שאלה לגבי סדרת הGTX800. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי סדרת הGTX800.

ori24

Recommended Posts

[TABLE=class: tborder vbseo_like_postbit, align: center]

[TR]

[TD=class: alt1]ידוע כבר מתי תצא הסדרה החדשה?

היה לי GTX770 של גי'גהבייט שלא הייתי מרוצה כ"כ ממנו,היה לפעמים מתקשה במשחקים כאשר הייתי משחק על הגדרות מקס ולא מדבר על AA במקס' אלא ההגדרות בכללי על 1900X1200.

מכרתי אותו ועכשיו אני שואל האם לחכות לסדרה החדשה או ללכת על ה780 בגרסת הGHZ של ג'יגהבייט שהוא כרטיס מאוד חזק ושבכל מבחני הביצועים הוא מאוד קרוב ל780TI אבל המחיר שלו פשוט יקר...

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: alt1, align: left]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הריץ הכל הבעיה במשחקים הכבדים כמו באטמן,טומב ריידר,מטרו וכו' כאשר הייתי שם הגדרות על מקס (לא מדבר על AA במקס) רואים שהוא היה מתקשה לפעמים באיזורים מסווימים במשחק מה שהיה פוגם בחוויה.

ברור שאין אף כרטיס שייתן לי כח ב100% אבל במשחקים התובעניים כרטיס יותר חזק יספק יותר כח.

וברור לי שכל סדרת כרטיסים שיוצאת היא יקרה בהתחלה,אני לא יום-יומיים "בעסק" הזה אלא המון שנים כבר.

השאלה מתי תצא הסדרה החדשה,אני שוקל לחכות קצת או לקחת תכרטיס שציינתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם באותה הסירה ...

אם התיכנון שלך לקנות כרטיס בזמן הקרוב (שבוע-חודש) אז כמובן שעד אז לא תצא הסדרה החדשה וכדאי לקנות כרטיס כבר עכשיו

אם התיכנון הוא בחודש-חודשיים אני מציע לך לפחות לחכות לפרטים רישמיים ואז להחליט ... כמו שאמרו מעלי אי אפשר לדעת אבל לפי זמנים קודמים מתי שפתאום צץ כל מיני פירורים לרשת אז אפשר לדעת קצת יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם זה יהיה בשלב הראשוני שוב 28 ננו זה אמור להציג שיפור על סדרת ה700,השאלה מתי תצא הסדרה.

אם זה ברבעון הראשון אז אחכה אבל אם זה בחצי השני זה המון זמן.

גיא מה ז"א אתה באותוה סירה? גם אתה קנית את 770?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך על 780ghz! אני מאוד מרוצה ממנו,היה לפני r9 280x כרטיס טוב אבל לא סיפק אותי נפילות fps, חיפוש של הדרייבר המושלם כל הזמן.אכשיו אני לא יודעה מה זה נפילות הכל יציב כמו פלדה ,bf4 לא יורד מ75 fps. מצד שני כל דיבורים אל mantle ואכשיו עוד קראתי שזה יכול לתת עד 40% שיפור ו290/290x עם טוב וכו..

ניראה לי אתה מחפש אחרי המפלצת אז לא ניראה לי 770 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YOOKIDOO אני בהחלט נוטה ללכת על הGHZ אבל אחכה קצת כדי לראות מתי יוציאו את הסדרה החדשה,אם זה יהיה ברבעון הנוכחי אז אחכה ואם מעבר אקח את הכרטיס הזה.

בAMD לא נוגע,לא מחבב אותם יותר מידי.

הGHZ מאודד קרוב ל780TI רפרנס,מדובר בכרטיס מאוד חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...