U2311H. מסך אחד של כמו של לא יספיק לי, ושניים זה כבר יקר מידי... חשבתי על 3 QHD. מחו"ל כמובן, בגלל הפרשי המחירים המטורפים. בעד/נגד? המלצות?

- - - תגובה אוחדה: - - -

המממ... הוזמנו 3 מסכי QHD בסכום כולל של 317$ (כולל משלוח)... בספק אם אקבל אותם, אבל מחזיק אצבעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש-מערות. אני אוהב חומרה, כולנו אוהבים חומרה, אבל נראה שאתה בונה פה מכונה משומנת של תקלות תוכנתיות ותסכול (הסיבה שבגללה אני ממתין לדור הבא של NVIDIA). גיגול קצר של 4WAY R9 290X צריך להביא כמה ביקורות. בחלק ממשחקי המחשב שמים לב למצב שבין שיפור מינורי של 4-6% לבין גריעה משלושה כרטיסים. ממליץ בחום לוותר על כרטיס רביעי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...