קניית חלקי מחשב מחול - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית חלקי מחשב מחול

ABA3D

Recommended Posts

היי

אני חושב לקנות מחשב בזמן האחרון לצורכי הדמיות תלת ממיד כבדות ומהמפרטים שעשיתי בכל מיני חנויות בארץ המחיר יוצא מופקע בעליל...

אז חשבתי לבדוק כמה יעלה מחשב כזה בחול והופתעתי לגלות שיש הפרש משמעותי!!! אבל אני לא יודע כמה יצא לי בסוף הכל כולל מישלוח והאם אני צריך לשלם מעמ, מכס, מיסים בחול ומה הדרך הכי נכונה לרכישה מחול והאם זה באמת משתלם בסופו של דבר.

המפרט:

מעבד: Intel i7-4960X Extreme

לוח אם: ASUS Rampage IV Extreme LGA 2011 Intel X79

זיכרון: Corsair Dominator Platinum 32GB (4x8GB) DDR3 1600 MHz

דיסק: Samsung Electronics 840 Pro Series 2.5-Inch 256 GB

דיסק: Seagate Barracuda 2 TB

כרטיס מסך: ASUS GeForce GTX TITAN 6GB

או

כרטיס מסך: ASUS GeForce GTX780

המחיר עם GTX780 הוא: 2719$

המחיר עם הוא: 3209$

אשמח לקבל מידע מאנשים שעשו זאת או שמתמצאים בכל הקניות אונליין יותר טוב ממני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי כמעט מחשב שלם דרך ניואגג.

זה לא מתאים לכל אחד ואני אסביר למה.

קודם כל כדי לחסוך בעליות יש צורך בהמון סבלנות, המון חברים שחוזרים מחול וקצת מזל.

לקנות הכל ולשלוח לארץ ולקוות לטוב יביא אותך לאותם מחירים פחות או יותר כמו בארץ, האופציה היחידה לפלות מבחינתי הייתה לעקוב באופן יומיומי אחרי מגוון החלקים שרציתי ולחכות למבצעים וברגע הנכון להזמין את החלק לחבר שגר בחול, ואז לחכות שהוא יחזור לארץ זה יכול לקחת חודשים ופה עניין הסבלנות.

אני הצלחתי לחסוך ככה המון.

קח בחשבון כמה דברים כמו עניין האחריות שבוא סיכון בפני עצמו, וישנם חלקים שפשוט לא משתלם להזמין מחול כמו מארז וספק.

אם יש לך עוד שאלות אשמח לעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיסים על חלקי מחשב זה מע"מ בלי קשר לסכום שאתה מזמין,

http://62.219.95.10/misimmerukht/

בהזמנה דרך חברות שילוח אין תשלום מס על המשלוח עצמו במידה והמוכר שולח לך יש, כך בחשבון שלפעמים יש מס בתוך ארצות הברית, יש עוד משלוח עם תעשה איחוד המחיר שלו ירד בכל מקרה תבדוק כמה עולה כולל הכל לפני ההזמנה, בגדול ציוד מחשבים התחרות בארץ סבירה וחוסכים כ10%, מה שהופך את העניין ללא משתלם, ככל שהחלקים פחות נמכרים בארץ כמו המקרה שלך התחרות קטנה ויש סיכוי לחסוך יותר, תבדוק, בציוד וחלקים לאופנוע חסכתי כ30% אחוז, באמזון יש בדר"כ מס פנימי לחברות שילוח הישראליות, לא בגלל שהם ישראליות בגלל המיקום בארה"ב, לshipito יש מחסנים במיקום שאין מס מאמזון, תתחיל מזה שתדביק את הלינק בbuy2usa קונים עבורך, מזה תוכל להוריד את המס בתוך ארצות הברית ואת הטיפול והביטוח (15%) אם לא תשתמש בשירות ולהוזיל משלוח עם איחוד

*בדקתי את המעבד בbuy2usa ויש עוד מס של 75$ בקנייה מעל 1000$,

אם אתה מזמין בלי חברת שילוח או מאתר שלא גובה מיסים אתה יכול מצד אחד לא לשלם מיסים או שתצטרך לטפל בשחרור ובמיסים לבד

*שורה תחתונה ברוב המקרים אלה אם כן יש לא משתלם, תבדוק בעצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע עוזר קצת להבין בעיניין.... :)

לגבי המארז והספק לא היה ספק שאני אקנה אותם בארץ...

לגבי הBUY2USA לא הבנתי איך זה עובד אצלהם עשיתי את כל החלקים ביחד כמשלוח אחד ויצא מחיר הזוי שהוא יותר יקר מבארץ אבל אם אני שולח כל חלק בנפרד אז זה יוצא לי יותר משתלם בסוף או שאולי אני עשיתי משהו לא נכון.

אשמח לקבל קצת יותר הכוונה לגבי ה BUY2USA כי זה ניראה לי ממש נוח להזמין דרכם אבל לא כל כך ברור באתר שלהם כל העסק הזה עם המשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משלם על משלוח, ביטוח, מס מקומי בארה"ב ומע"מ.

אז שים לב להבדלים.

ממליץ לך לשקול שוב הרעיון של לקנות מחו"ל בגלל האחריות או לקנות רכיבים(מעבד וזכרון) עם סיכוי קטן מאוד להגיע תקול/לממש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם buy2usa קונים בשבילך הם לוקחים עוד 15% על אחריות, אם צריך להחזיר המשלוח עליך, אתה יכול לשלוח אליהם ואז אתה חוסך את זה עם אחריות פחותה, תבדוק אתרים שהם לא לפעמים בהם אין מס בתוך ארה"ב אין לי מושג למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תחשוב על הרגע שתצטרך לשלוח לוח אם, מעבד, וכו' לחו"ל עבור אחריות. עזוב עלויות, תסתכל על הזמן.

באמת תהיה בלי מחשב כל הזמן הזה? במיוחד אחרי שמתרגלים ובמציאות של היום, גם 10-30 אחוז יותר זול לא יהיה שווה

אם תצטרך להיות שבועיים-חודש בלי מחשב בגלל תקלה שתתוקן תחת האחריות אבל תיקח לא מעט זמן (שוב, מלבד העלויות משלוח).

אני ראיתי לפני חצי שנה הזמנה הזויה ב-BUY2USA. מישהו הזמין כרטיס מסך מפלצתי, באיזה 3600 שקל.

הסתכלתי בזאפ, חנות פלונטר היתה הכי זולה באיזה 6 שקלים ממה שהבחור קנה (עם אחריות ל-3 שנים בארץ). לא להתעוור מהרעיון של רכישה מחו"ל, לעשות בדיקה על כל מוצר ומוצר, לא לבדוק אחד ועל דגמים אחרים לדלג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...