גיינר מומלץ 1:4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיינר מומלץ 1:4

ShahafH

Recommended Posts

אהלן!

התחלתי לא מזמן להתאמן במכון ואני מעוניין לקחת גיינר אחרי האימון חוץ מהארוחות שאני אוכל כל 3 שעות.

אני בן 23, גובה 1.74 ושוקל 65.

האם יש המלצה לגיינר מסויים? ומאיפה אפשר לקנות בזול? (גם מחול אפשרי).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאחר שניסיתי 3-4 סוגים של גיינירים אני חושב שהSerious mass הוא המומלץ ביותר ..

מה שכן אני ממליץ לך על וניל ולא טעמים אחרים הוא ממש עדין ואפשר לשלב אותו עם כל דבר אפשרי ( וניסיתי גם בננה וגם שוקו וגם וניל עוגיות) לא חוויתי תופעות לוואי כמו שכן אפשר לחוות מגיינרים זולים אחרים( בחילות שלשולים ) קל לערבוב והטעם מעולה.

אני בדרך כלל מזמין מVITACOST את הקופסאות של ה6LBS ויוצא לי 210 כולל הכל, המשלוח מהיר והשרות אמין.

תרשם דרך הקישור הבא ותקבל 10 דולר מתנה לקנייה ראשונה ככה שזה יוצא 175 שקל שזה גם יותר זול מהמחיר בארץ בהרבה

https://www.vitacostrewards.com/bEcGb4g

המוצר עצמו

http://www.vitacost.com/optimum-nutrition-serious-mass-vanilla#pv=60985

גילוי נאות:

כאשר אתה נרשם דרך הקישור הנ"ל גם אני מקבל 10 דולר וגם אתה, ככה ששנינו מרוויחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הזמנתי מהם יותר מ10 משלוחים ואין לי מושג על מה אתה מדבר...

כל המשלוחים היו בין שבועיים לשלושה שבועות וכנ"ל לגבי חברים שלי שמזמינים מאותו אתר ..

אם קרה והזמנת והמשלוח מתעכב זאת כבר בעיה אינדיבידואלית שלך .. תתמודד.. זה קורה בכל מקום.. ואל תנסה להכליל.

ודרך אגב צריך גם להיות חכם ולדעת שאסור להזמין מוצרים במשקל מעל 5 קילו או עלות של מעל 75$ דולר ... אחרת זאת יכולה סיבה מצוינת לעיקוב במשלוח + תשלום נוסף (עיקוב במכס).

נכון יש מדיניות של 60 יום על מנת לקבוע שהמוצר נאבד בדרך, אבל לכל משלוח יש תאריך הגעה משוער

(Estimated delivery in 15-35 business day וזה עוד כאשר משתמשים במשלוח האיטי ביותר ).

לי אישית לא יצא להתקל במשלוח ארוך מכך אבל קראתי על מקרים באינטרנט שכן והם אוטומטית קיבלו את הכסף בחזרה ואף פיצוי..

אל תשכח שזאת חברה אמריקאית עם "שירות של אמריקה".

וסתם לידע כללי - התאריך הגעה המשוער היה בין 15-20 ליום ימי עסקים אבל זה השתנה בגלל שכל כך הרבה אנשים ללא איפוק של עוד יום יומיים דרשו כבר את הכסף מייד לאחר ה20 יום דבר שבכלל קשור לשירות של DHL ולא של האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שאני לא היחידי שזה התעכב לו למעלה משלושה שבועות.

ברור שזה קשור לשירות של DHL. אבל זה DHL GLOBAL MAIL ולא DHL אקספרס. השירות שלהם לוקח חודש בערך ולפעמים יותר.

אגב לא יודע אם זה חשוב לבנאדם כאן, בויטהקוסט תוכל למצוא דברים כשרים אבל דברים לא מוכרים בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה לא היחידי אבל אני אומר לך מנסיון ארוך עם האתר הזה שאף פעם לא התעכב לי מעבר ל4 שבועות וזה תמיד נטה לכיוון ה-3

בכל מקרה אם מישהו קצת לחוץ תמיד אפשר להוסיף עוד כמה דולרים בודדים לDHL Priority השתמשתי בזה פעם אחת כי הייתי לחוץ וזה קיצר לי את המשלוח לפחות משבועיים .. אבל מכיוון שגם ככה הזמנתי מראש באופן קבוע Set & Save לא הפריע לי לחכות שלושה שבועות כי תמיד הייתי מגובה "בחומר"..

ושוב לא משנה מה תגיד על המשלוח זה כמעט תמיד זה יהיה יותר זול מהארץ , גם תמיד יש להם וקופונים למינהם שעושים את הכל להרבה יותר משתלם.. ככה שגם אם זה לוקח חודש להגיע זה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיינר הוא בזבוז כסף, חד משמעית.

מדובר בחלבון מהול בסוכר לבן.

אין לגיינר שום ייתרונות על אוכל, והמחיר פשוט שערורייה.

אל תסתמך על גיינר, סגל לעצמך הרגלי תזונה טובים, קבל את הקלוריות שלך מאוכל-

פחמימה איכותית, בשר טוב, ירקות, פירות, ולא יהיה צורך בגיינר.

אם נצא מנקודת הנחה שאתה לוקח מנה אחת ביום, כלומר, באיזור ה-600 קק"ל,

היא שוות ערך לארוחת צהריים - תוסיף עוד ארוחה במשך היום ולא תצטרך את הגיינר.

אם זו בעיה להוסיף ארוחה שלמה באמצע היום, פצל את הארוחה על כל היום, כלומר הוסף

מעט לכמות שאתה אוכל בכל ארוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בתגובה אחת ^^^^:kopfpatsch:

ברור שאפשר להגיע לאותם תוצאות עם אוכל וזה גם יותר בריא ועדיף אבל ברוב המקרים זה לא אפשרי אלא אם כן אתה מובטל שיושב בבית כל היום צמוד למטבח וגם זה יקח לך שנה כאשר אתה יכול להשיג אותם תוצאות בחודשיים.

בנוסף לא לכל אחד יש תאבון ואת היכולות לאכול 5 ארוחות ביום וכן להוסיף עוד ארוחה זה פשוט שטויות, קודם כל זה מאוד אינדיבידואלי ואיך לעזאזל את קובע ככה שארוחה אחת נוספת מספיקה? אם אתה בן אדם שקשה לו להשמין הארוחה המסכנה הזאת לא תעשה שינוי.

יש סיבה שהמינון של גיינר הוא 2 מנות ביום כלומר לפחות 1200 קלוריות ואף מומלץ להוסיף שלל דברים על מנת להעצים את זה.

גיינר טוב עושה את העבודה בצורה מעולה ויש לו מלא יתרונות על אוכל, וכן זה עסק לא זול אבל זה שווה כל שקל.

אל תשלה או תטעה פה אנשים, "גיינר = חלבון מהול בסוכר לבן" תגיד לי אתה בסדר ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בתגובה אחת ^^^^:kopfpatsch:

ברור שאפשר להגיע לאותם תוצאות עם אוכל וזה גם יותר בריא ועדיף אבל ברוב המקרים זה לא אפשרי אלא אם כן אתה מובטל שיושב בבית כל היום צמוד למטבח וגם זה יקח לך שנה כאשר אתה יכול להשיג אותם תוצאות בחודשיים.

בנוסף לא לכל אחד יש תאבון ואת היכולות לאכול 5 ארוחות ביום וכן להוסיף עוד ארוחה זה פשוט שטויות, קודם כל זה מאוד אינדיבידואלי ואיך לעזאזל את קובע ככה שארוחה אחת נוספת מספיקה? אם אתה בן אדם שקשה לו להשמין הארוחה המסכנה הזאת לא תעשה שינוי.

יש סיבה שהמינון של גיינר הוא 2 מנות ביום כלומר לפחות 1200 קלוריות ואף מומלץ להוסיף שלל דברים על מנת להעצים את זה.

גיינר טוב עושה את העבודה בצורה מעולה ויש לו מלא יתרונות על אוכל, וכן זה עסק לא זול אבל זה שווה כל שקל.

אל תשלה או תטעה פה אנשים, "גיינר = חלבון מהול בסוכר לבן" תגיד לי אתה בסדר ???

קודם כל, אנחנו דנים כאן, אם אין לך אפשרות להגיב כמו בן אדם, אין מה להמשיך כאן.

גיינר, זה חלבון מהול בסוכר, יחד עם עוד פחמימות ברמה הנחותה והזולה

ביותר שיש, אתה יכול להתווכח או להתעלם, אבל ישנן עובדות.

גיינר- עולה בארצנו הקטנה כ-420 ש"ח ל-16 מנות (כלומר פעמיים ביום).

מה שמביא אותנו ל-840 ש"ח לחודש, רק על גיינר, לפני שקנית אוכל, לפני ששילמת על מנוי למכון,

לפני שבכלל הספקת לנשום.

"אדם שקשה לו להשמין" - תסלח לי, אבל זה תירוץ.

אם תכין תפריט מסודר ותאכל בהתאם להוצאה הקלורית שלך, אתה תעלה במשקל, נקודה.

אתה כנראה מסוג האנשים (וזה תקין) שמרגישים שהם אוכלים המון, וחושבים שזה מספיק, אבל זה לא.

"לא אפשרי אלא אם כן אתה מובטל" - פעם שניה, תירוצים.

כיצד אני מסתדר? כיצד אנשים אחרים מסתדרים?

מכינים אוכל ערב קודם ליום שלם, מסדרים קופסאות, מכינים כריכים, מסדרים זמנים והכל עובד כמו שצריך.

הטעות שלך היא שאתה מתמקד בתפל, כי בעיניי להסתמך על גיינר, שממותק באמצעות סוכר,

מספק לך פחמימות ברמה הכי נחותה שיש, ועושק אותך בלא פחות מ-840 ש"ח מדיי חודש!

סגל לעצמך הרגלי אכילה טובים, והגיינר לא יצליח למלא את המקום של האוכל :).

אני חוזר ואומר, אם אין לך תגובה ראוייה, עדיף שזה ייפסק כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נפגעת אני מתנצל אבל אתה קובע פה עובדות נחרצות בלי שום בסיס, חלבון מהול בסוכר זה אחד הדברים הכי משעשים ששמעתי בזמן האחרון..

שוב לא אמרתי שלגיינר אין חסרונות (יקר) אבל לאדם הממוצע אין את האפשרות לאכול 5 ארוחות מסודרות ביום... ומישהו שגם ככה יש לו בעיות עם אוכל לא יכול לעשות זאת לבד.

ותקרא לזה איך שאתה רוצה, תרוצים או לא .. זה עדיין יותר נוח ופשוט לקחת גיינר מאשר לבלות חצי יום במטבח ולסחוב צידנית לכל מקום..

ושוב אני לא שולל על הסף את העניין של אוכל במקום גיינר, זה עדיף מבחינה בריאותית וכספית, אבל מבחינת יחס של זמן-קושי-אפקטיביות זה לא מתקרב לגיינר.

אם היית אומר את אותו הדבר על אבקת חלבון עוד הייתי מבין, מקסימום להשלים חלבון אחרי אימון ולפני שינה זה עוד בסדר אבל קלוריות בכמות של יותר מ1200 ביום זה דבר ממש לא פשוט לכולם וזה כבר סיפור אחר.

תן לי לנחש אתה לא מסוג האנשים שיש להם בעיה לעלות במשקל נכון? אם אתה לא מדבר מנסיון אז עדיף שלא תדבר בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכן קובע עובדות, והן בעלות בסיס ללא ספק.

גיינר זו אבקת חלבון, שהוסיפו לה פחמימה באיכות הנמוכה ביותר, והזולה ביותר, כאשר חלק ממנה

זה סוכר, אתה מוזמן להסתכל על הערכים ולראות.

כל עניין הזמן-קושי הולך לפח כשאתה מוסיף למשוואה 840 ש"ח בחודש.

ואני מדבר מניסיון, גם לי היו תקופות קשות עם האוכל, גם אני בהתחלה סבלתי,

אבל היום זה כבר הרגל ויש לי תאבון להכיל כמויות כאלה.

קל לי לעלות במשקל? תעשה לי טובה.

אני אוכל 3200 קל' ביום מאוכל בלבד ובשבוע טוב (מאוד!) אני עולה באיזור ה-200 גרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח להוכחות כי כל מה שאני מוצא סותר את מה שאתה אומר ...

לדוגמה serious mass מורכב ברובו מ Maltodextrin בעצם זה החומר העיקרי שמשמש כמעבה לאבקה, אותו חומר הוא פחממה של אורז תירז או תפוח אדמה.. זה אומנם מעובד אבל זה ולא שום סוכר לבן או חומר כימיקלי..

בכל מקרה .. אתה רק מחזק אותי 200 גרם בשבוע טוב ? איפה היתרון פה ?

אתה מציין שסבלת, אתה נהנה לסבול ? כנראה שלא .. אז אני בטוח שמה שהעלת בשנה היה עדיף להעלות ב-חודשיים .. להגיע לאותם תוצאות ובסוף לבנות תפריט מאוזן על מנת לשמור על המשקל הרצוי, תפריט שלא כולל צורך לטייל עם צידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכחות? אין שום בעיה.

תסתכל על הערכים, 20 גרם מוצהרים כסוכר.

תוסיף לזה עוד 250 גרם פחמימה שהם בעצם מלטודקסטרין, כמו שכבר אמרתי - פחמימה באיכות

הנמוכה והזולה ביותר.

מה הופך את המלטודקסטרין לזול? העובדה שהוא מיוצר מתפוחי אדמה ותירס.

מהתירס אגב מייצרים גם HFCS שמכניסים לקולה (גרוע מאוד), ומייצרים גם שמן שמיוצר באופן כימי (גרוע לא פחות),

ובין היתר גם מבודדים את המלטודקסטרין.

על אינדקס גליקמי שמעת? יופי.

המדד שקובע כמה אינסולין יופרש לצורך פירוק הפחמימה.

עד 50-55 זה בסדר, לא מאוד גבוה. ידוע לך מה האינדקס הגליקמי של מלטודקסטרין? 105-130.

הגיינר האיכותי שלך, גורם להפרשה כל כך גדולה של אינסולין ברמה שלא נתפסת בכלל,

לצורך השוואה, סוכר שולחני נמדד באיזור ה-60\70, ככה שאם תקח אבקת חלבון ותזרוק

250 גרם סוכר, זה יהיה אפילו פחות מזיק.

כמובן שהשימוש במלטודקסטרין מובן, כי אפשר לזקק אותו בצורה כזאת שיעלה את כמות הפחמימה

מבלי להמתיק יותר מדי (לעומת הסוכר הלבן).

ידוע לך מה אינסולין עושה חוץ מלפרק ולהכניס את הגלוקוז לתאים?

הוא גורם לאגירת שומן.

אני לא מחזק אותך, ממש לא, אני עולה 200 גרם בשבוע טוב משום שאני כבר במצב

מתקדם ומהנקודה שאני נמצא בה לעלות במשקל זה עניין שלוקח זמן.

סבלתי, כן, אבל אני לא רואה שום בעיה בזה.

אלו היו מספר חודשים מעייפים וקשים, אבל הקדשתי מעצמי 100% למטרה שהצבתי לעצמי,

לא חיפשתי תירוצים של אין לי זמן\כוח\עצבים וראה לאן זה הביא אותי-

היום יש לי הרגלי תזונה מצויינים, תאבון חייתי במלוא מובן המילה ואני לא תלוי בשום

אבקה שעושקת אותי ב-800 ש"ח בחודש.

אני לא מסתובב עם צידניות, אם אתה לא רוצה משהו ומחפש להימנע ממנו אתה תמצא מיליון תירוצים.

אני מכין כריכים ערב קודם לפי התפריט, מכין אוכל בקופסאות והולך איתן, מה הבעיה?

קשה לך לשים בתיק 3 כריכים ו-2 קופסאות אוכל? כי אם כן... תירוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תרוצים תרוצים, תעשה מה שאתה רוצה עם החיים שלך, אבל עדיין הכל בלבולי מוח...

גיינר זה דבר יעיל ומהיר ועדיף על .. אני לא נכנס לויכוח האם זה בריא יותר או לא כי בכל הודעה שלי רשמתי שאוכל עדיף על גיינר מבחינה בריאותית העקרון הוא שהיתרונות של הגיינר בשבילי ובשביל כל אחד שבאמת קשה לו לעלות ( כנראה שאתה לא אחד כזה ) במשקל עולים על החסרונות בהרבה ולכן קיים הגיינר ולכן הוא כל כך נפוץ ..

כנראה שאתה לא כל כך בקיא בתחום, גיינר אינו תחליף למזון, אלא משמש כתוסף תזונה וכתוסף לארוחות לכן אף פעם אינו מוצר שאליו מפתחים תלות ובנוסף גיינר זה מוצר שמשתמשים בו להגיע למטרה מסוימת ולא לחיות איתו .. אתה סבלת שנה ( מקנא בך) אני עשיתי את זה בחודשיים וכעת שנינו לא משתמשים בגיינר ובדיוק באותו מצב בו רצינו להגיע אליו...

בהצלחה בהטפת המוסר הזאת בהמשך הדרך,

אני מרגיש כאילו אני מתווכח עם צמחוני על אכילת בשר ..

או עם שמאלני על הכיבוש..

בקיצור תהנה עם הגישה הזאת פשוט אל תשלול אחרות, לא כל מה שמתאים לך מתאים לאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...