גיינר מומלץ 1:4 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיינר מומלץ 1:4

ShahafH

Recommended Posts

תגיד לי אתה בן 12? כי בדרך כלל יבואני מזמינים מאתרים כמו VitaCost נכון ?

אם אתה יבואן אז כנראה שאתה גם קשור לאתר הזה שאתה מפרסם פה בהתלהבות, וזה נוגד את חוקי הפורום..

דבר שני לגבי מגבלת ה-5 קילו, אין לי מושג מה החוק היבש אומר אני רק יודע מנסיון של שני חברים שניסו להזמין מעל 5 קילו (בערך 7-7.5) וזאת התשובה שהם קיבלו במכס כשהם הלכו לשחרר את החבילה לאחר הוספת תשלום יפה.. אז אני לא לקחתי צ'אנס ...

ודרך אגב אם באמת אפשר להזמין חבילות מעל 5 קילו (בלי תשלום נוסף ) אתה רק מחזק את הטיעון שלי, זה הופך את ההזמנה של גיינר מויטה קוסט לעוד יותר משתלמת,

הגיינר בגודל 5.5 קילו יעלה 315 שקל לעומת 400 שקל בארץ ...

ולאאאאאאאאאאא זה לא משנה !!!!!!!!!!!!!!!!!! אין שום סיבה שתהיה הפסקה אם תזמין בזמן, מה כל כך קשה ?

אני עשיתי את זה במשך חצי שנה רצופה ולא לא היה לי שום הפסקה בין גיינר לגיינר ואם אתה כל כך מפחד אז תזמין 2 משלוחים יום אחרי יום, גם אז תהיה הפסקה?

והשטויות שיוצאות לך מהפה כבר גובלות בטיפשות, או שבאמת יש לך פה אינטרס עסקי כלשהו או שאתה פשוט אוהב לשלם יותר!

זה לא מוצר אלקטרוני עם אחריות אין שום סיבה לקנות בארץ, למה לשלם יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תגיד לי אתה בן 12? כי בדרך כלל יבואני מזמינים מאתרים כמו VitaCost נכון ?

אם אתה יבואן אז כנראה שאתה גם קשור לאתר הזה שאתה מפרסם פה בהתלהבות, וזה נוגד את חוקי הפורום..

דבר שני לגבי מגבלת ה-5 קילו, אין לי מושג מה החוק היבש אומר אני רק יודע מנסיון של שני חברים שניסו להזמין מעל 5 קילו (בערך 7-7.5) וזאת התשובה שהם קיבלו במכס כשהם הלכו לשחרר את החבילה לאחר הוספת תשלום יפה.. אז אני לא לקחתי צ'אנס ...

ודרך אגב אם באמת אפשר להזמין חבילות מעל 5 קילו (בלי תשלום נוסף ) אתה רק מחזק את הטיעון שלי, זה הופך את ההזמנה של גיינר מויטה קוסט לעוד יותר משתלמת,

הגיינר בגודל 5.5 קילו יעלה 315 שקל לעומת 400 שקל בארץ ...

ולאאאאאאאאאאא זה לא משנה !!!!!!!!!!!!!!!!!! אין שום סיבה שתהיה הפסקה אם תזמין בזמן, מה כל כך קשה ?

אני עשיתי את זה במשך חצי שנה רצופה ולא לא היה לי שום הפסקה בין גיינר לגיינר ואם אתה כל כך מפחד אז תזמין 2 משלוחים יום אחרי יום, גם אז תהיה הפסקה?

והשטויות שיוצאות לך מהפה כבר גובלות בטיפשות, או שבאמת יש לך פה אינטרס עסקי כלשהו או שאתה פשוט אוהב לשלם יותר!

זה לא מוצר אלקטרוני עם אחריות אין שום סיבה לקנות בארץ, למה לשלם יותר?

אני לא יבואן תוספי . למה שאני ארצה להזמין תוספי עם אני עושה בהם שימוש עצמי?

בכול מקרה. הנוסחה של המכס מאוד פשוטה. מחיר המוצר + מחיר המשלוח להכפיל ב- 33 ולחלק במאה. את הסכום הזה אתה משלם. אין שום קשר למשקל. אתה יכול להכניס גם פיל ששוקל 3 טון והמשלוח + המוצר עלו לך 3 דולר והוא ייכנס ללא מכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...