גיינר מומלץ 1:4 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיינר מומלץ 1:4

ShahafH

Recommended Posts

פספסת את הנקודה שלי, אני לא אומר שאתה מפתח כלפיו תלות וזה ממכר,

הכוונה היא שאתה מסתמך על גיינר, כי אתה אומר - "בלי גיינר אני לא מצליח לאכול... ולכן לא אעלה במשקל."

אתה לא עולה במשקל אך ורק כי אתה לא אוכל מספיק, לא כי "קשה לך לעלות".

"גיינר זה מוצר שמשתמשים בו להגיע למטרה מסוימת ולא לחיות איתו" - אין מטרה.

המטרה כל הזמן משתנה, הרי אם תגיע למצב בו אתה נראה מספיק טוב לטעמך, האם תעצור באותה נקודה?

כמובן שלא.

לא הבנתי למה הכוונה "אתה סבלת שנה, אני חודשיים", אתה מתכוון שבאמצעות הגיינר עשית מסה של חודשיים?

אפשר להכין גיינר מצויין בבית בלי שום שטויות ובחצי מחיר.

סקופ אבקת חלבון, 2 בננות, חצי ליטר חלב ויש לך גיינר בייתי, טעים וזול.

אבקת חלבון אגב יש בה 70 מנות.

ואני ממש לא מטיף מוסר, לא אכפת לי אם תשתמש בגיינר, זו הבחירה שלך.

כל מה שאני מנסה לעשות הוא, להראות לקוראים בעתיד שיש דרך שלא כוללת זריקת כסף,

וכל מה שצריך זה קצת רצון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שאם אני יאכל מספיק אני יעלה במשקל, אבל כדי להגיע לכמות הזאת כנראה שיצטרכו להאביס אותי עם צינור כמו אווז..

רוב האנשים שכן לוקחים גיינר באים מאותו המקום ולכן גיינר הוא פתרון יעיל ומהיר.

והכוונה שלי שאתה טוען שסבלת כדי להגיע למצב שבו אתה היום, אז אני לדוגמא כבר ראיתי תוצאות והגעתי ליעד אחרי חודשיים ואם אנחנו מדברים על משקלים, אז בשביל מישהו שאוכל יפה מאוד גם בלי הגיינר לקח לי חצי שנה לעלות 2 קילו ובשבוע ירדתי אותם חזרה.. לעלות קרוב ל6 קילו (של מסת שריר) בחודשיים מבחינתי זה אחלה תוצאות .. וב5 חודשים 10 קילו שכן זאת הייתה המטרה שלי ...

ומה שאתה לא מבין פה הוא שזה לא רק עניין שרצון יש אנשים שיש להם מבנה גוף רזה, חילוף חומרים מהיר ולא משנה כמה הם ינסו לאכול הם לא יצליחו לאכול את הכמות המספיקה בשביל להשמין כי אף פעם זה לא יהיה מספיק, תפנים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה ש-6 קילו בחודשיים לא יכולים להיות מסת שריר נקייה, אלא אם כן יש לך רמות

טסטוסטרון של מתחרה במר.אולימפיה.

3 קילו לפחות מורכבים משומן, ונוזלים.

וזה אך ורק עניין של רצון.

גם לי יש מבנה גוף רזה, וכשהתחלתי להתאמן בזמנו כשאכלתי 2700 קלוריות, שזה הרבה - המשכתי לרדת במשקל.

אגב, מסה עושים במשך חצי שנה+, לא במשך חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה לצאת פה צודק ולא הולך לך, אתה מתקטנן איתי על ניסוח ?

אז בשבילך אסביר בפירוט, כשרשרמתי שעליתי מסה התכוונתי ביחד עם חד"כ כלומר שריר בעיקר ולא רק שומן מלאכול גיינר ולהשמין, מה אתה נכנס איתי לכמה אחוזים העלתי של שומן וכמה של שריר, את מי זה מעניין לא על זה הדיון, אתה מחפש קטנות להאחז בהם ולא הולך לך אז דיי..

שמח בשבילך שהגעת למה שהגעת כנראה שאתה לא באמת בן אדם שקשה לו להשמין בקיצור .. כל אחד והגנים שלו.. ואל תנסה לקבוע לאחרים מה טוב להם ומה לא.

ואגב, לא אמרתי שהפסקתי אחרי חודשיים, אמרתי שלקח לי חודשיים לעלות 5 קילו מה כל כך קשה להבין, נראה לי שאני מדבר עברית..

עוד שנייה תגיד לי שהבנת שאחרי חודשיים עברתי לארובי ספינינג וקיקבוקיסינג נכון ?

בקיצור תחזור לספרים, ואל תאחז בכתבות של Ynet או אולי הכתבות בשקל האלה שיש לך בחתימה או אלוהים יודע מאיפה אתה מביא את כל השטויות האלה בעתיד..

בהצלחה .. הויכוח הזה מיותר, אני סיימתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה לצאת פה צודק ולא הולך לך, אתה מתקטנן איתי על ניסוח ?

אז בשבילך אסביר בפירוט, כשרשרמתי שעליתי מסה התכוונתי ביחד עם חד"כ כלומר שריר בעיקר ולא רק שומן מלאכול גיינר ולהשמין, מה אתה נכנס איתי לכמה אחוזים העלתי של שומן וכמה של שריר, את מי זה מעניין לא על זה הדיון, אתה מחפש קטנות להאחז בהם ולא הולך לך אז דיי..

שמח בשבילך שהגעת למה שהגעת כנראה שאתה לא באמת בן אדם שקשה לו להשמין בקיצור .. כל אחד והגנים שלו.. ואל תנסה לקבוע לאחרים מה טוב להם ומה לא.

ואגב, לא אמרתי שהפסקתי אחרי חודשיים, אמרתי שלקח לי חודשיים לעלות 5 קילו מה כל כך קשה להבין, נראה לי שאני מדבר עברית..

עוד שנייה תגיד לי שהבנת שאחרי חודשיים עברתי לארובי ספינינג וקיקבוקיסינג נכון ?

בקיצור תחזור לספרים, ואל תאחז בכתבות של Ynet או אולי הכתבות בשקל האלה שיש לך בחתימה או אלוהים יודע מאיפה אתה מביא את כל השטויות האלה בעתיד..

בהצלחה .. הויכוח הזה מיותר, אני סיימתי.

אני לא ממשיך את הוויכוח כי הוא לא הולך לשום מקום,

אני רק רוצה לשאול דבר אחד, הכתבות שיש לי בחתימה, למה הן בשקל?

מה הבעיה איתן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה לא היחידי אבל אני אומר לך מנסיון ארוך עם האתר הזה שאף פעם לא התעכב לי מעבר ל4 שבועות וזה תמיד נטה לכיוון ה-3 בכל מקרה אם מישהו קצת לחוץ תמיד אפשר להוסיף עוד כמה דולרים בודדים לDHL Priority השתמשתי בזה פעם אחת כי הייתי לחוץ וזה קיצר לי את המשלוח לפחות משבועיים .. אבל מכיוון שגם ככה הזמנתי מראש באופן קבוע Set & Save לא הפריע לי לחכות שלושה שבועות כי תמיד הייתי מגובה "בחומר".. ושוב לא משנה מה תגיד על המשלוח זה כמעט תמיד זה יהיה יותר זול מהארץ , גם תמיד יש להם וקופונים למינהם שעושים את הכל להרבה יותר משתלם.. ככה שגם אם זה לוקח חודש להגיע זה עדיף.

סבבה אבל תסתכל על זה ככה. כשאתה קונה גיינר. כבר באמצע שלו אתה חייב להזמין עוד אחד. ככה שיוצא לך בערך תוך חודש להוציא פי 1 וחצי מאדם שקונה בארץ בסוף הגיינר. אז נכון אתה משלם פחות אבל אתה משלם עדיין יותר בפועל רק כי אתה מתחייב לקנות שוב בערך בחצי. כידוע גיינר שלוקחים אותו נכון גם הגיינר הכי גדול (10 קילו כמו בומב מאס) מספיק לגג לחודשיים אז אם אתה מזמין שוב אחרי חודש בעצם יצאת ששילמת על 2 תוך פרק זמן קצר.

ושוב המשלוח מאוד איטי. הנה תראה אותי אני מחכה כבר חודש למשלוח שלי שעדיין לא הגיע לארץ!

הקטע הוא שהם לא יודעים מה לעשות. וזו בעיה. DHL GLOBAL MAIL פשוט פח של שירות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אותךמה ההבדל בין לקנות שק גדול של 5.5 קילו ל2 קופסאות של 2.7, זה בדיוק אותו דבר... חוץ מהטרחה של להזמין פעמיים מול פעם אחת אני לא רואה הבדל.

בסופו של דבר הכמות אותה כמות והמחיר אותו פשוט יותר משתלם .. לקנות 2 מחול של 2.7 מאשר אחד של 5.5 בארץ..

אני חייב לציין שהחנות שהבאת זולה אבל אף פעם לא שמעתי אליה ומשום מה אין להם וניל, אם כן אולי הייתי לוקח את הסיכון..

רשום לך בהזמנה estimated delivery כשזה יעבור ממליץ לך לפנות אליהם מאמין שהם יתייחסו לזה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אותךמה ההבדל בין לקנות שק גדול של 5.5 קילו ל2 קופסאות של 2.7, זה בדיוק אותו דבר... חוץ מהטרחה של להזמין פעמיים מול פעם אחת אני לא רואה הבדל.

בסופו של דבר הכמות אותה כמות והמחיר אותו פשוט יותר משתלם .. לקנות 2 מחול של 2.7 מאשר אחד של 5.5 בארץ..

אני חייב לציין שהחנות שהבאת זולה אבל אף פעם לא שמעתי אליה ומשום מה אין להם וניל, אם כן אולי הייתי לוקח את הסיכון..

רשום לך בהזמנה estimated delivery כשזה יעבור ממליץ לך לפנות אליהם מאמין שהם יתייחסו לזה בהתאם.

זה מאוד פשוט. ברגע שאתה מזמין אחד ומקבל אתה צריך ישר להזמין עוד אחד מויטה קוסט בשביל שיהיה לך המשכיות ותקבל את הנוסף עד שאתה תסיים את הנוכחי שלך. זאת אומרת שבעצם קנית תוך חודש וחצי פעמיים במקום לקנות פעם בחודש חודש וחצי ולאחר החודש וחצי לקנות עוד אחד.

אני חשבתי על זה רק בחמישי לעומק. סתם לדוג' הזמנתי פרפקט 3000, עכשיו שאני אקבל אותו אני חייב להזמין עוד אחד כי עד שזה מגיע בשביל שיהיה המשכיות חייב עוד אחד. בקיצור הזמנתי תוך חודש עוד אחד ועוד לא התחלתי אפילו את הראשון. זה טיפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני מבין אתה מעדיף לקנות כמות ולשלם קצת יותר בשביל לחסוך את ההתעסקות של להזמין פעמיים על כל פעם אחת כשאתה יכול לקנות שק גדול ?

קודם כל אני לא מבין מה כל כך מסובך להזמין 2 הזמנות פשוט בנפרד ( משלוחים נפרדים ) בפעם אחת או אם זה מוצר שבאמת אתה משתמש בו הרבה להשתמש באופציה של set & save שגם מקנה לך הנחות וגם אוטומטית מבצעת את ההזמנות בשבילך בתאריך שאתה קובע.

אם זה רק עניין של עצלות, אז תעשה מה שטוב לך, אני מעדיף לחסוך כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שהם לא יודעים מה לעשות. וזו בעיה. DHL GLOBAL MAIL פשוט פח של שירות..

בוא נכניס דברים קצת לפרופורציות.

DHL GM רחוקים מלהיות "פח של שירות", USPS לדוגמא לוקחים באיזור ה-60$ ויותר על

משלוחים של 2+ ק"ג, ואתה מקבל ב-30-40$ משלוח של מוצר ששוקל 5+ ק"ג.

אתה מרגיש את ההבדלים?

כמובן שהם בחרו להשתמש במשלוח הזה, הרי מי היה קונה מוצר שהמשלוח שלו עולה 100$?

אתה גם רותה לאכול מהעוגה וגם להשאיר אותה שלמה... תבחר, או מחיר שפוי

ומשלוח איטי, או מחיר גבוה ומשלוח מהיר.

עכשיו, למה הם זולים?

מארה"ב החבילה שלך עוברת המון תחנות, במדינות שונות,

כלומר יש איסוף מהמון מדינות, זה מרוכז בגרמניה ומשם נשלח למקומות שונים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נכניס דברים קצת לפרופורציות.

DHL GM רחוקים מלהיות "פח של שירות", USPS לדוגמא לוקחים באיזור ה-60$ ויותר על

משלוחים של 2+ ק"ג, ואתה מקבל ב-30-40$ משלוח של מוצר ששוקל 5+ ק"ג.

אתה מרגיש את ההבדלים?

כמובן שהם בחרו להשתמש במשלוח הזה, הרי מי היה קונה מוצר שהמשלוח שלו עולה 100$?

אתה גם רותה לאכול מהעוגה וגם להשאיר אותה שלמה... תבחר, או מחיר שפוי

ומשלוח איטי, או מחיר גבוה ומשלוח מהיר.

עכשיו, למה הם זולים?

מארה"ב החבילה שלך עוברת המון תחנות, במדינות שונות,

כלומר יש איסוף מהמון מדינות, זה מרוכז בגרמניה ומשם נשלח למקומות שונים בעולם.

יותר מדי תחנות. אני כבר מחכה חודש ושבוע.. נותרו עוד 3 לקבלת הכסף חזרה חח

- - - תגובה אוחדה: - - -

ממה שאני מבין אתה מעדיף לקנות כמות ולשלם קצת יותר בשביל לחסוך את ההתעסקות של להזמין פעמיים על כל פעם אחת כשאתה יכול לקנות שק גדול ?

קודם כל אני לא מבין מה כל כך מסובך להזמין 2 הזמנות פשוט בנפרד ( משלוחים נפרדים ) בפעם אחת או אם זה מוצר שבאמת אתה משתמש בו הרבה להשתמש באופציה של set & save שגם מקנה לך הנחות וגם אוטומטית מבצעת את ההזמנות בשבילך בתאריך שאתה קובע.

אם זה רק עניין של עצלות, אז תעשה מה שטוב לך, אני מעדיף לחסוך כסף.

ואז לשלם מכס? עזוב.. לא משתלם.. אתה משלם מע"מ מ 75 דולר. סביר מאוד להניח שאתה עובר את זה. אז תחשוב שאתה מביא כמות אתה כבר הופך להיות בגדר "משלם מכס" רק כי זו כמות שאי אפשר להוכיח שהיא לשימוש אישי. בקיצור עדיף לקנות כבר בארץ. זו דעתי.

סתם דוג' לאתר זול http://www.CFFA.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לשלם מכס ? כל עוד אתה לא מזמין מעל 5 קילו או מעל 75$ דולר אין שום בעיה עם זה ..

כל משלוח יוצא בערך 55 דולר כולל הכל ל2.7 קילו (גיינר) זה הרבה יותר זול מבארץ ..

זול אבל עדיין יותר זול בחול, הזמנת מהאתר הזה? החנות נמצאת בעכו אל תשכח להוסיף לפחות עוד 30 שקל משלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לשלם מכס ? כל עוד אתה לא מזמין מעל 5 קילו או מעל 75$ דולר אין שום בעיה עם זה ..

כל משלוח יוצא בערך 55 דולר כולל הכל ל2.7 קילו (גיינר) זה הרבה יותר זול מבארץ ..

זול אבל עדיין יותר זול בחול, הזמנת מהאתר הזה? החנות נמצאת בעכו אל תשכח להוסיף לפחות עוד 30 שקל משלוח

נתחיל מזה שאין קשר בכלל למשקל.

נכון חלבון אחד יוצא 2.3 קילו (במדויק). אבל הרבה מאוד לפני שהוא נגמר אתה צריך להזמין לפחות עוד אחד. ואז יוצא שאתה משלם פעמיים הרבה לפני הזמן. בתוך חודש משלם פעמיים. ואם תקנה 2 אתה חייב לשלם מכס.

כן הזמנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש כאילו אני מדבר לקיר.. מה אתה רציני ?

העניין של ה5 קילו קשור למכס, מעל 5 קילו של יבוא מזון אם נתפס משלמים תוספת ..

ו6 LB שווה ל2.7 קילו לא 2.3

ומה זה משנה מתי אתה מזמין תגיד לי מה אתה גנוב ?

זה כמו שתגיד לי שאתה מעדיף לקנות ג'ריקן של חלב של 5 ליטר ב10שקל שיספיק לחודש אחד במקום לקפוץ פעמיים למכולת ולקנות כל פעם אחד של 2.5 ליטר שעולה 4 שקל .. ( עלות כוללת 4+4 = 8 )

אז אתה מפסיד 2 שקל בשביל לחסוך גיחה למכולת, אבל איזה מאמץ לעזאזל יש לך בלהכנס לאתר וללחוץ Buy?

בקיצור תעבור על הפוסט הזה שוב מחדש נמאס לי לחזור על דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש כאילו אני מדבר לקיר.. מה אתה רציני ?

העניין של ה5 קילו קשור למכס, מעל 5 קילו של יבוא מזון אם נתפס משלמים תוספת ..

ו6 LB שווה ל2.7 קילו לא 2.3

ומה זה משנה מתי אתה מזמין תגיד לי מה אתה גנוב ?

זה כמו שתגיד לי שאתה מעדיף לקנות ג'ריקן של חלב של 5 ליטר ב10שקל שיספיק לחודש אחד במקום לקפוץ פעמיים למכולת ולקנות כל פעם אחד של 2.5 ליטר שעולה 4 שקל .. ( עלות כוללת 4+4 = 8 )

אז אתה מפסיד 2 שקל בשביל לחסוך גיחה למכולת, אבל איזה מאמץ לעזאזל יש לך בלהכנס לאתר וללחוץ Buy?

בקיצור תעבור על הפוסט הזה שוב מחדש נמאס לי לחזור על דברים.

שלום, נעים מאוד, אני יבואן ואתה מדבר שטויות. לצורך העניין אני הבאתי 2 מכלים ענקיים של 10 קילו כול אחד שניהם עלו לי 35 דולר כולל משלוח של אבקת מי גבינה לא שילמתי מכס. מעניין לא?

וזה מאוד משנה. אם אתה לוקח גיינר והגיינר השני שהזמנת לא הגיע בזמן שהפסקת אין לך רצף, כשאין רצף אין עלייה במסה כמו עם גיינר. מאוד פשוט נוסחה מאוד פשוטה.

תשעים אחוז מהחלבונים אגב הם 5LBS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...