הגברת האות ב dd wrt - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגברת האות ב dd wrt

שמואל דקל

Recommended Posts

שלום

יש לי לינקסיס שמותקנת עליו dd wrt ואומרים שיש אפשרות בממשק הזה להגביר את העוצמה של האות כך שיקלט בטווחים רחוקים יותר.

ניסיתי לחפש את האפשרות הזאת בכרטיסיה של הwireles אך לא מצאתי. אשמח מאד לעזרה

אני מבקש בנימוס מכל הצופים. היות וישנם ברשת אנשים עם נתבים בדיוק כמוני שהצליחו להגדיל את האות בנתב שלהם, אז מי שלא יודע איך עושים את זה באופן וודאי, מוחלט וסופי - שלא יגיב כאן. פתחתי את הדיון בכדי להגיע לפתרון ולא כדי שיגידו לי "אי אפשר".

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מדבר במונחים מקצועיים מדי. תסביר לעם הפשוט האם ישנו אפשרות בלינקסיס שלי להגביר את האות? אם לא הסברתי טוב אסביר בפרוטרוט.

יש לי קליטה ברדיוס של כ30 מטרים מהנתב, ואני רוצה שהנתב יתאמץ וישדר חזק יותר ככה שאני יוכל לקלוט במרחק של נגיד 40 מטרים.

אומרים ברשת שיש אפשרות כזאת בdd wrt.

אני רוצה הסברים פשוטים תכליתיים ללא מונחים בלתי מובנים עם רעשי אותות דו כיווניים או תלת מימדיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lvan נתן קישור לאתר שמראה איך להגדיל את הטווח לכן לא הבנתי האם אפשר או לא.

תסביר לי מה הקשר לתקשורת דו כיוונית. אם יש לי חלש שמשדר רק 10 מטר ואחר שמשדר ל30 מטר. אז איך אני מצליח להתקשר לחזק יותר? מה הקשר לדו כיווניות? המחשב שלי משדר נגיד עד 15 מטר ושם הוא נפגש עם האות. וכמה שהאות של הנתב הולכת יותר רחוק, ככה הוא יכול להיות במרחב גדול יותר כדי ששניהם יפגשו. ההשוואה שלך אם מי שצועק והשני עונה לו בלחש ממש לא רלוונטית כי זה שצועק גם שומע מצויין מאד גם כשהשני ידבר בלחש, אלא אם כן יש לך הסבר שהtx power משנה את התדר הרגיל וצריך להתאים אותו גם במחשב, אז אני מבין את ההסבר.

ישנם ברשת אנשים שמדווחים שהגבירו את האות בנתב הלינקסיס בדיוק כמו בדגם שיש לי. כך שאם תאמר שאי אפשר, זה חוסר ידע שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lתסביר לי מה הקשר לתקשורת דו כיוונית. אם יש לי חלש שמשדר רק 10 מטר ואחר שמשדר ל30 מטר. אז איך אני מצליח להתקשר לחזק יותר? מה הקשר לדו כיווניות? המחשב שלי משדר נגיד עד 15 מטר ושם הוא נפגש עם האות. וכמה שהאות של הנתב הולכת יותר רחוק, ככה הוא יכול להיות במרחב גדול יותר כדי ששניהם יפגשו.

נניח שאתה גדול וחזק, ומרביץ טוב. אם תתן למישהו קטן וחלש כאפה, הוא אשכרה יתפרק אחו שקשוקה. אבל אם הוא ירצה להחזיר לך, אתה לא תרגיש למה יש לו ידים קצרות והכאפה שלו לא מגיעה. זה נקרא מחסור בדו כיווניות.

עכשיו נגיד שהאות של הנתב הולכת רחוק כמו שאתה אומר, ופוגשת באות הקטן של המחשבונצ'יק החלשלוש שלך, אז זה לא ששני האותות נפגשים באוויר ועושים שם קרחנה. ממש לא. אין קשר בין האות המשודר לאות הנקלט, אחד הולכת ימינה, ואחד הולכת שמאלה. אם האות החלש לא מגיע לראוטר, איך הראוטר קולטת אותו? ראוטר לא מפעילה גששים בדואים במרחק 40 מטר כדי מחפשת סיגנאלים קטנים מסביב.

יש קולטת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה לפותח הטרד -

יש אפשרות להגביר את האות (לא מהירות):

1. תלך ל-Wireless (אתה אמור להיות ב-Basic settings).

2. תשים V על Advanced settings.

3. תגדיל את הערך של TX power.

אבל כמו שאמרו, כנראה שזה לא יעזור לך, כי תצטרך לעשות את זה עם היחידה הקולטת,

אבל אני לא חושב שיש כרטיסי המאפשרים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דברי "מומחה" יוצא שהמחשב שולח אות עד לנתב ממש, והנתב שולח אות עד למחשב ממש. אז איך תסביר לי שבנתב חלש יותר אני לא מצליח להגיע עד לנתב "ממש" ובחזק כן?!

אבקש שמי שלא יודע על פתרון החלטי, שלא יגיב כאן! יש אנשים שיש להם בדיוק כמוני והצליחו להגביר את האות [רק חבל שהם לא כתבו שמה איך, ואין לי דרך להגיע אליהם.] זה אומר שמי שאין לו פתרון זה חוסר ידע שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...