האינטרנט של בזק - נותן לכם פחות (לפחות לי) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט של בזק - נותן לכם פחות (לפחות לי)

אנטי-פסטו

Recommended Posts

עד כה היתי מנוי על תשתית 100 מגה + הוטנט.

לאחר שרבתי עם הוט החלטתי לתשתית ולהשאר עם ספק הוטנט.

אז כרגע אני בחבילת top 40 בבזק, וממש לא מרגיש כאילו קיבלתי יותר.

מה שהכי מפריע לי זה הורדות טורנט. נכון, אני מוריד מטרקרים ציבוריים, ועדיין, תחת תשתית היתי מקבל מהירות הורדה של 4-5 מגה +- . מאז המעבר לבזק, כל הטורנטים יורדים בקצב של 0.5-1.5 מגה! פחות ממה שקיבלתי בתקופה שהיתי מחובר ל15 מגה שלהם (1.8).

איך זה יכול להיות שמהירות ההורדה כל כך נמוכה? מה עושים? חייב לציין שמהירות הupload מגיעה ל300 כמובטח.

מה שכן בהורדות בסטים אני לפעמים מגיע ל4-5 מגה, אך רוב הזמן נע סביב 1.5-2.

ודבר אחרון, מאז המעבר לבזק צצות לי פרסומות פלש, קופצים שלא היו מופיעים קודם לכן! (יש לי adblock).

אני מרגיש ששמתי את כספי בקרן הצבי:party0043:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות ההורדה של הטורנטים לא קשורה לתשתית, במידה ואתה מבצע בדיקת מהירות והיא תקינה אז התשתית בסדר.

יכול להיות שהוט-נט נותנים עדיפות בתעבורה ללקוחות הוט על פני לקוחות . במידה וממשיך שקול להחליף ספק.

בעניין הפופ אפ אין קשר לא לספק ולא לתשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחובר לבזק ב TOP40 והוטנט כבר שלושה חודשים, אחרי שנתיים בהוט עם 100 מגה והוטנט. לא מכיר את הסיפור של פופ-אפ'ס.. אין שום שינוי במחשבים מאז שינוי התשתית..

בטורנטים באמת הייתה לי בעיה מסוימת כשעבדתי עם הנתב של DLINK מדגם 6740U שדחפו אז כברירת מחדל לכל המתחברים החדשים אבל בגלל ניתוקים מעצבנים כל הזמן החלפתי אותו בנטגיר DUAL BAND ומאז הכל זורם הרבה יותר טוב וגם טורנטים מגיעים למקסימום מהירות. אי אפשר להוכיח שבהוטנט יש אפליה כלפי הגולשים בתשתית ובתור ספקית שרוצה לקוחות, אין להם שום אינטרס לעשות דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה. אני קיבלתי מבזק את הנטגיר- ערוץ כפול ברגע החיבור והיום פעלתי לפי המלצתו של smartnetworks והחלפתי ספק ל018. בתוך רגע טורנטים שעבדו על 1.5 בהוטנט קפצו ל2.5 -4.5 ב018.

האם יכול להיות שהוט נט נותנים תיעדוף ללקוחות בעלי תשתית הוט, ואלו בעלי תשתית מקבלים איבר מין זכרי באחוריהם?

חבל לי לשלם 35 שח ב018 לעומת 20 בהוטנט, כמעט פי 2 במחיר! (אבל פי 2 במהירות).

משהו פה מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יכול להיות, אבל אין משהו שתוכל להוכיח.

יותר הגיוני שספק יעשה טראפיק שייפינג מסויים על סוג התעבורה ולא לפי הדרך שאתה מתחבר לאותו ספק.

הטראפיק שייפינג בספק אחר כמובן יהיה שונה ותראה תוצאות שונות.

יכול להיות שאלה גם הגדרות שצריך להתאים בטורנט לספק.

אבל לפני שאתה מסיק מסקנות, תבדוק מול הוטנט מה יש להם להגיד על הבדיקה שעשית עם ספק שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב למצוא לזה פתרון אך הקשר חזק מידי.

איך ניתן להסביר שמיום המעבר לבזק צצות לי פרסומות וpop ups ? אתם אומרים שאין קשר בין השניים.

אפילו בטאבלט החלו להופיע פרסומות מאז המעבר לתשתיק ( והטאבלט מחובר לראוטר).

אתרים שהיו נקיים עד כה בפיירפוקס, התמלאו play now - download ועוד שלל פרסומות המזוהות עם נגנים לצפייה ישירה של סדרות ברשת.

איך ניתן להסביר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...