לא ניתן לכווץ כונן מעבר לגודל מסויים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא ניתן לכווץ כונן מעבר לגודל מסויים

dupo

Recommended Posts

באותה תוכנה תוכל בעתיד לשנות גדלים בקלות.

כמה ? זה מאד אישי. מי יודע מה אתה עושה במחשב ? ומי יודע היכן תשמור הורדות ?

אציל מוגדר 50 אבל רק 35 מהם בשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההורדות אשמור במחיצה השניה, תקן אותי אם אני טועה אבל העדיפות היא להתקין את כל התוכנות בכונן C ואת כל השאר במחיצה השניה. הייתי רוצה לדעת גם כמה מקום "ספייר" כדאי להשאיר בכונן C , זאת אומרת מקום שהוא לא מנוצל בשביל שהמערכת תוכל לנוע בקלות (יכול להיות מאוד שאני טועה ואין צורל כזה, בבקשה תקן אותי אם אני טועה) , ולגבי כמה מקום להשאיר בכונן C , אין איזה שהי הערכה גלובלית שאפשר לעשות? , הערכה למשתמש הממוצע, כמה בדרך כלל מקום הוא צורך לתוכנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "משתמש ממוצע".

סבתא שלי עד היום עובדת עם 95 וכל מה שהיא עושה זה משחקת סוליטר

עם דיסק של 3 גיגה.

מה היה הגודל של במחשבים הקודמים שלך ?

וכמו שאמרתי, אין שום בעיה לשנות בעתיד את החלוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב הקודם, בצעתי את רוב ההתקנות בכונן D ולא ב C , לכן אין לי אומדן טוב. ומה לגבי השארת שטח פנוי בשביל שהמערכת תוכל לעבוד בצורה חלקה?

ועוד דבר , בנוגע לחסרונו שאבי ציין, הם כולם בטלים בהתחשב במה שאיבן אומר, שניתן לשחק עם הקצאת המקום בכל שלב שהוא, האם אני מפספס משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אז כל עניין החלוקה נהיה יותר תקוע.

יש לך סך הכל 450MB, אם מתוך זה אתה נותן 100MB אז נשאר לך 350MB בשני.

בכל אחד אתה רוצה לשמור על מרווח יעילות של 10% בשביל שטח זמין לפעולות(כתיבות/העתקות/פריסות/דיפרג), אז יוצא שיש לך רק 90/315.

סביר להניח שאם אתה אשכרה משתמש במחשב למגוון פעילויות אז החלוקה הזאת די תהיה תקועה ותגרום לך להתעסקויות מרובות עם מצב שאפשר ועדיף היה מראש לחסוך מעצמך.

עם 26 שנה נסיון אני מראש יכול לדעת בוודאות מה יהיה אחר כך, במה אני מעוניין ובמה אני לא מעוניין.

ניסיתי כבר הכל, אני מכיר את כל השיקולים.

ואני באופן אישי לא הייתי מחלק כונן ראשי/יחיד במחשב בגודל שכזה במציאות של היום.

תכלס הכי טוב לעשות מה שנוח ומוביל לחיסכון בזמן.

לא הבחירה הנכונה לכל אחד היא זהה, אבל היא צריכה להישאל ולהילקח בחשבון.

תכלס IMAGE אחרי התקנה נקיה עם קצת התקנות וקונפיגורציה אפשר לעשות באותה מידה בדיוק! (והגודל של הIMAGE יהיה זהה) גם ללא חלוקה למחיצות.

ועם כונן חיצוני לגיבוי תמיד אפשר לגבות את המידע ולשחזר את הIMAGE הנקי המקורי(כי בוא נודה בזה, כשיש צרות שדורשות שיחזור, כבר עדיף לנקות את הארוות ולא לשחזר לגיבוי IMAGE שבועי, וזה מאוד נדיר שצריך לעשות שיחזור IMAGE בכל מקרה).

בסופו של דבר זה יחסוך יותר זמן ויהיה יותר נוח מחלוקה למחיצות והתעסקות מוגברת איתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הטענה שלך נכונה, אלא שלמשתמש עם מגוון פעילות רחב במחשב, דואג מראש לרכוש עם שטח איחסון לא קטן או קשיח חיצוני לגיבוי. וכמו שציינת כול אחד בוחר את האפשרות שמתאימה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...